szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - pomóżcie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
aga
2005-03-07
Email
pomóżcie jestem w 7 tygodniu i lekarz dziś na pierwszym ultrasonografie poeiedział że nie słychać serduszka dziecka , kazał poczekać tydzień i jeśli nic to znaczy że ciąża obumarła . KIEDY SŁYSZAŁYŚCIE BICIE SERCA? Maleństwo jest małe ma 22 mm
Michalina
2005-03-07
22:00:03
Email
Ja widziałam bijące serce w 12 tygodniu podczas pierwszego usg, a słyszałam w 15. Nie mam pojęcia kiedy po raz pierwszy można usłyszeć bicie serca, ale mój ginekolog nawet nie próbował jego słuchać przed 12 tygodniem. Nie zadręczaj się. Na pewno wszystko jest w porządku.
Morgana69
2005-03-08
10:00:14
Email
ja też słyszałam bicie serduszka mojego bobasa około 12 tygodnia - więc nie załamuj się!
Agata
2005-03-08
11:08:42
Email
Aga nie martw się. U każdej ciężarnej jest inaczej. Ja bicie serduszka zobaczyłam po skończonym 7 tyg. ciąży...ale tak jak piszą dziewczyny, może to być i później. Naprawde nie zamartwiaj się. Zobaczysz na kolejnym USG lekarz pokaże ci malutki, pikający punkcik.
Agata
2005-03-08
11:09:49
Email
Aha i w 7 tyg.ciąży moja fasolka miała tylko 1,5 cm.
gigabyte
2005-03-08
13:49:45
Email
Witam Cie serdecznie moze ci pomoze cos stronka o ciazy ,jest na niej kazdy tydzien opisany moze cos sie dowiesz? www.pampers.pl , ja pierwsze bicie serca slyszalam w 12 tygodniu choc przed mialam robione usg to lekarz nie sluchal ani nic nie mowil na temat serduszka nie martw sie bedzie dobrze zobaczysz, a co do wielkosci to moj maluszek w 6 tygodniu mierzyl zaledwie ponad 4 mm ale teraz juz jest proporcjonalny do daty ciazy nie przejmuj sie pozdrawiam.
aga
2005-03-08
14:44:21
Email
dzięki dziewczyny Ja tak się martwię że to martwa ciąża
Julia
2005-03-08
17:13:04
Email
Aga nie martw się! 7 tydzień to jeszcze bardzo wcześnie. Wydaje mi się też, że to, czy słychac dobrze bicie serduszka zależy od tego, gdzie w macicy znajduje się dzidziuś i od tego, jak dobry sprzęt ma lekarz. Ja w 5 mies byłam w szpitalu i tam mieli taki sprzęt, że nic nie było słychać, a dziecku nic złego nie było. Nie martw się, na pewno jest ok.
szufrak
2005-03-08
20:01:56
Email
Słyszałam bicie serca w 6 tygodniu, w książkach pisza, ze nawet czasem w 5. można wysłuchac, ale tez bym sie nie martwiła. Na pewno wszystko będzie dobrze!!!
Michalina
2005-03-09
11:02:22
Email
A swoją drogą co to za lekarz, który nie będąc do końca pewnym wydaje taki werdykt!! Jak on może!! Przecież dla kobiety, która pragnie dziecka taka diagnoza jest najgorszą w życiu informacją. On jest od tego żeby uspokajać, wspierać i robić wszystko aby dziecko przyszło na świat zdrowe, a kobieta miała, jak najmniej przykrości. Jemu nie wolno zasiewać żadnego ziarna niepokoju jeżeli nie jest w 101% pewny swojej diagnozy. Zmień ginekloga.
kiti
2005-03-10
17:36:25
Email
Cześć! Czy któraś z was robiła badania prenatalne prywatnie??? Gdzie można je zrobić??? Jestem z okolic Wrocławia. Pierwszą ciążę poroniłam w 12 tygodniu-było to 5 lat temu. Właśnie planuję dzidziusia i baaaardzo się boję że znowu poronię, albo że dzidziuś będzie chory. Pomóżcie!!!
kaszu
2005-03-14
16:33:21
Email
Cześć Mamuśki!! Ja widziałam bijące serduszko swojego maleństwa w 8 tygodniu a obecnie jestem w 12 tygodniu i jutro idę znowu do gina! Już nie mogę doczekać się nastepnego usg. Słuchaj,ja też martwię się o swoją ciążę,ponieważ lekarz wykrył mi krwiaka zaraz obok macicy - w sumie obok mojego maleństwa. Chciał mnie nawet zostawić w szpitalu. Jestem cały czas na chorobowym. Pozdrawiam serdecznie!!
julia18.blog.onet.pl
2005-04-11
16:21:15
Email
Hej!! ja jestem w 7 tygodniu, dzis wybieram sie na usg ale jeszcze nie slyszalam serduszka mojej Iskierki, może dziś sie uda. ciekawa jestem ile mierzy moja dzidzia:)) ja na usg chodze co tydzien prywatnie bo mialam male problemy a poza tym mam bulimię i przebyta anoreksje a takze przeszlam przez toksoplazmoze wiec wole sie kontrolowac. a na ostatnim badaniu dzidzia miala 17 mm. pewnie urosla sporo ale jeszcze nie mam brzuszka. kiedy u was bylo juz widac brzuszek?? jesli chcecie mi odpowiedziec to prosze zrobcie to na moim blogu www.juliaa18.blog.onet.pl bo nie czesto tu zagladam wiec bylabym wdzieczna. pozdrawiam wszystkie szczesliwe mamy i Aga nie przejmuj sie:)) bedzie dobrze:))
Mała
2005-04-11
17:00:13
Email
Aga, nie martw się!Ja usłyszałam bicie serduszka Natalki gdy byłam w 11 tygodniu ciąży.Wcześniej cisza.Zobaczysz, na następnym badaniu usłyszysz ten upragniony dźwięk:):)Każde dziecko rozwija się inaczej, w swoim tempie i to tempo jest dla niego prawidłowe:)
Mała
2005-04-11
17:01:46
Email
jak masz wątpliwości co do gina, to zmien lekarza.najlepiej skonsultować sie z drugim lekarzem, skoro ten powiedział cos takiego.
kaszu
2005-04-15
17:41:55
Email
Cześć dziewczyny. Od wczoraj mam plamienia. Byłam dzisiaj u lekarza w szpitalu i stwierdził,że to wina łożyska przodującego. Powiedział że to ciąża wysokiego ryzyka i mam leżeć. Powiem Wam szczerze,że strasznie mnie to zmartwiło. Tak bardzio boję się o swoje maleństwo. Nawiasem mówiąc w przeciągu miesiąca już dwa razy leżałam w szpitalu.Pozdrawiam.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum