szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - wygląd DZIDZI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
natalka86
2006-07-27
Email
od pewnego czasu mam takie dziwne jakies niepokojące stany.cały czas się zastanawiam jak bedzie wyglądać moje maleństwo.mam głupie myśli że coś bedzie miało w wyglądzie nie tak albo że bedzie chore (tfu tfu).wy też tak miałyście? jestem w 29 tyg. i jest coraz gorzej z tymi głupimi myślami :(
behatka
2006-08-26
13:20:11
Email
Hej Wika, a mozesz napisac gdzie w Inowrocławiu (adres czy numer telefonu) Jestem z Torunia ale nie słyszałam zeby u nas mozna było zrobic :((((
behatka
2006-08-26
13:21:26
Email
Hej Wika, a mozesz napisac gdzie w Inowrocłaiwu? (adres, telefon) jestem z Torunia ale nie słyszałam zeby gdzies u nas robili :(((
wika
2006-09-18
15:30:00
Email
Cześć Behatka! W Inowrocławiu USG 3D wykonuje dr Marek Śliwczyński, w gabinecie na ul. Niepodległości (nie pamiętam nr budynku) tel. 0502 14 11 50. najlepiej zadzwonić i się umówić na konkretny ternin. A w którym jesteś miesiącu? Pozdrawiam
behatka
2006-09-20
14:17:21
Email
Dzieki Wika, jestem w 29tc, a mieszkam w Toruniu i to niedaleko, wiec pomysłałam sobie ze mogłabym tam podjechac. Ale ostatnio przeczytałam gdzies opinie ze to usg wcale nie jest takie rewelacyjne i zalezy wszytsko od aparatury i lekarza jak robi. Wiec juz teraz sama nie wiem. Ja w Toruniu chodze prywatnie do lekarza ktory robi usg na kazdej wizycie. Teraz bede 26 wiec małego i tak zobacze... W kazdym razie dzieki wielkie i pozdrawiam serdecznie
dodka591983
2006-09-21
16:11:01
Email
Ja takze mialam obawy o zdrowko malenstwa wiadomo, czlowiek sie naczyta i potem nie moze odpedzic od siebie takich mysli. Dlatego zdecydowalam sie zrobic test potrojny ktory wyszedl pozytywnie czyli ze jest znikomy procent na to by dzidzia byla chora. Gdyby prawdopodobienstwo bylo wieksze, mozna wtedy zrobic badania prenatalne. Jesli chodzi o raczki, nozki to widac to na zwyklym usg czy dziecko je posiada czy nie. Wiec teraz jestem juz spokojna.
BALBIA
2006-09-25
13:22:14
Email
dziewczyny ja robie te 3czy 4 d usg w Katowicach w feminie koszt to 180 zł i jest to w 3 etapach pierwsze badanie było dopochwowe i miałam je w 13 tc potem w 19 tc już zewnętrznie i na ost. jadę w 32 tc za 2 tygodnie . Lekarz tam jest cudowny , z każdego badania mam cały opis ,zdjęcia i płytkę .Badanie trwa od 30 do 40 min. ale jeśli chodzi o zobaczenie twarzyczki to akurat nie było to takie wyrażne -dopochwowe bardziej ale wtedy dziecko było jeszcze b.malutkie a potem w kolejnym badaniu kontur twarzy jakiś był ale żeby samą twarz dobrze zobaczyć to niestety nie miałam tej przyjemnośći i nie wiem czy tak wogóle się da bo to przecież nie aparaT cyfrowy;) -pozdrawiam
tolencja
2007-10-09
19:16:35
Email
Gdzie mozna zrobic usg 3d w inowroclawiu?!ile dokladnie kosztuje i czy nagrywaja ten filmik?Prosze bardzo o odpowiedz!
AgaDan
2007-10-09
22:46:07
Email
hej Wika, jesteś z Inowrocławia? Jejku ja też. przepraszam że się tu wepchałam, hihi. Ja jak byłam w ciąży tez się strasznie bałam i jak tylko po porodzie mi pokazano Wikusię to patrzylam na paluszki hihi czy ma po pięć :) Ale szczerze mówiąc najbardziej to mąż się bał ale teraz mówi że wcale nie heheh ale wiem że tak bardziej niz ja. Teraz ma 17 sto miesięczną rozrabiare która powoli zaczyna mi pyskowac hehhe ale to takie słodkie.POzdrawiam i naprawde każda z nas przechodzi takie lęki w ciąży.
AgaDan
2007-10-09
22:49:36
Email
W Inowrocławiu dr Śliwczyński życzy sobie za takie usg 80 zł a jak ja byłam w ciąży to brał 70 zł tylko że ten filmik jest krótki na płycie dvd jakieś 7 minut tak mi powiedział jak się wtedy pytałam, może treaz nagrywa więcej
barb.k
2007-10-11
19:20:15
Email
Gdy czytam o waszych usg 3D to bardzo wam zazdroszczę. Ja mieszkam w anglii i żeby poznać tylko płeć dziecka musiałam zapłacić 50 funtów, a to jest bardzo dużo nawet jak na tutejsze warunki. Zrobiono mi zwykłe badanie i to trwało max 5 min, dostałam 5 zdjęć ale takich że nic nie widać. czasem się zastanawiam czy tutaj w ogóle słyszano o 3D. Wczoraj miałam dodatkowe usg, bo zaczęłam krwawić - jestem w 34 tc i widziałam buźkę mojej córeczki, uśmiechała się. Aż mi się chciało płakać. :)).
tonik31
2007-10-12
13:36:03
Email
mamusie maj 2008
Lucynka
2008-03-14
12:25:57
Email
Renomowany Ginekolog, który robi badania USG TRóJWYMIAROWE W OLSZTYNIE : Bogdan Kula Partyzantów 76 Olsztyn tel. 089/ 521 25 00 http://www.ginekolog.infowm.pl/main.php?fid=60&pg=3 godzinne badanie , z nagraniem płyty DVD - kosztuje 170 zł. Najlepiej robic badanie pomiędzy 30 - 32 tyg. ciąży.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum