szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - 01.01.2007 :-)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
Kamila
2006-05-12
Email
Witam! Zgodnie z zapowiedziami, otwieram nowy temat :-) uffff dla tych przyszłym mam, które mnie nie znają jestem już mamą 21. mies. Kini i znów spodziewam się maleństwa :-] jestem na tym forum baaaardzo długo i bardzo się cieszę, że znów mogę przeżywać z Wami kolejną ciążę :) Moja fasoleczka ma 6. tyg., wszystko u nas jak na razie w porządeczku (i oby tak było do końca). Już wkrótce do tego tematu dołączy kolejna wiedźma Julia i chyba jeszcze jedna.. ale nic nie powiem, żeby nie zapeszyć! Pozdrawiam wszystkie mamusie!
MoNiSiA
2006-06-30
20:32:47
Email
Wychodzi synio! :-))) Ale fakt, nie można tego brać dosłownie, bo nie ma 100% pewności, choć czuję i to mocno, że będzie mały chłopczyk. :-D Pozdrawiamy cieplusio :-*
Kamila
2006-07-05
14:20:33
Email
Kurcze, teraz nie będę miała z kim podyskutować :-( chyba się przeniosę do dziewczyn z lutego.. byłam wczoraj u gina, wszystko ok. Trochę się zmartwiłam, bo jak byłam z Kinią w ciąży, to w 7. mies. miałam założony szew.. i teraz moja doktor boi się i najprawdopodobniej będę musiała ten miesiąc przeleżeć... Wychodzi, że w paździeniku.. jestem dobrej myśli, bo jeśli będę się dobrze czuła i będę pod stałą opieką lekarza.. to chyba nie będę musiała leżeć w tych luksusach hihihi.. na razie nie myślę. Zobaczymy jak będzie. Weszłam w 14 tydzień. Fasolek nie chciał dać sobie zbadać tętna.. wciąz uciekał ;-) tak bym chciała synka! Monisia jak Twoje przepowiednie się nie spełnią... to odpalę miotłę i przylecę do Ciebie ;-)
Martucha23
2006-07-09
13:22:57
Email
Hej! Ja termin mam na 10 stycznia i bardzo bym chciala do Was dolaczyc bo to moja pierwsza ciaza i wiem bardzo malo:-) W 10 tygodniu a dokladnie w Boze Cialo wyladowalam w szpitalu z bolami i podejrzeniem poronienia. Na szczescie po 6 dniach niepewnosci okazalo sie ze jest ok i na usg wyszlo ze dzidzia roziwja sie prawidlowo a jej serduszko ciagle bije. Co do mdlosci itp na szczescie wszystko mnie ominelo :P a jak u Was dziewczyny? Jak sie czujecie? My jak narazie nie wychodzimy z domku przez ta goraczke, przy wypisie lekarz powiedzial ze bole mogly byc tez spowodowane wzrostem temperatury wiec lepiej dmuchac na zimnie ;) Pozdrawiamy Was goraco!
Kamila
2006-07-10
12:11:54
Email
Hej Marta! Witamy na forum! Super, że dołączyłaś do nas :) mamy bardzo podobny termin ;-) to moja 2. ciąża i cieszę się ogromnie, że będę rodziła zimą! Te upały są nie do zniesienia... Jeszcze dziś strasznie boli mnie głowa, ale to może też dlatego, że wczoraj byłam na spływie kajakowym (cały dzień na słonku...) mdłości już prawie minęły, choć od czasu do czasu dają o sobie znać. W którym jesteś tyodniu? 14.?
Martucha23
2006-07-11
14:36:50
Email
Hej Kamila! Dzieki za powitanie ;) Tak jestem w 14 tygodniu 9 tylko do piatku:P) to tez moja pierwsza ciaza i tez baaaardzo sie ciesze i juz nie moge sie doczekac a jak narazie to czas plynie strasznie wolno:( tez tak masz? mi sie bardzo dluzy... Na poczatku rozpaczalam ze to bedzie zima bo myslalam ze trzeba bedzie szybko kapac maluszka zeby sie nie rozchorowal i na spacerki za szybko sie nie wyjdzie ... :( ale faktycznie te upaly sa chyba duzo gorsze ...wspolczujmy mamusia w dziewiatym miesiacu :) Ile kochana mialas robionych usg? bo ja ostatnie mialam w 12 tygodniu i bylam w szoku ze dzidzia tak szybko rosnie :)
Martucha23
2006-07-11
14:41:05
Email
Ojej mam nadzieje ze Kinia mi wybacze :/ zagalopowalam sie z ta Twoja pierwsza ciaza ;) Pozdrowienia dla Twojej corci Kamilko! A w jakim miesiacu urodzilas Kinie?
Kamila
2006-07-24
14:01:18
Email
Hej! Długo nie odpisywałam, praca...... to już 17. tydzień, czuję się świetnie, oby tak dalej! W zeszłym tygodniu byłam u lekarza, ale nie robiła mi usg, tylko posłuchałyśmy serduszka :-) Co do pory narodzin naszych maluchów, to bardzo się cieszę, że to będzie zima. Kinia była "letnia" a synuś będzie "zimowy" :) W sumie nie wiadomo co gorsze czy mrozy czy upały... ale na wiosnę maluchy będą akurat na spacerki! A w lato hmmm sama radość! Napisz jak się czujesz, jak malenstwo. Przytyłam kilogram, brzuszek trochę widać. Pozdrawiam!
Kamila
2006-08-04
11:56:41
Email
Hej! Wczoraj po raz pierwszy poczułam mojego synusia! Późnym wieczorkiem, bo po 23... ale najważniejsze, że w końcu daje znać o sobie! Pozdrawiamy!
Julia
2006-08-04
12:55:56
Email
Kamila, ale Ci zazdroszczę... ;o( Czasem sobie liczę, w którym bym teraz była tygodniu :o(
Kamila
2006-08-04
18:16:37
Email
Julcia... robaczku... nie myśl tak.. co się stało to się odstanie :( a zaraz zapewne znów będziesz w ciązy i wszystkie złe myśli umkną! Ściskam Cię mocno! Buziaczki!
Martucha23
2006-08-19
00:49:05
Email
Hej dziewczynki. Ja z moja dzidziunia w UK, tu jest super i opieka tez rewelacyjna:) Ruchow dzidzi nie czuje a to juz 19 tydzien:( troche sie martwie ale mialam usg i mowia ze ok. powiedzieli tez ze to chlopczyk ale nigdy nie ma 100% pewnosci:) a wy jak myslicie? dlaczego zdarzaja sie pomylki co do okresleni9a plci? pozdrawiam:)
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum