szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Gdzie się podziała punta?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Isia
2005-02-14
Email
Punta, gdzie Ty się podziewasz? A może to już...? Daj znać co z Tobą, Brzuchatko! Pozdrawiam!
kyja
2005-02-24
22:25:42
Email
u mnie pierwsze były wody- odeszły wraz z czopem o północy, tuż przed zaśnięciem,żadnego bólu, bardzo aktywnie spędziłam dzień i nic nie zapowiadało,że poród już tak blisko;-)skurcze, takie właściwe;-) pojawiły się dopiero po podaniu oksytocyny na porodówce.Ej, Punta, uszy do góry:-)już to przechodziłaś-zobaczysz ,że wszystko będzie ok:-))pozdrawiam:-)!
punta
2005-02-24
23:50:47
Email
No własnie o to chodzi, że już to przechodziłam. Odeszły mi wody, a bóli nie miałam. Potem je wywoływali, dostałam takich bóli, że chciało mi się wyć a rozwarcie miałam 2cm. Myślałam, że ich tam wszystkich pozabijam, ale leżałam grzecznie. Dlatego się tak boję. Lepiej jest nie wiedzieć co cię czeka. Wiem, że będzie dobrze, ale jesteście jedyne do których mogę pobiadolić, bo nie chcę stresować mojego męża, który i tak pewnie ma ich dość za granicą w pracy. A przecież on też to przeżywa. Ups. Chyba najwyższy czas iść spać, bo właśnie wybiła północ. O 7 pobudka- Kacperek wpada do mnie do pokoju z okrzykiem - mamusia. Uwielbiam to. No i znów będę lunatykować. Życzę miłych snów. Pa pa
punta
2005-02-25
11:05:06
Email
A jednak chyba się zaczyna. Zaczynam plamić tak jak przed okresem. Mam też jak na razie bardzo lekkie bobolewanie brzucha. Może ono jednak przerodzić się w późniejszym czasie w akcję porodową, czego sobie jak najbardziej życzę. Jeśli zacznę bardziej krwawić to i tak będę musiała jechać do szpitala. Na razie się nie boję. Jeśli się nie odezwę do jutra wieczora to będzie znaczyło, że jestem w szpitalu. Pozdrawiam Was serdecznie, Ania
kyja
2005-02-25
12:17:59
Email
trzymaj się!! może teraz jedź do szpitala?jutro mija termin:-)pozdrawiam!!!
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum