szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - testy ciążowe


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Oliwka
2006-08-23
Email
Dziewczyny - jakie macie doświadczenia z testami ciążowymi? Mnie kłamią za każdym razem niemalże. 2 razy robiłam w domu z moczu i dwa razy mnie okłamał - raz w jedną raz w drugą stronę. W obecnym cyklu robiłam z krwi (wyszedł negatywny) ponieważmiałam zrobić kilka bardzo kosztownych badań pod kątem ciąży właśnie. Teraz tydzień spóźnia mi się miesiączka, rano zrobiłam z moczu i wyszedł pozytywny a potem pojechałam zrobić z krwi - oczekuję właśnie na wynika, pełna niepokoju.. Czy Wy też macie takie problemy?
beata_s
2006-09-13
15:13:05
Email
czy czyta ktos to jeszcze pomocy dodam jeszcze ze zrobilam sie strasznie gruba na brzuch a udach mam rozstepy
beata_s
2006-09-13
15:15:30
Email
czy moge byc wogole w ciazy majac miseiaczki mimo ze slabsze czy am to jakis wplyw na wynik testow
beata_s
2006-09-13
15:17:41
Email
dzieki zapisalam sie juz ale umowiono mnie doriero za miesiac a ja wariuje
bela
2006-09-13
15:29:01
Email
w ciazy nie tyje sie od razu.Ale dolegliwosci masz typowo ciazowe.Sprobuj zrobic test z krwi bo te zwykle czasem zawodza
beata_s
2006-09-14
14:25:13
Email
wiecie ile kosztuja badania krwi na obecnosc ciazy?bo zwykle badanie krwi chyba nic nie wykarze co
ciekawa
2006-09-14
16:10:11
Email
Ja ostatnio robiłam 19 zł Niestety nic z tego:( cena chyba ta sama co tego z apteki a wynik pewny wiec poszłam odrazu do laboratorium.
ciekawa
2006-09-14
16:13:22
Email
To jakaś epidemia ja własnie dlatego robiłam test-okres sie spuźnił a razcej plamiłam, nudziło mnie non stop i piersi jak dwa odbezpieczone granaty:( Ale dostałam okres zaraz po otrzymaniu wyniku z krwi.
Oliwka
2006-09-15
12:03:38
Email
Ja bym najpierw zrobiła beta HCG a potem udała się do lekarza. Możesz mieć równie dobrze problem z hormonami..
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum