szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Temperatura jako objaw ciązy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
mama_mikiego
2007-04-10
Email
Dziewczynki. jeszcze takie pytanie. jak wysoko i jak dlugo powinna sie utrzymywac podwyzszona temperatura zeby byc uznana za objaw ciazy??
spidi
2007-07-02
23:04:18
Email
Wiesz? Może masz racje.Troszkę mnie to denerwuje,ta niepewność.
bela
2007-07-03
07:59:36
Email
spidi glowa do gory. Nie nastawiaj sie tak mocno, spokojnie do tego podejdz a bedzie dobrze. Nawet sie nie obejrzysz. A kto wie moze teraz sie udalo??? Zycze ci tego. Daj znac co sie z tej sytuacji wykluje :-)
spidi
2007-07-05
22:29:03
Email
No niestety dziś dostałam @.Nawet nie dała znaku że przyjdzie żadnych bóli nic,gdybym nie zauważyła dość szybko była by katastrofa i to w pracy.Zaczynamy starania od nowa,czy nam sie kiedyś uda?
spidi
2007-07-05
22:30:28
Email
Smutno mi
bela
2007-07-06
14:51:43
Email
SPIDI nie martw sie. Jeszcze troche obserwacji, mniej stresu a wicej optymizmu i bedzie dobrze. Trzymam kciuki
mania35
2011-10-22
14:07:30
Email
witam mam pytanie. Okes powinnam dostac 5.10. niestety nadal go nie ma 14.10 wystąpiło lekkie pół dzienne plamienie śluzu z krwią myślałam że dostałam okresu ale niestety nie po 2 dnia zrobiłam test ale wyszedł negatywny. do tego mam mdłości i jestem cały czas zmęczona od 3 dni mierzę temperaturę w pochwie i utrzymuje się 37 37,5. z narzeczonym kochałam się w prezerwatywie ale zastanawiam się czy przypadkiem nie jestem w ciąży. Proszę o radę czy to możliwe żebym była w ciąży?
betsi
2013-01-28
07:46:00
Email
...hej,widze,ze nikt tu nie zaglada...mam do was pytanie....Temperature mierze od niedawna,po owulacji wzrosla do 37.2 i taka utrzymuje sie do teraz,jest 4 dzien okresu,a tak mi sie przynajmniej wydawall,ze to okres...teraz nie jestem juz taka pewna,4 miesace temu bylam w ciazy pozamacicznej i dostawalam regularnie krwawienia przypadajace wlasnie na czas miesiaczki...To krwawienie przypomina wlasnie tamte...Staramy sie o dziecko od roku,mam tez 2 -letnia coreczke...Dodam,ze dzien przed tym krwawieniem bardzo zle sie czulam,tak jakbym miala dostac grypy,tego samego dnia robiolam test i byl negatywny,ale tak sobie mysle,ze dopiero tego dnia mogla byc implantacja...Jak myslicie moge byc w ciazy...Wiem,ze musze zrobic test i wtedy bede miala pewnosc,ale chcialam poznac wasze zdanie...
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum