szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - 13 lipiec


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
adka1
2005-12-03
Email
hej dziewczynki, czy któraś z WAS ma może termin na lipiec? Chętnie porozmawiałabym o tym z Wami... to moja pierwsza ciąża i się boję o nią... pozdrawiam
baga72
2006-03-05
11:45:16
Email
A dołki Ci jużprzeszły, bo ja jakby je łapię. Najgorsza jest ta waga... i we wszyskim wyglądam jak namiot, a jeszcze tyle czasu do tego lipca. Słyszałam, że 3d bardzo fajne. No i pamiątka na zawsze.
agutek_76
2006-03-06
10:03:20
Email
dołki przeszły to super ale chyba na mnie przeszły, rany jak sie czepiam do wszystkiego :)namiot powiadasz, jak to miło ze nie jestem sama, ja do tego mam jeszcze potworne rozstepy po pierwszej ciazy:((, najchetniej bym sie juz zaczeła odchudzac, niecierpie swojego wygladu buu, taki muminek ze mnie, fu, i ta zima kiedy sie skonczy w koncu pada i pada.... miłego dnia kobitki, buzka:)
baga72
2006-03-06
12:49:39
Email
Agutek, jak było na USG - nic nie piszesz? Wiesz już co masz? Moja Fasolka to Zosia i strasznie się cieszę. .Pocieszasz mnie, że nie jestem odosobniona w negatywnym odbiorze swego wyglądu. Kupiłaś już jakieś rzeczy dla dzidzi? ja jakoś jeszcze nie. Ciągle wydaje mi się, że to jeszcze tyyyyle czasu.Bardzo się cieszę, że najbliższe 1,5tygodnia spędzę w domowych pieleszach, a nie w pracy... taka jakaś przemęczona ciągle jestem. Może to przez tą permanentną zimę, dziś trochę optymizmu daje lepsza pogoda. Oby było już cieplej.A jak Wy się czujecie dziewczynki?pzdr.
Aneta
2006-03-06
13:41:14
Email
Hej dziewczyny! Ja mam termin na 03.07 i wiem już, że to chłopak :-). Tak jak Wy też przytyłam już ponad 8 kg. ale się sobie podobam. Mam także duże wsparcie psychiczne w mężu, który uwielbia patrzeć na mój brzuch i jak ma tylko okazję to podciąga mi bluzkę i go całuje i gada z dzidzią :-). Nazywa mnie pieszczotliwie "Ciężarówa" - bardzo to milusie. Zaakceptujcie swoje brzuszki, przecież ten stan trwa tak krótko.
baga72
2006-03-06
14:57:39
Email
Uważasz, że krótko?! to jeszcze tyle czau do tego lipca!! coś miznowu humor opadł.Wybrałaś już mię dla swgo maluszka? Robiłaś już jakieś zakupy dla niego?Ja mam rozdwojenie jaźni - z jednej strony martwię się, że jeszcze nic nie mam, a z drugiej jakośnie mogę się zmobilizować.....
Gosia A.
2006-03-06
23:12:48
Email
A jak u nas na forum dużo nowych osób, witam serdecznie!!!!! Jak miło, że jest nas coraz więcej... Już jutro idziemy na usg 3d i już nie mogę się doczekać!!! Najpierw nie chcieliśmy z mężem wiedzieć czy będzie chłopczyk czy dziewczynka a teraz to już sama nie wiem? Może jak samo się pokaże??? Zobaczymy jutro... Co do pogody to też mam serdecznie dość już tej zimy! Niech się wreszcie skończy! Pewnie dlatego wszystkie czujemy się średnio dobrze. Ja generalnie psychicznie mam się ok, gorzej z bólem kręgosłupa i ostatnio łapią mnie skurcze w łydki, przez co źle śpię. Może mi jutro coś gin poradzi, oby... Poza tym każdy ruch dzidzi ogromnie mnie cieszy i pewnie niedługo ostro mi da w kość ;)))) Trzymajcie się cieplutko i wywołujcie wiosnę, może wreszcie sobie przypomni, że już pora do nas przyjść. Dam znać po badaniu, pa pa
Aneta
2006-03-07
07:44:28
Email
--------- Gosia A. --------- na skurcze pij sok pomidorowy - powinien pomóc i nie śpij na plecach. --------- baga72 --------- nawet się nie zorientujesz jak nastąpi lipiec. Co do rzeczy dla maluszka to mam już wszystko oprócz wyprawki i wózka. Nie martw się jednak, że nic nie masz bo ja też jeszcze nic bym nie miała gdyby nie przypadek. Wpadłam na hurtownię dziecięcą, która ogłosiła upadłość i pokupowałam prawie wszystko dla dziecka za 30%-50% wartości sklepowej i zamiast wydać 2000zł dałam 400zł. Nie mogłam przeoczyć takiej okazji. Na allegro dokupiłam łóżeczko, pościel i wanienkę - też okazja. Teraz rozglądam się za wózkiem i to będzie komplet :) A co do wagi to poprawka, dzisiaj się ważyłam i jest już 10kg. Koniec z dwudaniowymi obiadkami :-). Zwłaszcza jak się siedzi bezczynnie w domu to się niestety szybciej tyje. Wystarczyło, że zachorowałam i tydzień spędziłam w domciu a tu już wskoczyły dodatkowe 2kg. Jak u Was z przyrostem wagi?
Aneta
2006-03-07
07:48:53
Email
--------- baga72 --------- co do imienia to mieliśmy dwa gdy nie wiedzieliśmy jaka płeć: Wiktor i Wiktoria. Teraz jak wiemy, to zostaje wstępnie Wiktor, ale myślę nad Oskarem lub może jeszcze coś innego się urodzi :-) Na razie obserwuję zachowanie dziecka, może to mi podpowie lub nakieruje na jakieś konkretne imię :-)
agutek_76
2006-03-07
09:15:44
Email
waga, nooo ja sie dzis zwazyłam i juz 9 kg, mała rozpacz ale babki w sklepie mowia ze nie widac brzucha (chyba niewidome), ja usg mam w piatek, dzis gosia na 3d idzie, mam nadzieje ze zda relacje. u mnie z rzeczami dla dzidzi wielki metlik w głowie a nic w szafie. mam łozeczko po pierwszym i wanienke heheh ale to tyle chyba zaczne od wozka sama nie wiem...imie w ogole nie mam pojecia. zima ponoc do 21 nie odpusci, masakra... a brzucholki skad jestescie? narazie koncze wpadne jeszcze pozniej buzka grubaski;)
baga72
2006-03-07
21:02:57
Email
Witajcie Kochane.Jak to miło,że piszecie!!!Muszę się wam pochwalić, że dzisiaj dokonałam pierwszych zakupów dla mojej Zosienki!!!Są to książki!Bajki Brzechwy (z płytą) i takie różne - na których sama się wychowałam. Dzisiaj postanowiłam przeczytać Zosieńce "Calineczkę" na dobranoc.Anetko, ale mialaś szczęście z tą likwidacją sklepu.Ceny ciuszków rzeczywiśnie - kosmiczne.Ależ pocieszne są te gabaryty...Słyszałam że tych najmniejszych to nie ma co kupować.Jak myślicie?- dzidzia przecież na początku tak strasznie szybko rośnie. Co do wagi to przerażające, ale ja już +12kg. Masz rację Anetko-koniec z zupkami,czas się troszkę ograniczać... Bardzo fajne imię Wiktoria (miałam prababcię-super kobieta była)lub Wiktor.Ja pozostaję przy wymarzonej Zosieńce. I co Gosiu? Chłopczyk/dziewczynka? 3D jakie wrażenia?Napisz jak było?!Pozdrówka ciężarówki:)
baga72
2006-03-07
21:08:23
Email
acha, jeszcze w odp my jesteśmy z Gdańska.Załamać się można tymi wieczornymi mrozami.Dobrze, że choć trochę słońca.Trzeba będzie jakieś gusła odprawić żeby ta zmia w reszcie dała nam spokój!!!I wogóle to bardzo Wam dziękuję za szczerość z tymi kg,bo mnie to powala.A jak spojrzę w lustro, to już wogóle,ale co tam oby tylko dzidzia zdrowa była!!Buziaczki:)
Gosia A.
2006-03-07
23:54:04
Email
No i po badaniu... Wszystko mam na płytce, dzidzia super, gin powiedział, że wszysto ok, serduszko wykształcone, oczka jeszcze zamknięte, ale piąstkami rzuca za wszystkie strony - chyba waleczne będzie ;)))) Na usg dało też mamusi kopniaczka, nóżki ma też całkiem rześkie ;))) Oczywiście już 2 raz nie chciało pokazać całej buźki, mamy zdjęcie z profilu i oczywiście dalej nie wiemy czy będzie chłopczyk czy dziewczynka, bardzo ta nasza dzidzia wstydliwa czy tajemnicza??? Na badaniu ciągle się wierciła i bardzo fajnie to wyglądało. Cieszymy się, że zdrówko dopisuje, waży ok. 450 gram, chude ciałko ma ale jest bardzo słodkie. Ja przytyłam 6 kg, więc pewnie dlatego to taka mała kruszynka. Wrażenia jednak nie do opisania. Tylko żałuję, że następne badanie dopiero w 34 tc, chyba się nie doczekam.... już bym chętnie znowu zobaczyła skarbeczka!!!! Co do zakupów to jestem jeszcze kompletnie nieprzygotowana, na razie kupujemy wreszcie z mężem sypialnię, bo nawet porządnego łóżka małżeńskiego nie mamy ;), potem odświeżenie ścian w domu i dopiero wezmę się za zakupy, chyba spokojnie powinnam zdążyć ;) ale z przyjemnością czytam co Wy porabiacie i na jakim jesteście etapie. My mieszkamy koło Wrocławia. Pozdrowionka.
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum