szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - CYTOMEGALIA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Adka1
2006-05-16
Email
Witajcie dziewczynki, powracam po prawie pół roku... W grudniu poroniłam. Od niedawna się staramy ponownie. Dzieki olufal, z tego forum zrobiłam niedawno badanie na cytomegalie. okazało się ze ją mam!!!!!!!!! powiem Wam ze byłam u ginekologa i lek. rodzinnego. Nie maja oni jakiś dużych informacji na temat tej choroby. w necie tez za duzo się nie poczyta.Najgorsze jest to ze nie wiem czy nie jestem juz w ciąży, bo po tym badaniu (a czekalo sie tydzien na wynik) próbowałam... Czy któraś z WAS była chora, czy też w ciąży podczas ciązy, czy wogóle, może przed.Podzielcie sie moje drogie informacjami!
Adka1
2006-09-18
18:09:57
Email
Witajcie kochane, a ja dalej chora. 1 badania wykonałam 4 maja, mamy 18 września a ja dalej ma IgM dodtani i mam tego wirusa. 5 miesięcy. Już mam dość. A leczenie wygląda jakby go nie było...
ciekawa
2006-09-18
18:38:18
Email
Adka a jak wyniki z biopsji?
Adka1
2006-09-18
20:36:33
Email
Ale pamiętasz ciekawa:-))) wyszły dobrze, płyn surowiczy, po półtora miesiąca nic nie odrosło w miejsce poprzedniej, czasem boli na zmiene pogody. Następna wizyta za 3-4 miesiące. Choć tu jest w miarę dobrze...Miło że pamiętasz :-))))))))))
Adka1
2006-09-18
20:47:51
Email
A jak te sprawy u Ciebie moja droga? Bo też miałaś problemy z piersiami. A dzdzie już masz czy się staracie? pozdrawiam

ciekawa
2006-09-18
22:13:53
Email
acha czyli miałaś usuwaną.Oj pamietam jak bym mogła nie pamiętać:) no ja byłam u onkologa, miałam kontrolne usg-no jest ich kilka ale nic sie nie zmienia-obserwujemy. A skoro staram się o maluszka(nadal) to i tak przed ciąża, w trakcie i w okresie karmienia nic ni lekarz nie pomoże. Mam się zgłosić po wykarmieniu maluszka. Ehh ale kogo tu karmić:( choć tak naprawdę pożadnie starmy sie dopiero z 3 miesiace-to jeszcze nie ma się czym martwić, ale ja chciała bym już:) pozdrawiam buziaki
Adka1
2006-09-19
11:57:03
Email
Tak miałam usuwana bez znieczulenia przez strzykawkę bo była płynna, nie było to miłe. A co do starań nam sie ten pierwszy raz udało za 3 razem. Ale powiem ci ze w moim przypadku b.dobra sie okazała metoda mierzenia temperatury. Dokładnie wiedziałam kiedy zaszłam w ciążę gdzyż zrobiłam to tylko 1 raz w ten dzien kiedy temp. wskazywała na to. No ale widzisz ja sie to u mnie skonczyło. A teraz znów nie mogę próbowac bo jestem zawirusowana. A skąd jesteś ciekawa? Ja z woj. sląskiego. jak masz ochotę pisz na meila. adriana100@op.pl
ciekawa
2006-09-19
12:57:24
Email
Ech wiem kolezanka poradziła mi mierzyć ale akurat jak zaczeła to byłam na obozie treningowym i temperature miałam cały czas bardzo niska koło 35 stopni. a potem miłam problemy z miesiączką-chyba się przetrenowałam;)Napisze spoko-tylko znjade chwilkę:) A jestem z Olsztyna.
Adka1
2006-10-19
20:24:21
Email
Witaj Kochane ponownie. Ja jak bumerang powracam, szkoda tylko że nie z lepszymi wiadomościami. Zrobiła badania we wrześniu (choruje a przynajmniej wiem o chorobie od maja 2006) i było już na granicy wyzdrowienia. Tymczasem miesiac po zrobiłam teraz nowe i znów rośnie!!!!! i to 2 razy szybciej. nie wiem co mam robić już. Na razie zapisałam się do poradni chorób zakaznych. Juz nie wiem czy kiedykolwiek sie wylecze. To juz trwa 6 miesięcy! :-(((((((((
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum