szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - wygląd DZIDZI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
natalka86
2006-07-27
Email
od pewnego czasu mam takie dziwne jakies niepokojące stany.cały czas się zastanawiam jak bedzie wyglądać moje maleństwo.mam głupie myśli że coś bedzie miało w wyglądzie nie tak albo że bedzie chore (tfu tfu).wy też tak miałyście? jestem w 29 tyg. i jest coraz gorzej z tymi głupimi myślami :(
angela
2006-07-27
12:09:00
Email
tak mam to samo bje się czy maluszek bedzie zdrowy.ale to normalne w każdej książce o tym piszą.ja tez jestem w 29 tyg
kiwi
2006-07-27
12:12:49
Email
Natalka - ja mam identyczne natrętne myśli!. Tak okropnie boję się wad u maleństwa, że niemoge odpędzić się od strasznych głupot. W pierwszej ciąży też tak mnie nachodziły! Bałam sie że moja córka nie ma rączek! idiotyczne na mxa! Podobno większość matek ma takie obawy moja matka zaraz po urodzeniu każdego dzieciaka liczyła nam palce u rąk bo tak się bała jakiejś wady. Durne to okropnie ale przynajmniej wiesz że nie tylko Tobie przychodzą takie głupoty do głowy. Ściskam gorąco mamuśkę i dzidzię.
natalka86
2006-07-27
12:31:06
Email
aż chciała bym iść na to trójwymiarowe USG żeby zobaczyć twarzyczke ale za moje schizy będę musiała zapłacić troszke.ile kosztuje takie USG co widać buziuchne?
FK
2006-07-27
12:47:27
Email
Koszt takiego badania pewnie zależy od miasta. Ja w Łodzi płaciłam 220zł. Strasznie to drogie niestety :(
natalka86
2006-07-27
13:14:03
Email
kurcze szkoda troche drogo jakby kosztowało 100zł to bym zrobiła ale tak to za to już mam coś na wyprawke dla dzidzi :(
ewelinek
2006-07-27
14:22:55
Email
Ja w Gdańsku za USG 3D z 36 minutowym nagraniem na DVD płaciłam 100zł ;) niesamowite wrażenia ;) Gorąco polecam!
JOLA-JOLKA
2006-07-27
15:38:05
Email
Witam dziewczyny.Ja urodziłam w lutym.Też miałam czasami złe myśli i bałam się o swojego maluszka.Jak coś jest nie tak to będzie widoczne na USG.Najważniejsze to robić badania na cytomagakię, toksoplazmozę i różyczkę.Są to bardzo ważne badania podczas ciąży.Trzeba być dobrej myśli.Jak byłam w ciąży to zastanawiałam się jak moje dziecko będzie wyglądało.Jak mi go pokazano po porodzie to wyglądał zupełnie inaczej.Bayła tki malutki i cały czas spał.Pozdrawiam
hallo
2006-07-27
16:00:52
Email
FK - a gdzie dokładnie robiłaś w Łodzi ?? i masz nagrane? ile to trwa? ja myślę żeby zrobić - ale nawet nie z ciekawości ( jasne - ja też mam obawy, ale stram się nie myśleć ) ale dlatego że to chyba dla takiego Dzidziolka niesamowita pamiątka!! daj znać :-)
Kamila
2006-07-27
17:55:38
Email
U nas trójwymiarowe USG kosztuje tylko 50zł! W Olsztynie podobno 200zł - nie jestem pewna.
Kamila
2006-07-27
17:56:23
Email
A jak urodziłam Kinię to co pierwsze, to kazałam liczyć paluszki :-) chyba każda z nas ma taki lęk, mimo wszystko...
aniasz
2006-07-27
20:19:21
Email
hej :-) jestem w ciąży już drugi raz i dopiero teraz mam jakieś obawy co do wyglądu i zdrowia maleństwa. W pierwszej ciąży wcale o takich rzeczach nie myslałam. Ufam jednak mojemu lekarzowi na tyle że nie dopuszczam do siebie mysli że cos jest nie tak. Fachowym okiem jest on w stanie wychwycic wszelki wady na 'normalnym' usg, ale fakt 3D robi wrażenie :-)tylko nie wiem czy nie najlepiej zrobic je ok 20 tygodnia, bo później może nie byc nic widać (ale nie upieram się tak tylko słyszałam). A co do liczenia paluszków u dzidzi to przy pierwszym porodzie pani dr 'nakazała' mi i mężowi zebysmi razem je policzyli, u rączek i u nóżek :-) ja, tak szczerze mówiąć niebardzo wtedy myslałam o takich rzeczach :-) pzdr
FK
2006-07-28
15:13:50
Email
hallo - ja robiłam to USG w Diasonie na Radwańskiej 1. Polecam dr Kozarzewskiego. Mają tam super sprzęt - wszystko widać wyraźnie. Nawet buzię dzidziusia można dokładnie zobaczyć. Mam nagranie na DVD ok. 15 minut.
natalka86
2006-07-31
08:06:40
Email
takie badanie kusi kusi :) moja dzidzia i tak jakkolwiek by wyglądała to pewnie i tak będzie najpiękniejsza dla rodziców (mam nadzieje). Za USG 3D za 50zl?? to bym je robiła co miesiąc :) pozdroo
izunia
2006-08-03
15:52:01
Email
Ewelinek a gdzie w Gdansku jest takie USG 3d??? prosze odpisz.. czekam
wika
2006-08-25
19:14:59
Email
Witam! ... a USG 3D w Inowrocławiu kosztuje 80 zł. pozdrawiam
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum