szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - czy ktoś jest z Lublina?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
kinia
2006-03-13
Email
Witam wszystkich, może ktoś z Was jest z Lublina i podpowiedziałby mi o jakichś sklepach ciążowych z fajnymi ciuszkami??
marta0309
2006-03-23
13:48:25
Email
hej! ja jestem z okolic Lublina i jestem w 5 tygodniu ciąży. podobno fajny sklep ciążowy jest gdzieś na Zana za sklepem "Komfort"-dokładnie nie wiem, bo jeszcze nie byłam, ale niedługo sie będe musiała tam wybrac bo sie w spodniach robi ciasno:)pozdrawiam cieplutko:)
agnieszka74
2006-03-23
16:22:29
Email
Kiedys tez był koło Galerii Centrum w bramie (dawna Osterwy)....
Betti
2006-03-27
17:00:25
Email
Cześc, ja się ubierałam w tym sklepie za Komfortem, bardzo fajne ubranka, m.in. na metce jednych ze spodni tam kupionych, znalazłam tę stronkę Happy mum, a sklep ma nazwę ,,MOM" (to ul. Jana Sawy, w nowych blokach, idąc od ul. Zana jest on z tyłu bloku). A ten sklep obok Galerii Centrum, też fajny, trochę inny styl niż w MOM, ale też coś można wybrać. On jest w bramie, po lewej stronie Galerii. Ja na razie mam za sobą zakupy na brzuszatkę, bo dopiero 15 marca urodziłam dziewczynkę (Kingę) a propos - na Jaczewskiego, ja jestem zadowolona z opieki, ale nie mam porównania. Może już wkrótce???:)??? Pozdrawiamy cieplutko.
Małgosia
2006-04-01
15:45:26
Email
Witam. Szukam dobrego ginekologa z Lublina do prowadzenia ciąży. Polecicie mi kogoś?
andzia_01
2006-04-01
22:11:33
Email
Ja mogę polecic Ci swoja panią doktor, prowadziła 2 moje ciąże i naprawdę jestem bardzo zadowolona, moje koleżanki również. Pracuje w Klinice Położnictwa na Jaczewskiego. Nazywa się dr Marciniak.
Betti
2006-04-03
22:07:06
Email
Ja mogę polecić dr Grzegorza Pietrasa też z Jaczewskiego, prowadził moją (na razie 1-wszą ciążę; prawie 3 tyg. temu rodziłam) jestem bardzo zadowolona. Prowadził 3 moje znajome i 2 siostry. Też są zadowolone. Pozdr.
marta0309
2006-04-20
16:36:21
Email
witam serdecznie!!! Cz ktoraś z was może mi coś powiedzieć o szpitalu na ul.Krasnickiej, gdyż tam zamierzam rodzić? Jakie są tam warunki i czy jest tam szkoła rodzenia( jak tam to ile kosztuje?) ? I czy rodzi sie w jednoosobowych salach? z góry dziekuje za wszelkie informacje! pozdrawiam sedecznie:)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum