szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - DO MONISI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
natalka86
2006-07-03
Email
Droga Monisiu.przeczytalam gdzies tam wczesniej,ze jestes samotna mamusia i ze rozdzielily was klotnie.otoz mam ten sam problem,ze ciagle kloce sie z chlopakiem i mam wiecej nerwow niz jakby go nie bylo :( ale chyba jestem za malo odwazna na to by go zostawic...podziwiam Cie za odwage...ja nadal nie wiem co zrobic,bo kocham go,on mnie tez ale niestety musze stwierdzic ze traktuje mnie okropnie,a ja sobie nie dam,a poza tym nie dorosl do roli taty i boje sie czasami pomyslec co bedzie jak malenstwo sie urodzi... :(
kyja
2006-07-07
22:36:48
Email
Goga:jakoś sobie radzę, tylko jestem okropnie nerwowa;-)))mój mąz miał dobre dzieciństwo więc jakos wszystko jest pod kontrolą;-))))a njaciekwaszew tym wszystkim jest to,że mój ojciec jest nauczycielem-nigdy nie podniósł głosu ani ręki na obce dziecko, ale własne to bił przy byle okazji...sam miał fatalne dzieciństwo:jego ojciec jest alkoholikiem, miał bardzo złe dzieciństwo.Myśle,że fakt,iż zdaję sobie sprawę z tego oraz to,że mój mąż nie ma takich doświadczeń z dzieciństwa są najlepszym lekiem;-))))oraz czas;-)))))
Goga66
2006-07-08
08:43:46
Email
To dobrze. Najgorsze jest właśnie to, że w rodzinach z biciem i alkoholem tworzy się taki "zły" ciąg. Dobrze, że go przerwałaś :)
asiaa24
2006-07-08
20:44:59
Email
Czesc Monisiu. Chciałabym poznac plec mojego dzidziusia.Mam 26 lat a miesiac poczecia to marzec.dziekuje i pozdrawiam:)
MoNiSiA
2006-07-08
20:53:58
Email
To nie ten temat ;-) Strona, która "przepowiada" płeć podana jest w dziale : "chcesz znać płeć swojego dzidziusia?" Wystarczy ciut poczytać. Buźki.
natalka86
2006-07-10
08:25:57
Email
dziewczyny! dowiedzialam sie wczoraj ze prawdopodobnie bede miala synka :) :) :) chcialam miec synka,ale boje sie ze tata przeciagnie go na swoja strone troche.ja decyduje sie poczekac do porodu i zobaczyc jaki on bedzie dla dziecka i dla mnie po porodzie.teraz nie mam odwagi zostac sama...nie mam
natalka86
2006-07-10
08:28:46
Email
dziewczyny! dowiedzialam sie wczoraj ze prawdopodobnie bede miala synka :) :) :) chcialam miec synka,ale boje sie ze tata przeciagnie go na swoja strone troche.ja decyduje sie poczekac do porodu i zobaczyc jaki on bedzie dla dziecka i dla mnie po porodzie.teraz nie mam odwagi zostac sama...nie mam
Goga66
2006-07-10
08:53:49
Email
gratuluję. Ale sama to znaczy, że nie zamieszkasz z rodzicami? Całkiem sama? BO można mieszkać z facetem i być samotną. Wiele kobiet ma wtedy nie tylko dziecko na głowie ale jeszczze strasznego partnera, który nic nie pomoże, tylko jeszcze oczekuje :( Zyczę Ci, żeby Ci się udało, ale... Z opisów nie wynnika, żeby temu facetowi warto byó powierzyć dziecko. Ono i jego szczęście i rozwój jest teraz najważniejsze. Mam nadzieję, że postarasz się przyjrzeć temu na spokojnie i pomyśleć przede wszystkim o synku i wybrać jak najsensowniej!
MoNiSiA
2006-07-10
13:06:35
Email
Natalko, możesz sprawdzić właśnie jak będzie zachowywał się Twój facet zaraz po narodzinach dziecka, ale z mojego doswiadczenia i Twoich postów chyba wynika, że wielkiej zmiany nie będzie. Mam nadzieję, że w życiu Twoim i Twojego synka poszczęści się. Ważne, aby dziecko miało wzór. Prawdziwy wzór taty i kochającej się rodziny. Tata mojej córki niestety nie potrafił dać takiego wzoru, więc lepiej dla nas, że w ogóle go nie ma. Wiem, że na jednym facecie życie się nie kończy. Wiem też, że moja decyzja była słuszna - powtarzam się. ;-) Jeszcze przed ciążą moja mama powtarzała, że załuguję na lepszego, mądrzejszego chłopaka. Ja jej nie słuchałam. Sądziłam, że będę potrafiła zmienić przyszłość, że "wychowam" Adama i nauczę go kochać. Potem, potwierdzał to słowami. Twierdził, że nauczyłam go kochać, że jestem jego całym światem, że razem damy radę, że będziemy już do końca. Wiedziałam, że nie miał ciekawego dzieciństwa. Jego rodzice rozwiedli się. Tata pił, a mama zlała się na wszystko, choć nie przyjmował tego ostatniego do wiadomości. Zapoznała sobie faceta i zostawiła dzieci z tym psychopatą. Raz na jakiś czas dzwoniła do niego i zapraszała do siebie. Jego brat był w lepszej sytuacji, bo był starszy. Ale też odbiło mu na psychice. Stał się cholernym babiarzem. Przy byle okazji zdradzał swoje dziewczyny. Potrafił mieć w jednym czasie 3 naraz! Więc jaki Adam miał mieć wzór?! Eh...Ale wtedy sądziłam, że go zmieniłam. Może i tak było, tylko na krótką metę. Zawsze mu pomagałam. Wmawiałam żeby skończył szkołę, wyjechał za granicę. Los potoczył się inaczej. Z fajnego chłopaka stał się cholernym zazdrośnikiem, psychopatą i idiotą, który w pewnym czasie na wszystko zlał. A ja zostałam z dzieckiem. Sama z dzieckiem. Na Jej roczek nawet życzeń nie złożył. Nawet drobnego prezentu nie dał! No nic! No, ale przecież ma nowe hobby. Samochód, który trzeba utrzymać. :-) Jeszcze w ciąży poznałam pewnego chłopaka. Dużo rozmawialiśmy. Spotkaliśmy się kilka razy. Fajnie było. Zaproponował, że da mojemu dziecku swoje nazwisko, że będziemy rodziną, że będzie tatą. Ale w tym czasie byłam jakaś anty do facetów. Chyba miał do mnie żal. Po porodzie poznałam internetowego kolegę. Chciał przyjechać, zabrać mnie gdzieś... ale ja znowu opory miałam. Oszalała jak zobaczył fotkę Julci. :-) Tak naprawdę to dopiero teraz zaczynam myśleć o facecie. Na wszystko przychodzi czas... Natalko, jesteś młodziutka...wszystko przed Tobą!
MoNiSiA
2006-07-10
13:09:21
Email
Miało być oszalał, a nie oszalała! ;-)
natalka86
2006-07-12
13:28:46
Email
dzieki Monisiu,poczekam do narodzin zobczymy co bedzie pozniej bo narazie sie polepszylo...pozyjemy zobaczymy.napisze jak bede cos na ten temat wiedziala juz ;) buziaki
venuss
2006-07-21
19:38:13
Email
Natalko moja rada: angażuj tate w wychowanie malenstwa. nie wyreczaj go jeżeli zgodzi sie pomóc. Jezeli na poczatku nie bedzie mu wychodzilo nie krytykuj. Najpierw naucz a dopiero potem delikatnie wymagaj.A Babcie... Babcie sa potrzebne tylko wtedy kiedy tata NAPRAWDE nie moze pomóc. Pozdrawiam
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum