szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - początek sierpnia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
dzidziolek
2006-03-07
Email
Hej dziewczynki mamusie, może któraś z Was ma termin na początek sierpnia 2006 ( ja to 5 sierpień ). Czujecie już ruchy dzidziusia???
kawalczewskaj
2006-03-31
17:09:43
Email
Cześć Alexia, Mamy prawie taki sam termin bo ja na 25 sierpnia. Skąd jesteś? Może z Warszawy? Ja choć mam dopiero 19 tydzien lekarz stwierdził na 99% chłopczyka, ale nie mam zupełnie pojęcia jakie wybrać ładne, krótkie męskie imie:)) na dziewczynkę miałam juz kilka opcji hihi
dzidziolek
2006-04-02
18:24:04
Email
misia? a czy termin z usg i według om zgadzały się idealnie? bo przeważnie jak się zgadzają to jest chłopiec, jakoś tak zauważyłam.... my będziemy mieli dziewczynkę, ale jak gin się pomylił to też będziemy się cieszyć z synka. zdrówka życzę i radości wielu.
misia
2006-04-03
10:19:00
Email
Lekarz powiedział ze z usg jest dzien rożnicy, ale oni na wyniku pisza +/- 14 dni. Dzidzius ma poszerzone miedniczki nerkowe-niewiele i nie ma powodów do zmartwień przynajmniej narazie, ale zawsze to jakiś niepokój. Dzidziolek skąd jesteś? Masz juz duży brzuszek? Mój jest bardzo widoczny ale jeszcze "zgrabny". Wszystkiego dobrego.
Michalina
2006-04-03
11:40:03
Email
Misia- ja też chcialam dziewczynkę. Gdy na USG wyszło, ze będzie chłopiec to miałam nadzieje, ze lekarz się pomylił. Gdy rodziłam i lekarz powiedział "ma Pani chłopca" bardzo się ucieszyłam i zrozumiałam, że tak naprawdę to ja zawsze chciałam mieć chłopca tylko, że wcześniej nie zdawałam sobie z tego sprawy. Jeżeli będe mieć jeszcze dziecko to też chcę chłopca :)
misia
2006-04-04
09:39:33
Email
Dzieki Michalina. Ja tez mam nadzieje ze tak będzie, tylko niepotrzebnie sie nastawilismy na dziewczynke, ale jest troche czasu i mysle że będzie dobrze. Problem bedzie z imieniem, bo dla dziewczynki było duzo propozycji a męskie nam się nie podobaja, ale z tym tez damy sobie jakos rade. Ogólnie narazie nastawienie jet dobre, dzidzius kopie tak że go widac na zewnątrz.
dzidziolek
2006-04-04
11:51:48
Email
misiu ale bym chciała zeby moje malenstwo tak kopało że widać by było gołym okiem, na razie czuć jak się poloży rękę. Mój brzuszek jest moim zdaniem spory choc wszyscy gadają że niewielki, ale ja zawsze miałam "wklęsły brzunio" wiec dla mnie to naprawdę spoooory. Misiu gdzie wybierasz się rodzić? ja mam bliziutko do Wyszkowa więc na razie planuje tam. U mnie jak miał być chłopiec miał się nazywać Wiktor albo Mikołaj, Oskar też mi się podoba. Pozdrowionka.
misia
2006-04-05
09:00:35
Email
Chłopcy widocznie bardziej kopia sa więksi i nie tacy delikatni jak dziewczynki ja mialam pierwsze ruchy w pierwszym dniu 19 tygodnia wiec wczesnie jak na pierwszą ciąze. Ja chce rodzic w szpitalu Żeromskiego chodze do lekarza stamtąd i bylam zobaczyc i spodobalo mi sie-kazdy ma osobny pokój do porodu, a po porodzie lezy sie na salach 3-4 osobowych, za nic sie nie płaci, moja koleżanka rodziła tam 2 razy i mowiła że obsługa bardzo miła. Pozdrowionka
beatka21
2006-04-09
18:24:27
Email
cześ ja mam termin na sam początek września pozdrawiam.
misia
2006-04-25
12:43:11
Email
dziewczyny prowadzicie kalendarz ciążowy, na stronie happymum można dostac przy zakupach, ale czy można dostać gdzieś jeszcze?
kawalczewskaj
2006-04-26
19:52:02
Email
Cześć dziewczyny, jak sie czujecie? Ja marzę by czas mijał szybciej bo termin mam na 25 sierpnia, czyli zaczął mi się 23 tydzień a lekarz stwierdził skrócenie sie szyjki i muszę leżeć , starająć sie odganiać złe myśli o przedwczesnym porodzie i czy dziecku nic się nie stanie. WIęc każdy dzień jest cenny dla mojego szkrabika. Dokucza mi też btak bratniej duszy z którą mozna by porozmawiać bo mąż całe dnie do póżna jest w pracy. POzdrawiam Was ciepło:))
misia
2006-06-22
09:33:17
Email
cześć dziewczyny czemu nic nie piszecie, jak znosicie te upały, napiszcie ile przytyłyście, bo ja 12,5 kg, a jestem w 34 tygodniu pozdrawiam.
agusiaaa
2006-06-22
19:29:59
Email
Ja jestem w 31 tc i jak do tej pory przytylam 9 kilogramów. Właśnie dzisiaj byłam u gina i dopiero teraz było widać płeć- to chlopczyk:-),dotychczas lezał boczkiem i nie chciał nic pokazać,ale dziś wreszcie:-).tylko jest mały - waży 1556, zresztą nie orientuję się jakie są normy
misia
2006-06-26
11:31:39
Email
ja robilam w 33 tyg usg i dzidzius mial prawie 2 kg to chyba w normie. Lezy bokiem z glowka w dół
kawalczewskaj
2006-07-03
11:33:58
Email
Cześć dziewczyny. U mnie 33 tydzień się zaczął , więc jestem szczęśliwa bo z każdym dniem jest szansa na poród w terminie. Zastanawiam się kiedy lekarz uzna że trzeba odstawić Fenoterol. Odnośnie upałów to raczej wychodzę z domu wieczorami , kiedy słońce już jest słabe. A co u Was :))?
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum