szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - czytanie bajek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Joanna26
2007-01-04
Email
Mam do Was smieszne moze pytanie - czy czytacie cos swoim brzuszkom? Jakies bajki? I czy Wasi mezowie/niemezowie to robia?? Co w ogole myslicie na ten temat?
pinkie
2007-02-22
10:12:56
Email
Felieton Agnieszki Chylińskiej<\a>
Przeczytajcie to tak 2 mies po porodzie i zweryfikujcie ;)
Goga66
2007-02-22
10:34:43
Email
Chylińska ze swoim dość obcesowym dowcipem opowiada o "urokach" wczesnego macierzyństwa:)) Ale jakże prawdziwie... hehe
Goga66
2007-02-22
10:35:40
Email
Chylińska ze swoim dość obcesowym dowcipem opowiada o "urokach" wczesnego macierzyństwa:)) Ale jakże prawdziwie... hehe
noemi
2007-02-23
10:59:42
Email
pinkie, ja też jakoś ni ebardzo wierzę w te teorie o rozpoznawaniu bajek i uspokajaniu tym dzieciaczków. tak malutki dzidziuś pewnie jedynie głos potrafi rozpoznać, a nie słyszy różnicy między Kubusiem Puchatkiem a Śpiącą Królewną. przynajmniej tak mi sie wydaje:) ale mimo wszystko jak to cudownie poczytać maleństwu, tak po prostu. i słuchać z nim muzyczki, rozmawiać. a na płacz jestem przygotowana, tatuś dzidziusia w prezencie dostanie ode mnie stopery;) pozdrawiam :)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum