szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Do czego można porównać ból porodowy??????


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Blinne
2006-05-30
Email
Do dziewczyn, które już rodziły. proszę, jeżeli mozecie w jakis sposób opisać ból towarzyszący porodowi, do czego można go porownać i czy wogole jest jakieś porownanie?? strasznie się boję porodu, chociaż zostalo mi jeszcze 5 miesięcy.
pinkie
2006-06-03
20:57:57
Email
Przypomniało mi się, jak moja koleżanka (po porodzie pierwszego dziecka)leżała na łóżku, a położna zszywała jej krocze. "Jak się Pani czuje?" zapytał lekarz, kolezanka "Dobrze... tylko w krzyżu mnie jeszcze trochę boli" Na to położna "ZEBY PANI WIEDZIAŁA, JAK MNIE W KRZYŻU BOLI!!!" tonem mówiącym o wyższości swojego bólu nad bólem porodowym ;)))
Brighida
2006-06-16
11:11:05
Email
Jestem w 19 tc i strasznie się zaczynam bać porodu. Tyle się ostatnio nasłuchałam, że już mi się odechciało dziecka :)
boni
2010-08-28
18:23:36
Email
Osoby, ktore cierpialy na kamienice nerkowa czesto bol towarzyszacy 'rodzeniu kamienia' porownuje do porodu dziecka. Chociaz tez niektore twierdza, ze porod dziecka jest mniej bolesny.
ciekawa
2010-09-01
11:29:13
Email
Ja miałam cesarkę ale cała noc bóle krzyżowe-nic strasznego-no boli mocno ale żeby tam jakoś robić z tego wielkie halo to nie. Już nie pamiętam jak to było:) Ty nie słuchaj głupot bo każdy ma swój próg tolerancji bólu i każdy go będzie inaczej odczuwał. Nie jedna tu rodziła i żyje więc się nie przejmuj. To tylko chwila w porównaniu z resztą atrakcji jakie Cię czekają;) A co kolki nerkowej-to sto razy wole swoje bóle krzyżowe-a ponoć to te są gorsze w porodzie:)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum