szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - kto ma termin na wrzesnia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
mami
2006-01-18
Email
Czesc dziewczyny czy ktos ma moze termin na wrzesnia 2006, chcialabym sie podzielic dolegliwosciami, ostatnio sie okropnie czuje boli mnie glowa i strasznie mnie mdli i dotego dochodzi sennosc spac mi sie chce przez caly dzien... a jak u was??
mami
2006-03-03
21:07:59
Email
Ja wiem ze gdybym byla w polsce to moze i tak by bylo jak mowisz Alexa ale ze mieszkam w Chicago i mojim szefem jest polak kturego nic nie interesuje a prawa tagze so inne bo ja pracuje na innych zasadach to dlatego tak jest a nie inaczej.. ale to nie to ze ja sie czuje calymi dniami zle to tak nie jest poprostu zle sie czuje czasami rano jak wstaje z luzka a ze bardzo wczesnie musze wstawac bo zaczynam prace na 7 rano a dojezdzam godzine samochodem wiec tak jest niestety ale moja praca sprawia mi przyjemnosc i bardzo lubie to co robie tylko ze te dojazdy i ranna pobutka mnie meczy. Dziewczyny czy juz zaczelyscie kupowac ciuszki i w ogule cos? bo ja sie powoli przybieramn tyle ze nie wiem co mam kupowacz czy dla chlopca czy dziewczynki kazdy mi mowi co innego pare osob mowi ze wyglodam na chlopca a inni mowio ze dziewczynka wiec nie wiem a wy juz ie domyslacie moze czy nie?? pozdawiam i dziekuje za wsparcie Justyna
hanti
2006-03-04
11:58:31
Email
zapraszamy na forum wrześniówek :))) http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=35951 mamy tam już ponad 7 tyś postów
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum