szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Czy to ciąża?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Kornelia20
2006-04-28
Email
Witam wszystkich mam pytanie . Kochałam się z mężem w dzien. owulacji wiem po białkowym śluzie staramy się o dziecko od 4 miesięcy od paru dni czuje lekkie kłucie lewego jajnika i lekkie mdłości z rana i czasem w ciągu dnia do tego mam rumniece i jestem potwornie zmęczona potraf9ie 4 godziny spać w dzień i przespać bez problemowo noc co mnie bardzo dziwi kiedyś jak spałam chodź półgodziny w dzień to noc miałam zawalona , wiem ze to nie musi być ciąża ale powiecie mi czy miałyście takie objawy może porostu to moja podswizdomosć płata mi figla owulacja była 19 kwietnia okres 5 maja .Z góry dziękuje za odpowiedzi i życzę miłego dnia .
Kornelia20
2006-05-02
11:33:07
Email
No i dostałam okres 3 dni wcześniej dlatego bolały mnie jajniki ,jestem załamana to nie dlatego ze byłam w ciąży byłyu7 te wszystkie objawy to moje kolejne urojenia ,dopiero podniosłam się z łóżka przeryczałm parę gadzin n jestem bardzo smutna , chciałam wysłać męża po test io zrobić go ale to już by łaby przesada ROBIC TEST PODCZAS OKRESU PRZECIESZ TO LOGICZNE ŻE NIC Z TEGO NIE MA DIZDZIUSIA
dota
2006-05-02
12:46:45
Email
Hej Kornelia! NIE ZAŁAMUJ SIĘ!!!!! To jeszcze nie koniec świata!!! Choć wiem że łatwo mówić, bo u nas tez troche trwało zanim zaszlam w ciążę. Najważniejsze jest chyba wyluzować się i cieszyć sie ze swobody jaką teraz macie sex bez zabiezpieczen, pamiętam jak za 2 czy 3 razem nie wyszło (a czekałam naprawde długo bo miesiączki mi sie wydłuzały nawet do 50 dni tzn cykle) stwierdziłam ze nie ma co patrzec na objawy, na wyliczenia kiedy jestem płodna a kiedy nie - bo przy moich nieregularnych okresach to naprawde mogło byc różnie, tylko zaczęliśmy tak naprawde cieszyć sie sexem kazde zbllżenie było po prostu rewelacyjne ...zreszta do tej pory tak jest (hehe a zawsze myślałam ze juz lepiej być nie może ...a jednak) i starałam sie wogóle nie myśleć o tym czy już jestem w ciąży czy nie, tak sobie nieraz z mężem zartowaliśmy ze moze teraz sie udało, (choć były i dni załamki kiedy myślałam ze jestem niepłodna) no ale wtedy właśnie nam sie udało jak przestalismy sie starac, myślec wiecznie o tym, i teraz w końcu już niedługo przytule mojego skarbeńka :D więc nie załamuj sie nie myśl wogóle o ciąży (choć wiem jakie to trudne) rozluznij sie i ciesz sie po prostu zyciem, a na pewno WAM się UDA!!!!! TRZYMAM MOCNO KCIUKI!!!! Pozdrawiam :D
Kornelia20
2006-05-02
16:20:41
Email
No to ja już sobie popłakałam kupuje termometr na baterie i będę mierzyć temperaturę codziennie rano . Trudno dostałam okres wypłakałam się już mi lepiej zwymiotowałam i wzięłam tabletkę bolą jeszcze jajniki ale nie tak bardzo .Tylko zastanawiam się czemu tego okresu tak mało pierwszy dzien. to ja zawsze zalana byłam a dziś to jedna trzecia tego co powinno być. Ale powoli godzę się z myślą ze jeszcze poczekam sobie na dwie kreseczki widocznie tak ma być.
moni
2006-05-03
18:18:02
Email
Hej Kornelia :) Tak czytam i czytam i doszłam do wniosku, że jestem dokładnie w tej samej sytuacji co Ty, tzn. owu 18, temp. 36,9-37, napuchnięte piersi.. I to nasz 4 cykl. Ale ja brałam antybiotyk, tuż po owulacji i może dlatego @ mi się spóźnia... Trzymam kciuki za was :) A co do robienia testów, to też podchodzę do tego z dystansem, bo za każdym razem (jak do tej pory) otrzymuję "Please, try once again" :( Pozdrawiam cieplutko.
romaa
2006-05-04
10:02:45
Email
hej Kornelia, a moze to nie okres tylko krwawienia, jakie moze sie pojawic przy zagniezdzaniu sie jaja? cos czytalam o tym. jesli dalej bedziesz miala takie skape krwawienie to zrob ten test!
marta0309
2006-05-04
13:15:25
Email
Witaj Kornelio!!!! tak czytam twoje wypowiedzi od jakiegos czasu i tak jakos mam dziwne przeczucie , że to jednak może być mały dzidzius w twoim brzuszku!!! Przede wszystkim to skąpe krwawienie....Moja szwagierka również dostała plamienia jedno- lub dwudniowego i niedługo po tym okazało się, że jest w ciąży:))) Zreszta te twoje objawy....Ja miałam takie objawy jakbym za chwile miała eksplodować i dostać miesiączki z tym, że już tej miesiączki nie dostałam:) i jestem w 11 tyg:) Wie skoro to plamienie jest takie skąpe a ty ciągle dziwnie lub żle sie czujesz zrób ten test!!!!!Powodzenia i trzymam kciuki:) papapap
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum