szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - październik 2006


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,
Napisano: Treść:
Kinia
2006-03-10
Email
Czy ktoś też urodzi swojego bobcia w październiku?
Nina81
2006-05-15
19:01:52
Email
hej. moja dzidzia ma przyjsc na swiat 25.10. oczywiscie nie moge sie doczekac ;) Livia, mi dr przepisal hydroxyzyne (uspokajajaca i wyciszajaca) na moje niepowsciagliwe wymioty (torecan nie dzialal), ale ja zareagowalam depresja. plakalam dzien i pol nocy i caly czas powtarzalam, ze nie dam rady. ale my ZAWSZE dajamy rade. ja bym nie brala nic bez konsultacji z lekarzem. trzymaj sie.
livia
2006-05-16
08:52:35
Email
ojoj hydroxyzyna to psychotrop...nie nie, to na pewno za ostra sprawa,choc gdybym w ciazy nie byla pewnie by pomogla...
FK
2006-05-19
20:07:22
Email
Witajcie :) Moje Maleństwo się rozszalało i funduje mi coraz więcej kopniaczków :) Nie możemy się już z mężem doczekać środy, bo idziemy na usg i pooglądamy sobie Maluszka. Może się dowiemy, czy to córeczka czy synek. A Wy już wiecie? Jeszcze do Livii - nie daj się nerwom. Ciesz się teraz Dzidzią i staraj się nie myśleć o problemach. Wiem... łatwo się mówi, gorzej wykonać... Ale trzeba spróbować. 3maj się dzielnie!
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum