szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - testy ciążowe


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Oliwka
2006-08-23
Email
Dziewczyny - jakie macie doświadczenia z testami ciążowymi? Mnie kłamią za każdym razem niemalże. 2 razy robiłam w domu z moczu i dwa razy mnie okłamał - raz w jedną raz w drugą stronę. W obecnym cyklu robiłam z krwi (wyszedł negatywny) ponieważmiałam zrobić kilka bardzo kosztownych badań pod kątem ciąży właśnie. Teraz tydzień spóźnia mi się miesiączka, rano zrobiłam z moczu i wyszedł pozytywny a potem pojechałam zrobić z krwi - oczekuję właśnie na wynika, pełna niepokoju.. Czy Wy też macie takie problemy?
ciekawa
2006-08-23
13:13:53
Email
Wszytsko zalezy od organizmu. Mozesz mieć niski poziom jakiegoś hormonu-albo nie byłaś na czczo. W takim wypadku test z krwi bedzie najbardziej wiarygodny. Poza tym czasem wynik pozytywny pojawi sie gdy doszło do zapłodnienia a jajeczko samo obumarło zaraz po tym. Takie samoistne poronienie.
Oliwka
2006-08-23
14:10:10
Email
Jest wynik z krwi - HCG 3081. A więc jednak.. Pierwszy raz test domowy z moczu mnie dzisiaj nie oszukał. Teraz tylko trzeba trzymać kciuki żeby tym razem wszystko było w porządku. Pozdrawiam!
ciekawa
2006-08-23
15:53:35
Email
No kurcze gratuluje!!!!!!!!!!!:):):) Ale masz fajnie-zazdroszcze. A ja znowu nic:(
anika1
2006-08-23
16:53:35
Email
Oliwka gratulacje. będziemy trzymać kciuki :-)
Magdalenka
2006-08-23
17:32:06
Email
oliwka, gratuluje z calego serca! trzymam kciuki za pomyslny przebig ciazy i zdrowe malenstwo. no i za dobre twoje samopoczucie, magda
Oliwka
2006-08-24
20:17:38
Email
Boję się, że na gratulacje jest zbyt wcześnie, ale oczywiście dziękuję bardzo. Ponieważ to już druga ciąża (pierwsza niestety była martwa), teraz podchodzę już bez takich salw radości. Bo wiem, że różnie może być. No i od razu są problemy - bardzo niski poziom progesteronu między innymi. Narazie jestem po konsultacji telefonicznej z lekarzem, za tydzień idę na wizytę. Trochę jednak się podbudowałam, kiedy lekarz powiedział, że chce widzieć jak bije serduszko maleństwa. Poprzednim razem niestety nie doszłam do takiego etapu. Trzymajcie kciuki Dziewczyny, przydadzą się. A ja trzymam kciuki za wszystkie Dziewczyny, które bardzo chcą Dzidziusia, a On narazie się nie zjawia. Cierpliwości! Pozdrawiam serdecznie.
wika
2006-08-25
19:00:25
Email
cześć Wszystkim i cześć Oliwka!
wika
2006-08-25
19:04:32
Email
cześć Wszystkim i cześć Oliwka! Dawno nie zaglądałam na forum, ale dziś postanowiłam też napisać! Jestem w podobnej sytuacji co Oliwka. Test ciążowy pozytywny, zrobiłam nawet dwa testy bo nie wieżyłam! na pierwszą wizytę do lekarza idę 30. 08. myślę zę będzie to jakiś 5 tydzień, mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze. pozdrawiam.
Oliwka
2006-08-25
20:52:00
Email
Wika, gratulacje! Dzisiaj zrobiłam drugi test z krwi, hcg ponad 8 i pół tysiąca!! Teraz zaczynam się zastanawiam czy to nie za dużo. 2 dni temu było 3081 a teraz aż tyle.. Staram się być dobrej myśli, chociaż obawy zawsze są. Mam nadzieję Wika, że u Ciebie będzie wszystko w porządku. Ja idę do gina dzień po Tobie.. Trzymam kciuki, koniecznie daj znać! Pozdrawiam
Oliwka
2006-09-02
19:44:04
Email
31.08 bylam na pierwszej wizycie. Na usg zobaczylam moje Malenstwo i bijace serduszko!!!! Staramy sie z mezem podchodzic do wszystkiego spokojnie (pierwasza ciaze stracilam) ale mimo wszystko lzy szczescia byly nieuniknione. Teraz tylko odpoczywac, walczyc z nudnosciami i starac sie nie denerwowac. Pozdrawiam Was wszystkie i dziekuje za wszystkie cieple slowa.
Eryka
2006-09-02
20:51:59
Email
Ogromne gratulacje!!! Wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam serdecznie:)
JOLA-JOLKA
2006-09-04
21:36:02
Email
WITAM OLIWKA.Ja też pierwszą ciążę straciłam, a z drugą leżałam 8 miesięcy, ale było warto.Jest maleństwo.Uważaj na wszystko, nie podnoś rąk do góry, bo to może spowodować skurcze.Odpoczywaj i sie relaksuj.Zobaczysz, że warto.
Oliwka
2006-09-08
14:03:12
Email
Dziękuję Dziewczyny. Jolka-Jolka - siedzę w domu i odpoczywam, jednocześnie męcząc się z nudnościami, agagą i wszystkimi nieprzyjemnościami. Poza tym narazie jest wszystko OK, biorę ogromne dawki progesteronu, którego mój organizm nie chce wytwarzać i oczekuję na dzień kolejnej wizyty i kolejnego usg. Najchetniej to bym biegała co tydzień - żeby się upewnić że z dzieckiem wszystko w porządku. Dziękuję za słowa pociechy i otuchy. Jestem dobrej myśli, chociaż czasami nachodzą mnie i te złe. Trzymajcie się cieplutko!
beata_s
2006-09-13
15:04:56
Email
czesc dziewczyny pomozcie niewiem juz co mam myslec czy jestem w ciazy czy nie ostatnio sie dziwnie czuje mam bole brzuch tak jak podczas miesiaczki ciagle chodze do ubikacji kawa stracila dla mnie smak miewam dusznosci a ostatnio moje miesiaczki sa mniej obfite a ostatnia trwala 3 dni testy wychodz negatywnie piersi mnie bola no i te wymioty pomozcie
asikp
2006-09-13
15:12:58
Email
proponuje udać się do lekarza, i zrobić test z krwi pozdrawiam
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum