szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - problem z karmieniem


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Goga66
2006-02-08
Email
Ten temat będzie Was za chwilę drogie ciężarówki interesował. Prawda jest taka, że prawie każda kobieta może karmić - kilka procent z różnych przyczyn tak fizjologicznych jak i psychologicznych - nie. Opiszę Wam co o tym myślę z odświadczenia swojego i nie tylko. W wielu szpitalach kiedyś (a może i w niektórych teraz) potrafią niestety kobiecie załatwić sprawę karmienia :( negatywnie. Dziecko kładzie się przy piersi od razu po porodzie, bo najszybciej wtedy uczy się ssać. W pierwszej dobie po porodzie dziecko ma prawo w ogóle nie jeść gdyż jest b. zmęczone - na ogół też fizjologicznei traci na wadze do 10 proc.
Basia 26
2006-02-17
13:18:15
Email
no tak, a zdjęcia nie dołaczyłam ;)

Goga66
2006-02-17
13:24:54
Email
Basiu, nie dałaś fotki:) Ilono, jak najszybciej koleżanka powinna się udać do poradni laktacyjnej - istnieją takie ćwiczenia, o jakich Basia pisze i można jeszcze pewnie "odkręcić" cały problem. Wiele maluszków uczy się ssać na nowo
Goga66
2006-02-17
13:27:55
Email
No już jest fotka - jaki to maluszek:)) Już prawie zapomniałam, że Zuzia 8 mies. temu też taka była. Teraz siedzi mi normalnie na kolanach i sięga brodawki :)
ilona81
2006-02-17
18:17:11
Email
Heh. ja ju tak sie zastanawiam. jak pojde do porodu, to bede wszem i wobec oznajmiać, ze chce karmić piersią swoje dzieciatka..i żeby mi je jak najszybciej przyniesli :P może to da jeakiś efekt ;)
Goga66
2006-02-17
18:26:33
Email
Wiesz Ilonko - - mam nadzieję, że trafisz na sensownych lekarzy. Przy cesarce często jednak jak w przypadku Basi sprawa się opóźnia. Zresztą podałam sposób mojego lekarza na dokarmienie, żeby inne mamy mogły w razie czego domagać się tego sposobu a nie dokarmiania butlą. Oczywiście są sytuacje, kiedy bez butli się nie obejdzie. Ale jak widać Basia przy pomocy życzliwej położnej może teraz karmić piersią.
Goga66
2006-02-17
18:27:59
Email
A pokrzyczeć i pooznajmiać można, na wszelki wypadek ;)) Normalnie jednak teraz kładą dzieciaczka od razu przy piersi po porodzie siłami natury, jeżeli wszystko z nim i z mamą jest OK :)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum