szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - I znowu czekam


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
kornelia20
2006-05-27
Email
Byłam tu miesiąc temu , miałam dać sobie skopuj lecz nie potrafię to jest silniejsze wszystkie moje kumpelki w ciąży tylko jedna nie ,ale dopiero zaczęła starania , Okres 3 czerwic cały miesiąc wmawiam sobie ze i tak nie zostanę mamą i mam dać sobie skopuj , działało nie myślałam o ciąży i cieszyłam się seksem chodziłam dużo na spacery i biegałam codziennie rano , lecz czym bliżej okresu tym większa mam nadziej testu nie robiłam szkoda pieniędzy , wątpię by była w ciąży , żadnych objawów nic zero , zauważyłam jedynie ze dużo śpię ale w tamtym miesiącu tez tak miałam . Czekam , niecierpliwie się , boje się ze i tym razem nic z tego boje się ze naprawdę nie mogę mieć dzieci .
asiulek
2006-05-27
21:32:18
Email
kobieto zastanów sie. blokujesz swoja psychikę tymi myslami. moja siostra 4 lata starała sie o dziecko i nic. dopiero gdy ja zaszłam w ciązę a jestem obecnie w końcówce bo to 38 tydzień ona jest w 10 tygodniu ciązy!!! bo sie odblokowała psychicznie. nie wmawaj sobie że nie możesz, że nie bedziesz matką itp, itd. albo idz do ginekologa zbadaj wszystko, moja siostra też tak zrobiła. jak u ciebie bedzie ok to niech twój partner się zbada. ale przede wszystkim WYLUZUJ SIĘ bo inaczej nie zajdziesz w ciąze bo twoja psychika ci na to nie pozwoli!!!!trzymaj się
pinkie
2006-05-27
22:05:32
Email
Asiulek ma racje. Zadręczasz się. Zapomniałaś o ciąży ... na miesiac??? Ja po dwóch latach starań zapomniałam na cały rok! I to tak, ze nawet nie znam dokładnie daty ostatniej miesiączki! I dopiero zaszłam. Po trzech latach od kiedy zachciało mi się dziecka. A jak juz byłam w ciaży i opowiadałam koleżankom, zeby dały sobie spokój z wykresami i planowaniem, to też się chyba wyluzowały, bo trzy już zaszły! Na serio!!!
ciekawa
2006-05-30
12:26:29
Email
Ja też sie staram a rczej zaczne w sierpniu:) Z badań wynika ze mam za dużo prolaktyny i mnie zajde w ciąże dopuki jej nie zbije. Zrób sobie badanie na poziom tego hormonu-kosztuje ok 20zł.Na komputerowym wyniku bedziesz miała norme to sprawdzisz czy się mieścisz. Jeśli nie to idź do ginekologa. Tylko przed badaniem nie kochaj sie wieczorem i nie pij rano kawy i niedenerwuj bo to bardzo zabuża wyniki. Nie musisz mieć skierowania. Daj znać jak Ci poszło-może uda nam sie razem:):) pozdrawiam
kornelia20
2006-05-30
21:43:08
Email
Ciekawa na badanie nie pójdę nie potrzebny stres i tak mam go wystarczająco wole żyć w niepewności. Okres 1 pomyliłam się mówiąc ze 3 moje cykle trwają 31 dni ostatnio tylko był 28 dniowy Nie mam już nadzieji zwątpiłam wiem ze nie będzie fasolki , wiem ze musze jeszcze zaczekać
pinkie
2006-05-30
23:19:32
Email
Kornelio, czy Ty w ogóle robiłas jakieś badania w temacie płodności?
ciekawa
2006-05-31
10:03:08
Email
O jejku no co Ty dziewczyno opowidasz! Jaki stres-to wolisz sie denerwować co miesiąc-po co. Zrobisz badanie jeśli to prolaktyna jest przyczyną to weźmiesz leki jak ja i zajdziesz w ciążę. To naprawdęnie jest problem-ale jeśli nie zrobisz nic to nadal będziesz się denerwować. Przyczyn moze być dużo.Może masz jakis specyficzny cykl z owulacją i poprostu nie trafiasz w czas-idź do ginekologa. To podstawa.
kornelia20
2006-06-01
04:40:16
Email
Cały Miesiąc byłam pewna ze nic z tego, ze się nam nie uda ,byłam pozbawiona jakiejkolwiek nadziei. Bolą mnie piersi z boku i całe dnie lezałm w łuzku , spałam noce rów nisz miałam przespane , rómience na twarzy mam nawet teraz jest mi gorąco , cała drze jestem taka szczęśliwa. Mój mąż śpi nic nie wie , 4:00 wstałam wzięłam test który leżał miesiąc czasu poszłam do łazienki zrobiłam , poszłam z powrotem do sypialni spojrzałam na męża i myślałam ale twoja żona jest głupia po co to robię przecież wiadomo ze nie zaszłam , wróciłam po 3 minutach odsunęłam nakładkę i ujrzałam dwie grube krechy dwie olbrzymie czerwone krechy , jesteście pierwszymi osobami które się o tym dowiedziały nikt absolutnie nikt nie wie . Co robić jak to powiedzieć mężowi rodzicom znajomym jestem w głębokim szoku ale zarówno jestem szczęśliwa .
bela
2006-06-01
07:54:31
Email
KORNELA caly czas sledzilam Twoje tu wpisy.Ciesze sie ze wreszczie Ci sie udalo.BArdzo bardzo sie ciesze.Takie nowiny zawsze mnie wzruszaja.Gratuluje bardzo serdecznie. (napisz jak reakcja meża).Buziaki
ciekawa
2006-06-01
11:31:48
Email
No widzisz marudo:) Czasem trzeba poczekać:) GRATULUJE ciesze sie razem z Tobą. Ja zaczne produkcję w sierpniu-ciekawe ile bede czekać. Pozdrawiam
marta0309
2006-06-01
20:51:29
Email
ale superowo! Gratulacje !!!!Od dluzszego czasu czekalam na wiesci od ciebie:)
Magdalenka
2006-06-01
23:39:35
Email
kornela, serdecznie gratuluje!!!! dbaj o siebie teraz i ciesz sie kazdym dniem! pozdrawiam cieplutko, magda
kornelia20
2006-06-02
09:49:38
Email
Dziękuje wam dziewczyny za dobre słowo bardzo się cieszę 5 miesięcy czekania aż tu w końcu tak niespodziewanie dwie kreski , powiedzcie mi kiedy powinnam iść do lekarza moja fasolka ma może dopiero 2 tygodnie chyba nie mas sensu iść teraz powinnam zaczekać jeszcze przynajmniej tydzień ? jak myślicie?
Magdalenka
2006-06-02
10:14:34
Email
ja poszlm w 4 tygodniu, ale lekarz powiedzial ze jest zbyt wczesnie na badanie sonograficzne, dziecko jest tak malutkie, ze niewiele da sie zobaczyc. pierwszy raz sluchalam serduszka chyba w 8 tygodniu, usg mialam w 20. mysle ze nie ma co pzresadzac z tymi badaniami, bo to ci tylko zaoszczedzi stresu niepotrzebnego. niech malenstwo rosnie sobie w spokoju.
Basia.26
2006-06-02
12:32:16
Email
GRATULUJĘ:) ale świetna wiadomosc:) ja poszłam do lekarza w 6 tyg, już była kropeczka na USG widoczna:) ale karte ciży mi założył lekarz dopiero na następnej wizycie, czyli w 9 tyg:) napisz, jak to mężowi powiedziałaś i jak zareagował:)
bela
2006-06-02
13:17:47
Email
wybierz sie po trygodniu w ktorym dostalabys okres.Ja tak bylam i DR mowilaz e wczesniej nie ma co.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum