szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - sny


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
sylwetka
2005-02-01
Email
Cześć Dziewczyny! Ale miałam sen. Dziś śniło mi się,że dwa razy nie zdałam matury!!!A propo to za rok obchodzimy 10-lecie matury. Myślę , że to podświadomość zaczyna wysyłać sygnały lękowe. Czy sprawdzę się jako matka...? Świadomie wierzę, że tak się stanie, ale... No właśnie, ale... Kiedy maiłam 12 lat rodzice rozeszli się. Nie był to dla mnie dramat a wybawienie, lepsze to było niż kłótnie. zostałam z tatem i babcią, którzy to skutecznie zapewniali mi poczucie bezpieczeństwa. Skrzywdziło mnie natomiast badanie psychologiczne, kiedy rodzice walczyli o nas(mnie i brata)w sądzie. Napisno w orzeczeniu,że brak matki może spowodować u mnie zmiany w psychice. Nie pamiętam dokładnie jak to było sformułowane, ale ten nastoletni lęk pozostał. Chcę i będę dobrą mamą a zdam ten egzamin!! Prawda...?
Eve
2005-03-11
07:39:46
Email
Ja w ogóle nie śpię w ciągu dnia bo później o 3 w nocy mam pobudke i do rana nie moge zasnąć.
kaszu
2005-03-14
18:27:32
Email
Witam ponownie szanowne Mamuśki! No cóż...ja także jestem wciąż senna, do tego dochodzą mdłości! Sny zdarzają się naprawdę przedziwne: ostatnio śniło mi się,że mogłam rozmawiać ze swoim dzieciątkiem przez brzuch - pytałam je dzieńpo dniu jak się czuje a ono mi skrupulatnie odpowiadało!! To dopiero,co? Gdyby było to możliwe czyż nie byłoby wspaniale?
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum