szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - I znowu czekam


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
kornelia20
2006-05-27
Email
Byłam tu miesiąc temu , miałam dać sobie skopuj lecz nie potrafię to jest silniejsze wszystkie moje kumpelki w ciąży tylko jedna nie ,ale dopiero zaczęła starania , Okres 3 czerwic cały miesiąc wmawiam sobie ze i tak nie zostanę mamą i mam dać sobie skopuj , działało nie myślałam o ciąży i cieszyłam się seksem chodziłam dużo na spacery i biegałam codziennie rano , lecz czym bliżej okresu tym większa mam nadziej testu nie robiłam szkoda pieniędzy , wątpię by była w ciąży , żadnych objawów nic zero , zauważyłam jedynie ze dużo śpię ale w tamtym miesiącu tez tak miałam . Czekam , niecierpliwie się , boje się ze i tym razem nic z tego boje się ze naprawdę nie mogę mieć dzieci .
kornelia20
2006-06-04
17:11:26
Email
Mąż był zaskoczony ale się cieszył gorzej z teściowa wyklina mnie nie samo wice ale nie obchodzi mnie co ona myśli , jestem bardzo szczęśliwa .
ciekawa
2006-06-04
20:30:50
Email
Ale ja Wam zazdroszcze:);( hlip, hlip
balbina
2006-06-04
22:12:33
Email
wszystkie starajace sie o dziecko- jestem nauczycielka Naturalnych Metod Rozpozawania Płodnoścki, jesli chcecie ułatwic sobie poczecie malucha, to zacznijcie obserwowac swoje ciało. jesli nie chce wam sie mierzyc sobie temperaturki, zacznijcie obserwowac u siebie sluz szyjkowy. na ten czas radze nie nosic wkladek, bo zaklocaja one obraz sluzu. kiedy jednak poczujecie, ze jest wam tak "|mokro", albo ze na papierze po siku jest cos, co przypomina białko kurze, albo dodatkowo jest rozowe, albo lekko plamicie w srodku cyklu i nie macie nadzerki:)-chlopa za fraki i do roboty. Moze na poczatkun trzeba troche wprawy, ale dziala!!! pozdrawiam Ela-26 tydzień ciąży:)
kornelia20
2006-06-05
08:32:39
Email
Ja po obserwacji śluzu wiedziałam kiedy miałam dzień płodny robiłam tego dnia test owulacyjny .
balbina
2006-06-05
10:57:13
Email
to siwetnie... warto sie obserwowac, ja wiedzialam ze jestem w ciazy 8 dni po zaplodnieniu... super sprawa...
kornelia20
2006-06-05
19:28:56
Email
Moje dzieciątko ma 5 tygodni , jego domek ma 5 mm a on sam niecały milimetr . Mam wydrukowane usg i widać tylko mała kropkę 5 mm ,mój lekarz powiedział ze będzie dawał mi za każdym razem wydruczek , strasznie się cieszę. Za dwa tygodnie mam znowu się zgłosić , zrobimy wszystkie konieczne badania toksoplazma i takie tam ,powiedział mi ze co 6 kobieta porania i żebym bardzo uważała nie przemęczała się nie dźwigała i dużo spała , przepisał mi witaminki które po wizycie wykupiłam w składzie maja kwas foliowy Byłam już u swoich rodziców pokazać moje maleństwo bardzo się cieszą , ważne ze mam swoje maleństwo u mnie w brzuszku , takie malutkie i już przeze mnie kochane .Dostałam mnóstwo gazetek ulotek próbek dla matek w ciąży i czasopisma o dzieciach .
Migotka
2006-06-05
20:51:52
Email
Wiara i wytrwałość się opłaciły :)Serdecznie gratuluję przyszłej mamusi.Uważaj na siebie teraz koniecznie :)Pogłaszcze brzuszek ode mnie i Alusia :)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum