szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Zaparcia i ich następstwa-HEMOROIDY


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
Anula
2005-02-13
Email
Dziewczyny pomóżcie bo chyba zwariuję!Od 2 tygodni zalecono mi leżeć i biorę FENOTEROL.A od tygodnia mam takie zaparcia,że aż mi wylazły hemoroidy.Nie mogę siedzieć, leżeć, załatwić się. Nie pomagają suszone śliwki,kefir,razowiec,kasza gryczana.Jeden lekarz zalecił mi TYTANOREINĘ-czopki i PROCTOGLYWENOL-krem oraz dosustnie DETRONEX 2x.Biorę tydzień i nic żadnej poprawy-w dodatku zaczęły krwawić.Drugi lekarz kazał 2x dziennie pić FROLEX-saszetki na przeczyszczenie żeby nie dopuścić do zaparć,a tym samym do hemoroidów.Wypiłam 6 saszetek i nic, żadnego rozluźnienia ani przeczyszczenia.Pocieszył mnie że to minie dopiero po porodzie a 2 m-ce się jeszcze przemęczę.A ja dopiero teraz przeczytałam, że nie wolno brać żadnych przeczyszczających bo mogą spowodowac skurcze,a ja przecież jesetm na FENOTEROLU. Teraz (po tygodniu bezskutecznego leczenia)biorę tylko te dousne,bo kazał mi je brać cały czas i smaruje się tym kremem.Boje się czy to bezpieczne dla dziecka.Pomóżcie co mam robić bo nawet przed kompem nie moge usiedzieć.
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum