szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - glukoza w moczu???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
wika
2007-02-14
Email
Witam! Jestem w 32 tc. Dziś odebrałam wyniki badania moczu, i wyszło że mam glukozę w moczu 100,0mg/dl. 5 dni temu też robiłam wyniki moczu , bo miałam obecne moczany, i wtedy glukozy nie było w wyniku, Miesiąc temu miałom robione badanie po obciążeniu 50g glukozy, wtedy po godzinie wynik wyszedł mi 129(nie pamiętam jednostek), ale lekarz prowadzący stwierdził, ze jest ok.Kiedyś (w 20/21tc) sama mierzyłam nad czczo glukometrem , było 109. Czy to możliwe zebym miała cukrzycę ukrytą która teraz się ujawniła? Okropnie się boję o małą! jutro idę na badania do szpitala, mój lekarz mówił ze może to byc nietolerancja glukozy, w ciąży tak nieraz jest, ale warto to sprawdzic. Proszę napiszcie cos z własnych doświadczeń czy któraś z Was drogie mamuśki miała taki problem???? Proszę o wpisy.
ciekawa
2007-02-22
13:57:57
Email
Oj to wspaniale ze wszytsko dobrze-czyli narazie sama dietka???? To super po co sie kłuć. Bardzo się ciesze-pozdrawiam
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum