szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - kto ma termin na wrzesnia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
mami
2006-01-18
Email
Czesc dziewczyny czy ktos ma moze termin na wrzesnia 2006, chcialabym sie podzielic dolegliwosciami, ostatnio sie okropnie czuje boli mnie glowa i strasznie mnie mdli i dotego dochodzi sennosc spac mi sie chce przez caly dzien... a jak u was??
Basia 26
2006-01-18
23:06:34
Email
ojej, jak to dawno było:) ja teraz już jestem na finiszu, jakieś 3 tygodnie dzielą mnie od spotkania z maleństwem, a kto wie, może i mniej:) trzymaj się cieplutko, złe samopoczucie trzeba jakoś przeżyć, na mdłości spróbuj zjeść przed wstaniem z łóżka garść płatków owsianych-podobno pomagają, ja nie wypróbowałam tego, bo dowiedziałam się o tym sposobie jak już mi minęło złe samopoczucie:) życzę dużo zabawy przy robieniu zdjęc "mamusiowych", kupowaniu ciuszków ciążowych i spoglądaniu na wagę hihi:) wszystko przed tobą:) całuję
Maminka Madzia
2006-01-19
12:34:32
Email
Sorry że sie wtrącam ale na kiedy masz termin Basia26, Bo chyba jakoś bardzo podobnie jak ja Ja mam 5 lub 8 luty
Basia 26
2006-01-19
13:31:35
Email
Maminka, ja mam na 13 lutego, ale spodziewam się około 9:) tak jakoś mi się ubzdurało, a ostatnie USG jeszcze to potwierdziło. no ale ostatecznie trzymam się terminu wyliczonego, czyli 13:)
Basia 26
2006-01-19
13:33:25
Email
no pieknie, dziewczyna założyła sobie posta z terminem na wrzesień, a tu lutniaczki jej wlazły;) ale dziewczyny z terminem na wrzesień chyba dopiero zaczną szukac takiego forum za jakies 3 miesiące, jak się odzieżą ciążową zainteresują, bo w dzinsy bedzie kłopot wejść;)
DOLY
2006-01-22
21:17:53
Email
Ja mam termin na koniec sierpnia, ale i we wrzesniu moge urodzic jak sie opozni. Strasznie mnie mecza mdlosci juz 4 tydzien, ale najdziwniejsze jest to ze wymiotuje zwykle wieczorem. Rano nie jest jeszcze tak zle. Co do sennosci odczuwam zmeczenie w ciagu dnia ale nie koniecznie chce mi sie spac, zasypiam zwykle pozno.
krokodyl
2006-02-02
15:32:39
Email
Hej ja mam termin na września a dokładnie na 14-tego! u mnie jak na razie zero mdłości ale za to spałabym całymi dniami! a ty na którego masz?
martha
2006-02-07
08:05:16
Email
Cześć, ja mam termin na 16-go września, objawy te same, mdłości, seność a niestety jeszcze pracuje i troszkę mi to przeszkadza
Lela
2006-02-08
16:11:28
Email
Hej :) Mój termin ok 4 września :))
mami
2006-02-08
22:01:47
Email
ja mam termin na 9 wrzesnia i sie zle czuje osttanio.. jestem ciogle spioca a pracuje po 10 godzin dziennie wiec jest troszkie. Bylam juz u lekaza na 1 wizycie robili mi USG widzialam dzidzie tyle ze jeszcze bicia serca nie ma, pani powiedziala ze to normalne a jak u was bylo ? czy mialyscie juz w 10 tygodniu bicie serca? ohh i jeszcze mam jadlowstret na mieso a wy?
@lex@
2006-03-02
20:31:05
Email
Hej, ja tez jestem wrzesniową mamusią. Dokladnie 3 wrzesień. Na razie dzidzia daje mi nieżle popalić. Wymioty, głównie wieczorem no i ciągłe zmęczenie. Na szczeście jestem na zwolnieniu. Mami ja tez mam jakiś dziwny mięsowstręt, i wogóle moje kubki smakowe poprzestwaiały się do góry nogami. Co do bicia serduszka widziałam je w 8 tyg, ale na to nie ma reguły, każda ciąża jest inna. Juz sie nie moge doczekac, bo jutro znow zobacze moje malenstwo
Afro
2006-03-02
21:23:01
Email
Czesć! Jestem w 17 tyg.ciąży i od samego opczątku czuję się cudownie,żadnych dolegliwości.Jedynie co tylko bolały mnie piersi i na początku podbrzusze.To moja pierwsza ciąża i juz nie mogę doczekać sie maleństwa,a termin mam dopiero na 10.08.Pozdrawiam wszystkich:)
mami
2006-03-02
23:13:37
Email
Alexa pracujesz czy w domku bo ja to ciogle w pracy ale juz nie wyrabiam mam dosyc pracy i ludzi najlepiej to bym siedziala w domku i nic nie robila nawet gotowac misie nie chce a nie mowie juz o zmywaniu lub sprzotaniu poprostu mam lenia ale to niesamowitego. I w ogule zle sie czuje wiec moze dlatego
mami
2006-03-02
23:17:21
Email
przepraszam tak odpowiedzialam na swoje pytanie jestes na zwolnieniu ale ci dobze hihihi bo ja to ostatnio nawet w kubelku musialam posiedziec biurowym bo sie zle czulam ale jeszcze nie powiedzialam szefowi on jest facetem i nie wiem jak to przyjmie a w ogule to nie jest tolerancyjny i nawet w poniedzialek to musialam mu sklamac ze musze wzioc wolne pytal sie dlaczego wiec powiedzialam mu ze mam wizyte u lekaza ale oczywiscie nic nie mowilam ze do gina ide albo ze spodziewam sie dzidzi boje sie ze jak sie dowie to mnie zwolni bo szczeze mowioc to jest kawal wiecie czegoo.... jak myslicie powinnam mu powiedziec?
@lex@
2006-03-03
09:35:39
Email
Mami masz prawo całkowite prawo iść na zwolnienie jezeli sie zle czujesz. Nie moze cie zwolnic gdy jestes w ciazy. Nie gwarantuje ze nie zrobi tego kiedy juz urodzisz. Kiedys i tak bedziesz musiala mu powiedziec, potem urlop macierzynski itd. Ja bylam w duzo prostszej sytuacji, bo w chwili kiedy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy postanowilismy sie przeprowadzic i sama oznajmilam mojemu szefowi ze nie wroce juz do pracy. I tu mnie czekala niespodzienka bo szef mial nadzieje ze jednak wroce. tak wiec nie mialam zadnych problemow i praktycznie w polowie drugiego miesiaca poszlam na l4. Mami jezeli zle sie czujesz i to moze negatywnie wplywac na twoja dzidzie to chyba nie warto ryzykowac. Afro a tobie baaaaaardzo zazdroszcze dobrego samopoczucia. Mnie tez bolaly piersi, ale za to jakie sa teraz okazale! silikony niech sie chowaja. Mężuś mowi ze to jeden z najprzyjemniejszych objawow ciąży :)
ika
2006-03-03
09:59:07
Email
Jestem w 17 tyg. i czuję sie już lepiej iż na początku ciązy, ale dopadają mnie jeszcze nudności wieczorne, częste bóle brzucha lub zołądka i oczywiście zmęczenie. Wciąż pracuję, ale czasem w pracy mogłabym zasnąć przy monitorze.Planuje pójść na zwolnienie, lecz nie wiem jeszcze kiedy, trochę się obawiam, zę będę sie strasznie nudzić i "skapcieję". Poza tym mam lenia owszem,ale lubię chodzic, obojętnie gdzie, może być po ulicach miasta byle często i nie wieczorem, nie lubię patrzeć na brudne mieszkanie, więc sprzątam nadal tak samo często jak przed ciażą( choc z mniejszym zapałem), gotuję( teraz pomaga mi mąż), za to mam zdecydowanie mniejszą ochotę na spotkania towarzyskie, wyjścia do pubów itp.( a wcześniej robiliśmy to z męzem często).Mam wrażenie, ze trochę sie izoluję i, mimo iż tego nie chcę nie mogę wykrzesać z siebie entuzjazmu np. na wieczorne wyjście, największym entuzjazmem cieszy sie u mnie łózko.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum