szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - NASZE ZWIERZAKI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
ciekawa
2007-01-30
Email
Hej laski:) Pomyślałam sobie ze wiele z nas ma sowjego zwierzaka. Wstawiajmy w tym poscie ich zdjęciai opisujmy co ciekawsze harce:) A również to jak reagują na brzuszki i nowych domowników-myśle że to może sie przydać. Moj pies Bleki to prawdziwy wariat i nieco sie martwie co to bedzie jak przyniesiemy maluszka do domu-ale coż bedziemy go uczyć i pilnować do czasu aż sie przywyczai do nowej sytuacji. Martwia mnie tylko i wręcz przerażają pytania ludzi "a co zrobicie z psem?" No jak mozna tak spyatc toć go nie uśpie i nie oddam jest jak nasze piersze dzieciątko. Musimy tylko odpowiednio go przyzwyczaić do dziecka. Mam znajomych którzy mają wielkie groźne psy kóre fantastycznie raguja na niemowlaki. Co Wy na to??????????????
BALBIA
2007-01-30
11:41:25
Email
Ciekawa miałam kiedyś 11 lat psa podobnego do twojego-kochany był Pinkie widziałam te twoje koty-prześliczne są ,a sunia też pocieszna i w sumie nie poszła do nikogo obcego tylko do rodziców wiec zawsze mozesz ją widywać;) szczekanie psa rzeczywiście przeszkadza przy śpiącym dziecku -mój prawie wogóle tego nie robi bo ta rasa jest raczej cicha. pzdr! ps.Pinkie masz ładnego syna.
pinkie
2007-01-30
11:41:43
Email
...dlatego ja postanowiłam, ze nie będę miała psa, dopóki nie zamieszkam w domu z ogródkiem. Miałam takie przeboje z tą suką teściowej, ze powiedziałam: nigdy więcej psa w mieszkaniu.
ciekawa
2007-01-30
11:46:20
Email
:) Ja bardzo lubie koty ale na odległosć niestety-mam alergie:( Nie na kota ale na gatunek roztocza co koty maja na swojej siersci. Pogłaskam kota ale na przytulanki nie zawsze sobie pozwole bo swedzi mnie buzia;( Mialam kiedys kota półdzikiego. ktoś go podpalił:( znalaząłm go na działce i leczyłam 2 miesiace-dostał takiej siersci jak pers wszyscy sie dziwli:) Niestety po przeprowadzce do miasta oddalismy go do babci i tam poszedł w swoja stronę:( Wyłam jak bubr ale w miescie nam uciekał i załatwiał sie na balkonach sasiadów-był dziki poprostu:(
pinkie
2007-01-30
11:47:58
Email
Balbia - dziękuję za komplementy. Dla moich starszych już rodziców ten pies to tez utrapienie - bo trzeba po nim posprzątac, nakarmić. Suka ma już 13 lat, więc trzeba się spodziewać problemów ze zdrowiem. Wiem, ze jest im cięzko, zrobili to tylko dla mojego spokoju. Nie zrozumcie mnie źle, ja lubię psy, ale te mądre i dobrze wychowane. Pies musi wiedziec, ze to nie on rządzi w domu, musi miec mądrego pana, znać swoje miejsce. Bez tego głupieje.
asonta
2007-02-12
18:09:12
Email
Mamy w domu 8 letniego owczarka niemieckiego i zastanawiamy sie co0 z nim zrobic Pies jest uosobieniem spokoju i lagodnosci i napewno sie go nie pozbedziemy zastanawiamy sie z mezem tylko czy moze nie lepiej byłoby tak chociaz na dwa miesiace wywiezc go do mojeje tesciowej Ona bardzo lubi psa ze wzajemnoscia zreszta Martwi nas jedynie to ze moze bardzo tesknic za moim mezem Szkoda go ale moze ze wzgledu na maluszka lepiej bedzie jesli w pierwszych miesiacach nie bedzie go w domu?
BALBIA
2007-02-12
20:05:47
Email
Wydaje mi się ,że lepiej będzie jak własnie od początku pies przyzwyczai se do dzidziusia bo inaczej poczuje się odtrącony i może byc różnie. Jedynie co może przeszkadzać to szczekanie bo owczarki są dość głośne ale może poradzicie sobie z tym .Nieraz wystarczy upomnieć psa nieco bardziej stanowczym tonem. Od poczatku też będziecie mogli poobserwować czy dziecko nie ma jakiejś alergi na sierść bo to sie jednak zdarza -czego oczywiscie nie życzę ! pozdrawiam pa
ciekawa
2007-02-12
20:12:42
Email
Też mi sie wydaje ze to nie najlepszy pomysł-do psa musi sie przyzwyczaic i dziecko i pies do dziecka-oj zebyscie nie narobili sobie kłopotu. Zwierze jest tak samo przywiazane jak każdy z nas a w ten sposób zrobicie mu szok a po powrocie na dodatek nowy płaczący lokator. Moj pies to wariat do potęgi:) Nie chcemy go kastrowac ale w najbliższym czasie planujemy dać mu zastrzyk hormonany na uspokojenie popędu-działa ogólnie uspokajajaco. chcemy przed porodem zobaczyć jak na niego zadziała. A jak bedzie trzeba w pierwszych dniach dziecka w domu bedziemy podawać mu środki ziołowe na uspokojenie. Po konsultacji z weterynarzem oczywiscie. Moi znajomi maja 4 miesieczna dziewczynke i takiego psa jak ty. po przyjeździe do domu pies mał wywachał, sprawdził nawwet wylizął nózki i wszytsko dobrze. Była tylko zazdrosna jak małą karmiono ale poprostu przytulała sie wtedy-nic złego sie nie działo:)
asonta
2007-02-13
10:10:48
Email
Jesli chodzi o szczekanie naszego psa to tutaj moge byc spokojna;-) jest taki łagodny ze szczeka tylko na komende daj głos;-) sąsiedzi czasem sie dziwią co my temu psu robimy ze on taki spokojny Tak sie zastanawiam czy w sytuacji ekstremalnej byłby w stanie nas obronic mam nadzieje ze tak! Agresje jedynie przejawia wobec kotów i pijanych Macie racje myśle ze lepiej bedzie jesli zostanie z nami i bedziemy obserwowac jego reakcje jedyny mankament to siersc ktorej jest wszedzie pełno!!!!
BALBIA
2007-02-22
23:06:30
Email
No tak tu masz rację .U nas zawsze było tak,że Ramzes lenił się na wiosnę i lato zaś w zimie był spokuj. Ale jakoś od tego roku akurat jak jest dziecko leni sie cały czas. Przypuszczamy ,ze to z powodu centralnego ,a my mamy teraz poodkręcane prawie na fol. Nie wpuszam na długo psa do pokoju w którym jest mała no i dziennie są zamiatane podłogi. Nie mamy dywanów są panele tak więc łatwiej o porządek z sierścią. pzdr!
pinkie
2007-02-23
08:37:02
Email
Asonta- nie martw sie o sierść. trzeba bedzie odkurzac co kilka dni (lub codziennie, jeśli będziesz miała nna to siłę) Mój synek urodził się w mieszkaniu, w którym były dwa koty i pies i nie ma z tego powodu problemów. Jak Was czytałam, to zastanawiałam się o czym piszecie - u nas się mówi, ze pies linieje - a u Was że 'leni' ?
BALBIA
2007-02-24
17:25:50
Email
Tak na śląsku raczej się leni;)chociaż może linieje to bardziej poprawnie sama nie wiem .W kazdym razie wiadomo o co chodzi;) Jak pracowałam w zoologicznym kiedyś to mówiliśmy ,że gryzonie linieją np .świnka morska;) pzdr!
asonta
2007-02-26
10:15:00
Email
W łodzkim mowi sie lenieje albo linieje sama nie wiem ale leni pierwsze słysze;-) kiedys mnie rozbawiło jak moja kolezanka z tomaszowa maz kiedy ja odwiedzilam powiedziala nie wchodz ale wchudz podobno u nich tak sie mowi;-)
pinkie
2007-02-26
11:06:47
Email
W łódzkiem to w ogóle dziwnie się mówi Ja jestem z podlasia - a tu w Łodzi drażnią mnie te wszystkie końcówki -om, -em (jednom sprawem) no i "ja nie rozumie, ja nie umie". Jeszcze jak ktos tak mówi, to tak bardzo nie razi, ale jak ktos tak pisze i to nawet w pismach urzędowych... to już włosy stają dęba.
ciekawa
2007-02-26
11:34:44
Email
Dziewczyny czy wasze psy reagowały jakos na brzuchy? Jakie było ich zachowanie? bo mój zaczoł zachowywacsie jak niemowle dosłowie jak sie znim nie baie to opada teatralnie i popiskuje, przytula sie cigale itd.
asonta
2007-02-27
12:55:17
Email
Ciekawa wspolczuje ale rzeczywiscie facet mial napewno z glowa cos nie tak Zwazywszy na fakt ze w ciazy jestes by uspokoil psa Coz debili na swiecie pelno u mnie w bloku mieszka taki jeden ktoremu tez najchetniej bym wgrzmocila jego suka wiecznie sra na klatce niby chodzi z nia na spacery ale co z tego jesli efekt finalny laduje itak na schodach w bloku . Do tego wiecznie pijany chodzi i awanturuje sie tak ze caly blok slyszy wspolczuje jego zonie. Raczej jestem ustosunkowana do swiata pozytywnie ale ten facet to pierwszy ktoremu mialabym ochote przywalic niech no urodze to dopiero mu pokaze;-)!!!
asonta
2007-02-27
12:55:26
Email
Ciekawa wspolczuje ale rzeczywiscie facet mial napewno z glowa cos nie tak Zwazywszy na fakt ze w ciazy jestes by uspokoil psa Coz debili na swiecie pelno u mnie w bloku mieszka taki jeden ktoremu tez najchetniej bym wgrzmocila jego suka wiecznie sra na klatce niby chodzi z nia na spacery ale co z tego jesli efekt finalny laduje itak na schodach w bloku . Do tego wiecznie pijany chodzi i awanturuje sie tak ze caly blok slyszy wspolczuje jego zonie. Raczej jestem ustosunkowana do swiata pozytywnie ale ten facet to pierwszy ktoremu mialabym ochote przywalic niech no urodze to dopiero mu pokaze;-)!!!
asonta
2007-03-05
15:58:15
Email
Oto nasz pupilek owczarek niemiecki slodkie maleństwo prawda;-)

ciekawa
2007-03-05
17:13:45
Email
Piekny pies:) Słuchaj koniecznie daj zanć jak zareagowł na dziecko i jak ich sobie przedstawiliście.
pinkie
2007-03-14
11:32:48
Email
Hehehe tak jak myślałam: Tomuś szybciej się nauczy gadać z kotami niż z nami: jak kot miauczy, to on mu odpowiada naśladując miauczenie , no i mówi ććśśśiiii (kicikici), równieź do zdjecia kota ze Shreka ;) W porównaniu z tym jego MAMA, czy TATA wydają się bardzo nieświadome... A tyle się rodzice nagadali, tyle się nastarali, zeby dziecko zaczeło mówić...
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum