szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - 01.01.2007 :-)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
Kamila
2006-05-12
Email
Witam! Zgodnie z zapowiedziami, otwieram nowy temat :-) uffff dla tych przyszłym mam, które mnie nie znają jestem już mamą 21. mies. Kini i znów spodziewam się maleństwa :-] jestem na tym forum baaaardzo długo i bardzo się cieszę, że znów mogę przeżywać z Wami kolejną ciążę :) Moja fasoleczka ma 6. tyg., wszystko u nas jak na razie w porządeczku (i oby tak było do końca). Już wkrótce do tego tematu dołączy kolejna wiedźma Julia i chyba jeszcze jedna.. ale nic nie powiem, żeby nie zapeszyć! Pozdrawiam wszystkie mamusie!
Julia
2006-05-12
13:29:18
Email
Ej, Kamila, no nie rób takich numerów!!! Teraz umrę z ciekawości!!!!!
MoNiSiA
2006-05-12
13:32:30
Email
No gratuluję tu oficjalnie Kamilko :) Ciekawe czy to będzie synuś? Hihihi. Może sprawdzi się u Ciebie : http://jolmys.webpark.pl/ Jak coś, to napisz proszę co wyszło z tej tabelki :) Pozdrawiam i ściskam mocniutko!
kyja
2006-05-12
22:51:46
Email
hmm, Kamila kogo możesz mieć na myśłi??też umieram z ciekawości;-))
Magdalenka
2006-05-13
04:34:39
Email
o jezus maryjka, a ja wyjezdzam na tydzien, nie bede miec dostepu do neta, chyba oszaleje z tej ciekawosci. kamila, jak mozesz??? tak nie wolno! a swoja droga epidemia jakas czy cos... pozdrawiam cieplutko! magda (z pojedyncza julka 5 miesieczna, malutkim lobuziakiem)
hela
2006-05-13
13:11:19
Email
cześć. ja jestem tu nowa i po raz pierwszy jestem w ciąży w 7 tygodniu.chętnie sie do was przyłącze. pozdrawiam.
Kamila
2006-05-15
21:32:06
Email
Ej dziewczyny.. nie mogę Wam powiedzieć kto to :) obiecałam.. ta tajemnica tylko dlatego, żeby nie zapeszyć.. jak już będzie wiadamo co i jak to kolejna mamuśka napewno nie omieszka się podzielić wiadomością :) Monisia u mnie nie sprawdza się ten "przelicznik" płci :) a to dlatego, że Kinia była "zrobiona" w grudniu 2003 (miałam skończone 25 lat, urodziny mam w lipcu) i wg tej tabelki wychodzi, że miał być syn :) a teraz wychodzi, że ma być znów syn! Chyba nastawiam się na córkę hehe. Hela witamy na forum! Super, że kolejna kobietka do nas dołączyła! Buźka!
agnieszka74
2006-05-15
22:19:14
Email
No nie Kamila !! Zeżre nas ciekawość :))
Kiedy się dowiemy ???

MoNiSiA
2006-05-15
22:54:44
Email
No dziwny ten przelicznik ;) Hihihi. Jednym się sprawdza, drugim nie. Ale wiesz co? Ja czuję, że to będzie chłopak u Was! No, ale to moje przypuszczenia. Sama z siebie coś mam, że u większości potrafię strzelić 'na oko'. Może i u Was się sprawdzi? :) A swoją drogą ja pewnie bym już nie chciała znać płci dziecka, bo poród wydawałby się jeszcze bardziej ekscytujący :D Hehehe. Szykujcie już imię dla Fasolka ;) Pozdrawiamy Kamilko Ciebie, męża, Kinię i Fasolka :)
MoNiSiA
2006-05-15
22:56:46
Email
Aaa i gratuluję ciepło, że znowu staliście się nierozłączną rodziną! WIEDZIAŁAM I NAWET - JAK DOBRZE PAMIĘTAM - MÓWIŁAM, ŻE TAK BĘDZIE!!!! :) Dużo czułości, zaufania życzę :*****
Julia
2006-05-16
07:56:22
Email
Monisiu a jakie masz przeczucia co do mnie? ;o) Ciekawa jestem :o)
Michalina
2006-05-18
10:58:40
Email
Gratuluje Dziewczyny. Nie było mnie na forum kilka tygodni i proszę, jakie zmiany :)
Kamila
2006-05-19
13:54:07
Email
Pobolewa mnie brzuch.. :( to dopiero 7. tydzień, a te bóle są takie dziwne.. jakby troszkę takie nerwowe :( wiem, że nie powinnam się denerwować, ale niby wszystko jest ok a jednak coś siedzi we mnie.. Na ostatniej wizycie powiedziałam lekarce o tych bólach (właściwie to tylko raz mnie zabolał w nocy.. aż się obudziłam), stwierdziła, że może troszkę pobolewać, bo macicia się powiększa - wiadomo, ale za często nie może się to zdarzać.. i jakby co to mam się położyć do szpitala :-((((( jak tylko pomyślę, to mi słabo! Nie nawidzę szpitali! Z resztą muszę się położyć nie u siebie w mieście, tylko 30km dalej.. i tak: z daleka od rodzinki, najbardziej to przeżywam rozstanie z Kinią! Wcześniej zostawała chętnie u babci na noc a teraz, niestety.. robi smutne oczka i wyciąga rączki :( kurcze, no załamka jakaś mnie bierze! Dziewczyny,czy w ciąży można pić herbatę miętową?? Może po herbatce przejdzie...
Michalina
2006-05-19
14:19:12
Email
Kamila -dokładnie w 6 tygodniu ciąży tak mnie w nocy brzuch bolał, ze na wizycie dnia kolejnego lekarz zasugerował poronienie. Jak się po badaniu okazało - było OK, a brzuch pobolewał mnie (tak w dole) do końca trzeciego miesiąca. Bądź dobrej myśli. Wszystko musi być ok.
Kamila
2006-05-19
16:08:29
Email
Michalino.. miałam robione usg dokładnie tydzień temu, wszystko było w porządku, serduszko dzidzi biło :) jeśli te bóle nie ustaną do poniedziałku to chyba jednak zgłoszę się do szpitala.. co najważniejsze spróbuję się wyluzować :) dzięki!
Eryka
2006-05-21
22:13:57
Email
Kamila, Julia i ...... jeszcze raz Wam ogromnie gratuluję!!! Ogromne buziaki dla Was:)
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum