szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - wrocław-kamieńskiego-dobry ginekolog


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
pierwiastka
2007-05-06
Email
Szukam dobrego lekarza, który pracuje w szpitalu na kamieńskiego we wrocławiu i ma prywatny gabinet z usg.
pierwiastka
2007-05-16
22:53:50
Email
jak bedziesz po wizycie w szpitalu, to napisz co sie tam jeszcze dowiedziałąś :-) mi na pewno sporo rzeczy umknęło; na pewno jeszcze z kilka razy zadzwonie czy na 100 % nie zamkna na dezynfekcje, wole zapytac kilka razy niz potem sie zdziwic jak przyjdzie mi rodzic :-)
NIECHA
2007-05-18
22:17:02
Email
Hej pierwiastka. Ja trochę popytałam i poczytałam i mam trzy nazwiska położnych. Wszystkie sa podobno super. 1. Barbara Mucha 2. Elżbieta Ciesielska 3. Ewa Swat Z ta pierwsza rodziły moje trzy koleżanki. Jedna rodziła bliżniaki naturalnie i sa zadowolone. Także zadzwoń i popytaj. Zycze powodzenie
pierwiastka
2007-05-18
22:33:41
Email
Serdeczne podziekowania za informacje Niecha!!! Kochana jestes!!!!! Po niedzieli bede musiała juz chyba powoli załatwiac sprawy porodowe :-) bo poród tuz tuz :-) Torbe tez "zaraz" musze pakowac :-) pozdrawiam goraco :-)
NIECHA
2007-05-19
11:16:52
Email
Z tego co mój gin mówi to w tym roku nie beda zamykac szpitali, bo i tak sa przepełnienia, więc gdzie te kobiety miałyby rodzic? Wszystko przez to ,ze zamkneli szpital na 1 maja. Zresztą całe szczęscie, bo ja tam rodziłam i tam była istna rzeźnia. Oczywiście rodziłam nie z własnego wyboru tylko właśnie z powodu dezynfekcji na Kamińskiego. Wszystkie poródówki były przepełnione , więc mnie zawieźli na 1 maja. Także się nie martw. Wszystko będzie dobrze. Na wszelki wypadek przygotuj sobie plan B np. Trzebnicę. To tylko pół godziny od Kamińskiego. Pozdrawiam.
pierwiastka
2007-05-22
12:45:31
Email
czesc Niecha!!!! rozmawiałam z koleżanką, która niedawno rodziła na kamińskiego, ona nic nie płaciła i była zadowolona z opieki na porodówce i na połozniczym. Z kolei dzisiaj usłyszałam, że jak sie opłaci połozna to na pewno Cie przyjmą, nie odesla do innego szpitala. Musze ta informacje odnosnie tej opłaty zweryfikowac u zródła - w samym szpitalu :-) nastawiłam sie juz na ta "swoja " połozną i chyba przy tym zostanę :-)
NIECHA
2007-05-25
08:58:45
Email
Pierwiastka też słyszałam, że wszystkie położne na Kamińskiego są fajne. Sęk w tym ,że to jaką bedziesz miała opiekę zależy od tego ile porodów będzie miała taka położna w danej chwili. Może twoja koleżanka miała szczęście i nie było ich wiele. Także położną miała właściwie do swojej dyspozycji bez konieczności płacenia. Ja w oparciu o swoje doświadczenia wolałabym miec położną do swojej dyspozycji. Narazie to się zastanawiam czy wogóle będe rodzic naturalnie, bo póki co maluch dalej główką do góry.
melisa
2007-06-14
11:46:28
Email
Witam, Ja rodziłam na Kaminskiego...wspomnien za dobrych nie mam..ale co do lekarza barzo dobrego ktory pzryokazji przyjmuje na Kaminskiego to polecm dr Górecką-Balcerek...Przyjmuje w Mediconcepcie i na Kamińskiego wspołpracuje z Jroszem i Halamą..
melisa
2007-06-14
11:48:41
Email
aa..jak byscie chcialy mam tel do połoznych z porodówki i z polożnictwa i z patologii noworodków..
pierwiastka
2007-07-05
05:45:08
Email
Niecha :) jestem bardzo zadowolona z kaminskiego :) ostatecznie nie wykupilismy połozej i nie żałuje, bo poród miałam fantastyczny. Cały czas ktos przy mnie był mimo, ze tego dnia kiedy rodziłam było mnóstwo porodów, chyba trafiłam na jakas plage :) ale było super
pierwiastka
2007-07-05
05:48:29
Email
nie cała dobe byłam bez maluszka, bo na noworodkach nie było miejsc (tak duzo dzieci wtedy sie urodziło)ale szybko zostałam przeniesiona, jak tylko sie cos zwolniło. na izbie przyjec zostałam poinformowana, ze nie ma miejsc. jak wczoraj wychodziłam to juz było luzniej :) na oddziale :)
pierwiastka
2007-07-05
05:51:50
Email
na porodówce - połozna i lekarze super!!!! na noworodkach to samo; oczywiscie raz kiedys (ale sporadycznie) jakas połozna - z noworodków - nie była moze najsympatyczniejsza, ale wiekszosc naprawde była rewelacyjna.
pierwiastka
2007-07-05
05:53:22
Email
drugiego dzidziusia bede rodzic tez na kaminskiego :) nie wyobrazam sobie gdzies indziej :)
NIECHA
2007-07-06
21:44:19
Email
Dzięki pierwiastko za info. Dobrze, że trochę już luźniej się zrobiło na oddziale, bo ja się tam wybieram juz niedługo mam nadzieję. Kończę 39 tydzień a tu nic. Wszyscy mi mówili ,ze przy drugim dziecku będzie szybciej. Niestety nie sprawdziło się, bo pierwszego synka urodziłam na początku 38. W szpitalu byłam i rozmawiałam z położną, oglądałam porodówki i rzeczywiście bardzo ładnie to wszystko się prezentuje. Jestem umówiona z położną na telefon i będę płacić. Tak czuję się bezpieczniej, tym bardziej ,ze mój mąż akurat ma w tym tygodniu pilne wyjazdy. Jak zacznę rodzić jak go nie będzie to chociaż będę miała położna cały czas przy sobie.
sloooonik
2014-03-21
15:52:34
Email
Ja chodziłam do ambulatorium ginekologiczno-położniczego doktora Michalika - jest lekarz, jest położna, oboje super ludzie, jeszcze pan doktor robi usg 3d, ja nic więcej nie potrzebuję. To ambulatorium jest w okolicach górki słowiańskiej, tak jakby z boku, w głłebi. A w sumie na stronie jego, w Internecie jest mapka, możecie zobaczyć same: http://ginekolog-michalik.pl/lokalizacja/
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum