szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Czy to ciąża?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Kornelia20
2006-04-28
Email
Witam wszystkich mam pytanie . Kochałam się z mężem w dzien. owulacji wiem po białkowym śluzie staramy się o dziecko od 4 miesięcy od paru dni czuje lekkie kłucie lewego jajnika i lekkie mdłości z rana i czasem w ciągu dnia do tego mam rumniece i jestem potwornie zmęczona potraf9ie 4 godziny spać w dzień i przespać bez problemowo noc co mnie bardzo dziwi kiedyś jak spałam chodź półgodziny w dzień to noc miałam zawalona , wiem ze to nie musi być ciąża ale powiecie mi czy miałyście takie objawy może porostu to moja podswizdomosć płata mi figla owulacja była 19 kwietnia okres 5 maja .Z góry dziękuje za odpowiedzi i życzę miłego dnia .
21Aneta
2006-04-28
20:25:09
Email
Ja miałam takie objawy... A dlaczego nie zrobisz testu ciążowego? Chwila niepewności i już masz odpowiedź :)
Kornelia20
2006-04-28
20:40:08
Email
Dlaczego nie robię bo jestem tchórzem panicznie się boje że to nie ciąża czekam do misiaczki jak nie dostane t wtedy zrobię , zrezszta to chyba jeszcze zawczesnie na test ciążowy mógłby nie wykryć gdybym była a nie chce na darmo wylewać łez teraz i jak dostane okres , wiedz jest możliwe ze jestem w ciąży to wszystko na to wskazuje?
samalandra
2006-04-28
20:48:12
Email
O skąd ja to znam. Nigdy nie zapomne dnia w którym to robiliśmy. Poleciałam do ginekologa powiedział że jeszcze nie wiadomo ale po przyjsciu przyszedł akurat czas owulacji. Potem ta sennosć i zmęczenie przez dzień a a rano nie mogłam nic zjeść bo wszystko wracało na światło dzienne. Tyle że ja nie planowałam dzidziuni i nie czułam kłucia jajnika. Ale test faktycznie powinien rozwiać wątpliwości.
Kornelia20
2006-04-28
20:57:42
Email
Ile ja bym dodała by to był dzidziuś ale ja nie wymiotuje tylko wszystko podchodzi mi do gardła no i to okropne zmęczenie jestem jakby taka zamulona zaspana przez cały dzień strasznie boje się tego testu wcześniej robiłam 4 razy w miesiącu i jedna kreska boje się ze teraz tez tak będzie kto by pomyślał ze tyle się wycierpię wypłacze gdy będę chciała mieć dzidziusia kiedyś mysląłm ze to wystarczy kropelka spermy i już fasolka a ale teraz widzę ze w moim przypadku tak nie jest.
Kornelia20
2006-04-28
21:00:06
Email
Postaram się zrobić w we wtorek ale nie wiem czy zrobię tak bardzo chce tych dwóch kresek ze załamie się jak będzie jedna , no ale jak na razie wszystko wskazuje na to ze jednak może to fasolka .
dota
2006-04-28
21:10:41
Email
Hejka!!! Kornelia trzymam kciuki!!! u nas też nie wyszło za pierwszym razem a chyba za 3 czy 4 dokładnie już nie pamiętam wiem ze to w czasie sie długo przeciągało bo mam nieregularne miesiaczki i jeszcze przez moje wyczekiwanie one sie wydłuzały ale w koncu wyszło :D teraz juz niedługo bede rodzić. I wierze że u Ciebie też wyjdzie, a nieraz tak jest że jak człowiek czegoś nie chce to od razu wychodzi a jak bardzo czegoś chcemy to to się odwleka, ale i tak będzie :D pozdrawiam i życzę dużo szczęścia :D
Kornelia20
2006-04-28
21:35:52
Email
Dziewczyny dziki wam za miłe słowo naprawdę wiele dla mnie znaczy . Siedzę i czytam to forum tu jest tyle ciekawych rzeczy tyle można się dowiedzieć naprawdę cieszę się ze je znalazłam , często się modle by w tym miesiącu nam się udało moja siostra jest w 5 miesiącu tka bardzo jej zazdroszczę ona wpadła ma 18 lat nieskończona szkolę w sumie już ja rzuciła jej życie się zawaliło przez dziecko a ja tak pragnę i nie mogę to jest takie niesprawiedliwe , szczerze to gdybym miał teraz test to chyba bym zrobił tak się zaczęłam niecierpliwić ale ten okropny strach ze nie tym razem boże ja chyba się załamie tak bardzo pragną dzidziusia .
21Aneta
2006-04-29
08:58:49
Email
Te testy wykrywają dość wczesną ciążę. Ja ostatni okres miałam 2 grudnia a już 27 grudnia zrobiłam test (mąż mi kupił "tak dla jaj" - "co by było gdybyś była w ciąży, ha ha"). Byście widzieli jego minę kiedy mu powiedziałam, że naprawdę jestem w ciąży !!! Zrób ten test, jeśli jesteś on napewno to wykryje, pare dni "w ta czy wefta" już nic nie zmieni. Pamiętam jak ja się ucieszyłam, że będe miała dzidziusia... Tobie również z całego serca życzę dwóch kresek!!
malutka
2006-04-29
19:01:22
Email
hej,ja miałąm dokładnie te same objawy,zmeczenie(dziennie musze sie drzemnąc po 2 godz)poranne mdłosci i rumience ale dla pewnosci skontaktuj sie z lekarzem lub zrób sobie test.nie chce ci robic niepotrzebnych nadziei...ale tez bądz dobrej mysli.trzymam za ciebie kciuki.ja juz jestem w 3 miesiącu i tak bardzo jestem szczesliwa:)pozdrawiam papa
Kornelia20
2006-04-29
21:25:21
Email
To znaczy ż e naprawdę mogę być w ciąży moja tempka to 36.9 37.2 podniosła się ,zrobię test w we wtorek ale tak strasznie się boje dziś byłam na komunii i myślałam że usnę na stojąco w kościele tak byłam zmęczona jak przyjechałam to 3 gadzinki pospałam ale szczerze to teraz tez chce mi się spać dziewczyny mocno bardzo mocno trzymajcie kciuki proszę tak bardzo mi zależy oby tym razem
Kornelia20
2006-04-30
14:53:44
Email
Dziś moja tempka 37.1 coraz bardziej myślę że to może być fasolka ale z drogiej strony zaczęły bolec mnie jajniki okres 5 to trochę za szybko ale ból jak na okres tylko taki przerywany i nie tak mocno silny boje się ze dostane chyba się załamie jest możliwe ze względu na okres mam podwyższona tempke czy to tylko i wyłącznie oznaki ciąży och żeby to już się skończyło żebym nie dostała tego paskudnego okresu żeby to był dzidziuś , o 12 zrobiłam sobie dzzemke i znowu jestem tak senna i zaraz chyba pójdę do łóżka na gadzinkę bo nie wysiedzieć tu dłużej
Kasia:)
2006-04-30
21:30:57
Email
Hejka,Kornelia trzymam za Ciebie kciuki,nam to zajelo roczek :)ale dla wlasnego dobra nie mysl o tym tak strasznie ....bo potem (tfu odpukac)jest wiekszy zawod...sama to przerabialam.Objawy ciazy mialam nie raz a okazywalo sie ze niestety nic z tego...im bardziej chcialam,przezywalam,nastawialam sie ze moze w koncu,moze w tym miesiacu- to nie wychodzilo.Az pewniego miesiaca lekarz stwierdzil u mnie dwa pecherzyki i tak sie przestraszylam ze moge miec blizniaki ze stwierdzilam ze wole w nastepnym miesiacu jedno niz teraz dwa,ze w tym miesiacu moze sie nie starajmy..itd i wtedy wlasnie sie udalo :)!!!!Z objawow wtedy(z tego co pamietam) tez bolal mnie brzuch jak na okres-zreszta bardzo dlugo,przez pierwsze tyg mialam lekki stan podgoraczkowy,bylam spiaca no i potem mnie mdlilo...jazda samochodem byla dla mnie straszna :)Nam juz zostal teoretycznie miesiac do konca wiec czekamy w napieciu.... Zycze Ci w koncu tej upragnionej dzidzi:) A co do testu,to zamiast niego polecam badanie krwi-daje 100% pewnosc...
Kornelia20
2006-05-01
08:36:27
Email
Dziewczyny strasznie się boje ze to może nie ciąża nie chcę robić testu jestem potwornym tchórzem chyba wole żyć w niepewności zaczekam do 5 maja jak nie dostane to może zrobię podkreślam może bo wydaje mi się ze nie, boje się rozczarowania ,dziś w nocy z 4 razy siusiu byłam szok nie wiem czy to może coś wspólnego z fasolka ale chciałabym tempka dziś 36.8 nie wskazuje ciąży a teraz jak zmierzyłam to 36.9 no ale nie wiem która się liczy chyba ta z samego rana? Jak ja chce żeby to już się skończyło chce już być mamusia tak bardzo tego pragnę, strasznie się boje , strasznie nie wytrzymam z tym napięciem
Brighida
2006-05-01
15:29:14
Email
Hej, To sikanie w nocy może być oznaką ciąży. Też tak biegałam. Na pewno ci sie uda. U mnie wyczekiwanie trwało 12 cykli, nie masz się na razie czym przejmować. Idź zrób sobie test z krwi, daje bardzo wiarygodny wynik, nawet przed miesiączką. testy domowe nie zawsze wychodzą, nawek kilkanaście dni po zatrzymaniu miesiączki. 3się.
Kornelia20
2006-05-01
17:47:59
Email
Nie id na badanie krwi to niepotrzebny stres nastawie się ze może cos tam będzie i się okaże ze nie mam takiego doła już nie wiem co z sobą zrobić bolą mnie sutki wczoraj to zauważyłam ale tylko jak dotknę piersi w ogóle a z tym sikanie to cały dzień latam co godzina a wypiłam tylko szklane wody do kwasi ku foliowego , dajecie mi dużo nadziei na dzidzie ale boje się ze nic z tego jajniki bolą coraz częściej i trochę mocniej to na pewno z powodu @ mam nadziej ze nie ale ..... bolały was kiedyś jajniki już 7 dni przed okresem?
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum