szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Pampersy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
olufal
2005-12-02
Email
Jako niedoswiadczona przyszla mama dopiero powoli odkrywam swiat dzidzi :) Wiem ze beda mi potrzebna tony pampersow ale jakich???Na pewno macie wieksze doswiadczenie w tej kwesti wiec prosze napiszcie czy istniej pampersy z wycienciem na pempek? polecacie Pampers czy Huggies?a moze jakos inna firme? Dodam ze chodzi mi o pamprsy dla nowo narodzonej dzidzi -zaczynam szykowac torbe do szpitala ;) Pozdrawiam Ola
kyja
2005-12-03
20:13:28
Email
a ja się dopiszę w sprawie odparzonej pupy malucha-wg mnie najlepszym specyfikiem jest mąka ziemniaczana-tam, gdzie nie pomaga Sudocrem i Penaten,mąka zawsze się sprawdza:-))).Pieluszki Happy Maxi-paczka 30 sztuk, kosztuje ok.20 PLN
MoNiSiA
2005-12-03
22:57:32
Email
Wrrrrr!!! Sylwia! Jak mogłaś nie zuważyć, że ja też podważyłam tezę sudocremu jako super specyfiku ;) Uważam, że każdy maluszek jest indywiduwalny i tak samo indywidualny powinien być dla niego dobór kosmetyków. Natomiast mojej Julci jak na złość odparzała się zaraz po urodzeniu pupcia. Używałam od linomagu, sudocremu po ... kurczę, zapomniałam nazwy ;) W każdym razie użyłam ktoregoś dnia kremu nivea na odparzenia i jej zaczerwienienia jak ręką odjął! Zero śladu! A do tego kremik jest bardzo wydajny! Poprostu jestem nim zachwycona :) Jest bardzo tłusty (ciężko ręce po nim domyć, ale warto się poświęcić;) ). Raz używając nivea zauważyłam końcówkę sudocremu i go...nałożyłam...Nie uwierzycie, ale po tyko JEDNYM razie pupa zrobiła się cała czerwona! Dla mnie Nivea wygrywa... Pozdrawiam cieplutko :***
anika
2005-12-03
22:59:02
Email
Ja Happy Maxi 2 kupuję po 39zł za 62szt. Czesto są w promocji po 33zł. Właśnie chciałam napisać że nic tak dobrze nie robi na pupe jak mączka ziemniaczana, ale Kyja mnie ubiegła :-)
dota
2005-12-04
12:11:23
Email
Goga66 bardzo dziękujęza odpowiedź!!! Na pewno poszukam coś odpowiedniego dla mojego maluszka (choć mam jeszcze sporo czasu zanim go przytulę:) pozdrówka
Goga66
2005-12-04
13:03:12
Email
Dota, a kiedy rodzisz? Powodzenia - ciąża to bardzo miły okres oczekiwania. Mnie do dziś brak uczucia tych miłych ruchów dziecka w brzuchu :) Monisiu - Zuzie też po sudocremie pupa się robi czerwona.
sylwia
2005-12-04
16:59:48
Email
Monisiu!!! :))) najmocniej przepraszam za moje niedopatrzenie, obiecuję, że się poprawię:))))))))
dota
2005-12-04
21:52:09
Email
Goga, mam termin na 17 maja [niby jeszcze daleko, ale dla nas już coraz bliżej :)]. Teraz jestem w 16 tygodniu i dopiero "wychodzę" ze wszystkich dolegliwości Itrymestru (nie chcą mnie puścić tak do końca :). a już nie mogę się doczekać aż zacznę czuć ruchy dzidzi, nie mówiąc juz o tym jak przyjdzie na świat...... buziaczki :D
olufal
2005-12-05
10:02:51
Email
Gash :) no i nadal jestem w kropce :))))CO mama to inna pielucha :) No nic kupie male opakowanie i faktycznie na poczatek zobacze czy dzidzia nie ma uczulenia. Dzieki za rady! Pozdrawiam Ola
ila
2005-12-05
12:16:42
Email
ja polecam dada z biedronki, dla mnie super, tylko do szpitala miałam pampersy newborny i byłam z nich zadowolona, a dada kosztują ok 18-19 za paczkę, ola nie ma żadnych uczuleń i odparzeń po nich, a zdecydowałam się na nie bo przeczytałam o nich na tym forum, a wcześniejszych wpisach.
Goga66
2005-12-05
14:14:54
Email
olufal - właśie tak jest najrozsądniej - trzeba wypróbować. Przy tym, jeżeli dziecko toleruje dobrze tańsze i są one wystarczajaco chłonne, to chyba warto kupić tańsze. Zaciekawiły mnie te z biedronki. W mojej biedronce w ogóle nie ma pieluch. Muszę zobaczyć w jakiejś innej. Zaczynam mieć kłopot z tymi z tesco, bo mamy się do nich przekonały i akurat ciągle brakuje rozmiaru Zuzi do 9 kg czyli midi :(
karol_ina
2006-02-07
14:01:59
Email
hmmm, czytam o tych pieluchach i po wycieczce do sklepu dochodze do wniosku ze pampersy nie roznia sie cenowo od tych tzw tanszych odpowiednikow typu dada. bo jesli dada kosztuja 19 zl za 40 szt a pampers new born 23 zl za 44 szt to wychodzi 5 groszy roznicy na sztuce. wiec co to za oszczednosc?
Goga66
2006-02-07
14:40:33
Email
czasem to żadna oszczędność ale pampersy nie zawsze służą pupie dziecka (niektóre są uczulone na pampersy) i wcale nie są najbardziej chłonne, bo chłonniejsze są np. tesco.
Inka
2006-02-07
14:54:29
Email
a inne dzieci w ogole nie toleruja pampersow(tzn. pieluszek jednorazowych) i pozostaje tylko tetra.....
Eryka
2006-02-07
19:48:04
Email
Ja początkowo używałam tylko Pampersów, próbowałam też Happy. I z jednej i z drugiej firmy byłam zadowolona. Jednak gdy mały skończył 3 miesiące przerzuciłam się na pieluszki z Rossmanna - BABY DIAPERS PREMIUM. Są o połowę tańsze od Pampersów. Teraz korzystam juz z rozmiaru 3 i za paczkę 68 szt. płacę ok 27 - 30zł. Kacperka nie uczulają ani nie odparzają. Na pupkę stosuję mąkę ziemniaczaną i czasem sudokrem. Pozdrawiam serdecznie.
Gosia
2006-02-09
08:31:08
Email
Ja też uzywałam różnych pieluszek na początku, ale na zadne na szczescie uczulenia nie mial, ale od 3 miesiaca uzywamy pampersów.Zrobiliśmy male porównanie Wczesniej czesciej uzywałam hugisow. A wiec porownujac te pieluchy nie przeliczyalismy juz na sztuki tylko na dni. Okazało sie ze hugisy zmienialam dziecku czesciej niz pampersy.Oplaca sie kupic maga pake pampersow 90 szt. za ok47zl-49zl. Owszem pampersy wychodza drozej o jakies 20 gr. dziennie wiec sie nie zastanawialam:)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum