szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - początek sierpnia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
dzidziolek
2006-03-07
Email
Hej dziewczynki mamusie, może któraś z Was ma termin na początek sierpnia 2006 ( ja to 5 sierpień ). Czujecie już ruchy dzidziusia???
basiulka0026
2006-03-07
11:42:35
Email
hej dzidziolek! ja mam termin na 23 sierpnia - troszke pozniej. jestem ciekawa jak sie czuja kobitki w tym okresie ciazy. ja juz od jakiegos miesiaca odlozylam dzinsy, a brzuszek tak troszeczke widac - najlepiej wieczorem. jesli chodzi o ruchy maleństwa to jeszcze nie czułam. jedynie czuje ze cos sie dzieje w moim brzuszku ale nie wiem czy to normalne. za tydzien ide do gina, ale on jest taki malo rozmowny. bedzie to nasze(moje i meza) pierwsze dzidzi i juz sie nie moge doczekac. wazne dla nas jest aby bylo zdrowe. jesli macie termin na sierpien to piszcie oswoich odczuciach. chetnie przylacze sie do rozmowy.pozdrawiam!
dzidziolek
2006-03-07
11:55:05
Email
teraz jest 19 tydzień i już nie mogę się doczekać kiedy dzidzia da o sobie znać - podobno najczęściej ok 20 tyg,15 marca idę na usg 3D i trochę się boje, ale mam nadzieje że wszystko jest w porządku i pewnie się dowiem czy to synuś czy córcia... Ogólnie dobrze się czuje i przytyłam 4 kg, czy to dużo jak na 5 m-c?
basiulka 26
2006-03-07
18:35:04
Email
dzidziolek! nie wiem czy to już dużo bo ja nie kontroluje wagi a mój lekarz nie posiada takowej w gabinecie:(. jestes przed cudownym badaniem! ja jak robilam pierwsze USG to wtedy dotarło do mnie że w moim brzuszku ktoś mieszka :)! a do tego jak sie wierciło! nie obawiaj sie wszystko bedzie ok, a jeszcze jak zobaczysz swoje maleństwo na monitorze.... zapomnisz o Bożym świecie. a jak w ogóle przechodzisz ciąże? jakie masz samopoczucie? pracujesz gdzieś? pozdrawiam.
ciri
2006-03-07
22:10:56
Email
Hej ja mam termin na 8 sierpnia. To mój 19 tydzień i czuję jak dzidzius się rusza (narazie czuje to niestety tylko ja). Brzuszek mam już całkiem widoczny ale to mój drugi maluszek więc podobno to normalne. Na wadze podskoczyłam dopiero 2,5 kg za to w biuście z trzy rozmiary :-) I powiem wam szczerze że samopoczucie mam średnie a najchętniej to juz bym urodziła, ciekawa jestem jak zareaguje moja córeczka na pojawienie się rodzeństwa ma niecałe dwa latka i troszkę ciężko jest jej wytłumaczyc że w moim brzuszku ktos mieszka. Pozdrawiam
dzidziolek
2006-03-08
08:42:40
Email
wiesz basiulka robiłam już usg wcześniej ale to 3D jest podobno takie dokładne i lekarz jest w stanie stwierdzić czy wszystkie narządy bobasa prawidłowo się rozwijają i tak jakoś chciałabym mieć to za sobą, nie wspomnę że nie mogę sie doczekać kiedy zobacze tego kochanego człowieczka :) jak się urodzi to chyba nie pozwole mu spać tylko ciągle będę go tulić:) Pracuje jeszcze ale jakoś słabo ostatnio się czuje, zwłaszcza w pracy, w domu częściej odpoczywam i jest ok. Ciri mój brzunio jest widoczny ale myśle że tylko dla tych którzy wiedzą o ciąży , inni pewnie nie wpadli jeszcze na to. i cóż nie chce mi się siedzieć w tej robocie tyle godz przed kompem...buuuuuuu a co tam u Was? jutro kończe 19 tydz i czekam na te kopniaki, pozdrawiam.
ika
2006-03-08
10:49:57
Email
dzidziolek- ja równiez przytyłam 4 kg , jestem w 18 tyg. i też nie wiem czy to duzo. Co prawda chodze jeszcze w niektórych moich nieciążowych spodniach, ale tylko dlatego, że były luźne. Brzuszka nie mam dużego, ale w pasie mi przybyło, niestety też w biodrach i nogach ( ach te nogi...). Poza tym czuję się nieźle, czasem wieczorem dopadają mnie jeszcze mdłości, ale nie jest źle. I nie moge się doczekać usg w ok. 21 tyg. by poznać płeć malucha!
dzidziolek
2006-03-08
10:56:28
Email
Ika ja też sie mieszcze w niektóre rzeczy - nie ciążowe, ale chyba powoli trzeba będzie rozejrzeć się za czymś luźniejszym hihi:) a teraz takie fajne ubranka ciążowe. przejrzałam inne fora i co do wagi to chyba bez tragedii , niektóre przyszłe mamusie przytyły mniej a inne zdecydowanie więcej, więc wiesz ika chyba nie ma się co martwić, ciekawe jak będzie później. ja mam usg w środę - mam nadzieje że dzidzia nie odkręci się pupą i zobaczymy czy chłopczyk czy dziewczynka, ale wydaje mi się że córcia... A ty masz jakies przeczucia ?
misia
2006-03-10
10:30:04
Email
Cześć. Dzidziolek ja mam termin na 3 sierpnia, dziś zaczęłam 20 tydzień, więc idziemy "brzuch w brzuch". Nie wiem dokładnie ile przytyłam ale ok. 5 kg, wydaje mi się że bardzo dużo. W pierwszym dniu 19 tyg. poczułam przewalanie w brzuchu, koleżanka mówiła że to pewnie jelita ale ja myślałam, że to dzidziuś i lekarz mi to potwierdził, a teraz to ja też już jestem tego pewna, bo dzidziuś się przewala często. To bardzo miłe. USG mam zrobić w 22 tyg. Myślę że to ostatnie dni w ostatnich nieciążowych ciuchach, bo nie wygodnie w pracy. Ale ciężko się zdecydować. Życzę wytrwałości dziewczyny.
dzidziolek
2006-03-10
20:43:40
Email
Misia ale fajnie, ciekawe która pierwsza urodzi bo pewnie żadna nie wstrzeli się w termin, ciekawa jestem skąd jesteś i ile masz latek? ja dokladnie w ostatni dzień 19 tygodnia poczułam "musnięcie" dzidziuni. myślałam że to będzie wyraźniejsze kopnięcie,ale na razie musi mi wystarczyć ta delikatność bobaska, i tak daje to wiele radości. jestem 2 dzień na zwolnieniu,wiec sobie wypoczywamy z maleństwem. a wy dziewczynki pracujecie ? pozdrawiam wszystkie mamusie
ika
2006-03-13
09:04:26
Email
Dzidziołek- do ok. 14 tyg. miałam przeczucie (bardzo mocne), ze to będzie dziewczynka, ale potem jakoś zwatpiłam i teraz nie mogę sie doczekac usg. Gorzej jesli dzidzia zrobi mi psikusa i nie bedzi e chciałam się pokazać, nie ukrywam, ze będę bardzo rozczarowana. A co do ciuchów nieciążowych, chyba w przyszłym tygodniu musze kupic jakies spodnie, bo robi mi się ciasnawo:)
ika
2006-03-13
09:06:05
Email
A co do ruchów - ja chyba nic nie czuję, czasem wydaje mi się, ze coś jakby mi podskoczyło w brzuchu, ale ja zawsze miałam w żołądku różne sensacje, więc to może być kolejna. Jak to odróżnić?
misia
2006-03-13
15:47:53
Email
cześć!! Mam juz na karku 30 latek, jestem z Krakowa, ktoś też? Dzidzia rusza sie juz bardzo intensywnie, az mnie zadziwia, najlepiej jest jak jestem najedzona. Wtedy jest wiercenie!!!!Zastanawiam sie jak to bedzie jak dzidzius urosnie. Bylam mierzyc spodnie ciazowe w weekend ale mnie odrzucilo, jeszcze poczekam chwilke, musze sie przelamac, a inni mi sie podobaja z brzuszkami. Podobno jak dzidzius sie ruszy to trzeba doliczyc 4,5 mies. i wtedy przypada termin porodu. Ale gdyby to byla prawda to ja urodze w lipcu a nie w sierpniu. Ja chodze do pracy ale czasami ciezko wysiedziec, najgorsze ze lekarz nie kazal siedziec duzo przy komputerze a ja siedze 8 godz. pa pa
Marcia
2006-03-14
10:49:41
Email
Cześć dziewczyny! Ja też mam na 23 sierpnia, nie mogę się już doczekać tej mojej dzidzi, no i tego jak się rusza.Przytyłam 2,5 kg i żyję w stresie bo mój gin. krzyczy jak za dużo.Niestety nie opuściły mnie jeszcze mdłości i męczę się całą dobę.Pozdrawiam.
Marcia
2006-03-14
10:50:23
Email
Cześć dziewczyny! Ja też mam na 23 sierpnia, nie mogę się już doczekać tej mojej dzidzi, no i tego jak się rusza.Przytyłam 2,5 kg i żyję w stresie bo mój gin. krzyczy jak za dużo.Niestety nie opuściły mnie jeszcze mdłości i męczę się całą dobę.Pozdrawiam.
dzidziolek
2006-03-15
22:25:19
Email
Dziewczynki kochane jestem po badaniu i moje maleństwo rośnie zdrowo i wiecie co podobno CÓRCIA :-) cieszę się ogromnie :-):-):-) Pozdrawiam was serdecznie i Wasze malenstwa
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum