szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Zalewanie pały


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
kiwi
2006-08-17
Email
Laski co sądzicie o tym odrażającym zwyczaju totalnego zalewania pały przez świeżo upieczonych tatuśków? Czasem w knajpach spotykałam jakiegoś znajomego totalnie rozbawionego w towrzystwie chichoczących kretynek ubranych chyba w pociętą skarpetkę- nie duzo materiału. I gość wielce podniosłym acz bełkoczącym głosem informuje że ma syna. No ekstra że ma tylko co tu kur.a robi w takim razie? Rozumiem chęć uczczenia i radość z narodzin zdrowego potomka ale gdzie jest granica? Wkurza mnie to całe pępkowe, mój mężunio upiera się że żaden tego typu proceder nie będzie miał miejsca i wcale tego nie rozumie ale czas pokaże. A potem Ci cuchnący gorzałą skacowani mężowie odwiedzają swoje żony i na całej sali w szpitalu wali zwyczajnie wódą zamiast noworodkami! Fuj. Proszę o komentarze.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum