szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - PRACA-NIEEE!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
andzia
2005-01-28
Email
Hej Dziewczynki NIE MAM OCHOTY PRACOWAC!!Zaczne od poczatku. Jestem juz za polmetkiem ciazy. Mialam proplemy rozne (utrzymanie ciazy, anemia,podej. choleostrazy). Od pewnego czasu nie chce mi sie pracowac.Chce spac bola mnie nogi i plecy brzuch tez samopoczucie marne. Powiedzialam mojemu ginowi ze nie chce mi sie pracowac i zeby wystawil mi zwolnienie. I sie zaczelo na jakiej podstawie!nic pani nie jest!nie bede ryzykowal itp. (gin prywatny wizyta 150zl plus badania)Po dlugim wykladzie wydal mi zwolnienie ale powiedzial ze mam sie zastanowic co na nastepnej wizycie.Powoli wizyta sie zbliza(10luty) a mi nadal nie chce sie nic robic. Boje sie ze nie bedzie chcial wystawic mi zwolnienia i co wtedy!??Pomocy caly czas o tym mysle nie czuje sie na silach zeby pracowac!
renya
2005-03-30
12:01:36
Email
Witajcie! Siedzę na zwolnieniu od początku ciąży (od ok.5.tygodnia, teraz jestem w 5.miesiącu). Chodzę do lekarza prywatnie, bo nie lubię tłoku w przychodni ;) Trochę to kosztuje, ale doszliśmy do wniosku, że dla dobra maluszka (o którego bardzo się staraliśmy) damy radę. Nie mam problemów z brzuszkiem. Kiedy lekarz (cud facet - oczywiście zaraz po moim mężu!) usłyszał, że pracuję w supermarkecie i przez cały dzień dźwigam kartony i butelki (dział monopolowy ;-)) od razu zapytał, czy mam zamiar pracować. Nie wiedziałam jak zareaguje, ale powiedziałam, że nie - na co on: L4 I DO ZOBACZENIA ZA 4 TYGODNIE! Kazał mi jeść smaczne rzeczy i NIE MYŚLEĆ O PRACY. Każdej z Was życzę takiego doktorka, w końcu to my i nasze maleństwa jesteśmy najważniejsze!!! Pozdrawiam serdecznie!
MYSZKA
2005-04-01
21:41:26
Email
czesc chce ci powiedziec ze w czasie ciazy napewno trzeba bardzo duzo odpoczywac.Sama wiem to najlepiej poniewaz jak spodziewalam sie dziecka to pracowalam no i skonczylo sie zle,poronilam w 3miesiacu.Wiec bardzo duzo odpoczywaj.POWODZENIA
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum