szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - plamienia w ciąży


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
słitka
2005-10-19
Email
Cześć. Jestem w pierwszych tygodniach ciąży i mam lekkie plamienia. Lekarz kazał mi brać luteine 50 jednak jak narazie plamienie nie ustępuje lub ustępuje na 2-3 dni i znowu wraca.Czy któras była w podobnej sytuacji i jak to się skończylo ?
monia_ireland
2007-11-01
20:18:26
Email
Olad dziewczyny maja racje.Połóż sie a jak Ci lekarz nie chce dac zwolnienia to idz do zwyklego GP i wal scieme ze masz biegunke i wymiotujesz-ze niby zatrucie-da ci an bank zwolnienie. Teraz dzidzi najwazniejsze wiecnie ma sie co szcypac i jezeli masz mozliwosc zalatw sobie nawet z PL leki podtrzymujace!!!koniecznie!!. Polscy lekarze za granica to....szkoda slow. TYlko tym sie roznia od tamtych ze mowia biegle po polsku:) Za to w PL jak dasz mamone to Cie potraktuja jakotako:) tam sie zawsze daje mamone i co??do d.../ Olad trzyamy kciuki za Twoja ciąze!!!daj znac koniecznie jak sie czujesz
olad
2007-11-02
23:53:04
Email
witam niestety dobrych wieści nie mam . właśnie wróciliśmy ze szpitala , niestety znowu poroniłam . cóż może do trzech razy sztuka? dziękuje dziewczyny a wszystko , jesteście super. ola
bea1978
2007-11-03
11:04:38
Email
Jejku Ola tak mi przykro :(( Nie wiem co pisac...Trzymaj sie cieplutko.
agnieszka_z
2007-11-03
17:18:00
Email
Olad jestesmy z Toba. I tak sie doczekasz... moja najblizsza przyjaciolka w ciagu ostatnich 2 lat poronila dwa razy... a dzis ma przy sobie 3 tygodniowego szkraba. Ty tez bedziesz miala!!
inez
2007-11-05
11:35:04
Email
głowa do góry dziewczyny
inez
2007-11-05
11:35:57
Email
głowa do góry dziewczyny
inez
2007-11-05
11:44:53
Email
czesc dziewczyny!mam problem jestem w 9 tyg.ciąży narazie potwierdzone tylko 2 dodatnimi testami.Od tyg.mam krwawienia na początku słabe jednak potem jak zwykła miesiączka i do tego pare skrzepów krwi i takie małe niteczki krwi(czytałam że tak moze objawiac się poronienie)nic mnie jednak szczególnie nie bolało i nadal czuje się dobrze.Mieszkam za granica i do lekarza idę dopiero pod koniec listopada więc nie wiem co się dzieje.Czy mogłam poronic?czy ktoś miał taki przypadek?pomóżcie dziewczyny.Czy teraz jak zdobie test to będzie ujemny po poronieniu?
bea1978
2007-11-05
22:20:34
Email
Moja koleżanka zrobiła dwa testy oba pokazały ciażę, umówiła się do ginekologa zaraz na nastepny dzień. Rano wstała i zaczęła krwawic, lekarz nie stwierdził ciąży. Było to samoistne poronienie, które zdarza się dosc często a kobiety nie wiedzą nawet ze były w ciaży. Organizm potrafi wyrzucic wszystko nie zostawiajac po ciąży sladu. BYc moze i u ciebie jest podobna sytuacja, jednak ze swojego doswiadczenia wiem, że można mocno krwawic(ilosci więkrze niż przy miesiączce,pełno skrzepów) a ciążę utrzymac dzięki lekom i leżeniu. Moja rada - jechac do szpitala i się przebadac, nie czekac na wizytę u ginekologa. Jeśli zrobisz test wynik moze byc mało wiarygodny.
olad
2007-11-07
20:51:04
Email
prawdopodobnie moglas poronic , ale najlepiej bedzie zglosic sie do szpitala
Moni25
2007-11-18
15:04:48
Email
Witam, jestem w 7tc. To moja pierwsza dzidzia. Dowiedziałam się o ciąży prawie 3 tygodnie temu i od tamtej pory leżę plackiem w domu. Początek ciąży nie był łatwy bo rozpoczął się z anginą i bardzo wysoko gorączką (ponad 39 st.), na którą oczywiście nic nie mogłam brac, za wyjątkiem paracetamolu, który niezbyt pomagał. Na szczęście po paru dniach gorączka przeszła. Co mnie jednak martwi najbardziej i co jest powodem mojego leżenia, to plamienia od samego początku. Moja Pani doktor przepisała mi Duphaston 2xdziennie. Biorę już 2 opakowania, leże odpoczywam, mam zwolnienie z pracy i nic, plamienie nadal jest. Co tydzien mam wizyte na oddziale mojej lekarki w szpitalu i tam kontrolujemy czy wszystko jest ok. Dzidzia się rozwija, rosnie, mój mąż był ze mną na ostatnim badaniu i widział naszą fasolkę i jej bijące serduszko. Proszę napiszcie jak długo takie plamienia mogą się utrzymywać i na ile niebezpieczne są dla dziecka? Bedę wdzieczna za każdą odpowiedz bo już powoli dostaje na głowe. Podrawiam
bea1978
2007-11-18
18:40:24
Email
Moni, każde plamienie w ciąży niesie za sobą ryzyko poronienia, lekarzem nie jestem, jednak dwie ciażę z krwawieniami przeszłam i wiem, ze tylko leki i odpoczynek pozawalaja donosic dzieciątko. Ja miałam krwawienia do około 15 tygodnia ciąży, z przerwami oczywiscie. Duphaston brałam do 16 tygodnia ciąży. Nie wiem co jest przyczyną Twoich krwawień, ja miałam krwiaka i przez niego krwawiłam, jak sie wchłonął krwawienia mineły. W pierwszej ciąży nie było wiadomo skąd krwawienia, same przyszły i same odeszły. Teraz jestem mamusią 5letniej córci i rocznego synka :) Dobrze ze jesteś pod stała kontrola ginekologa, pozostaje Ci leżenie i branie leków i wszystko powinno byc dobrze :) Myślę że najdalej do 16 tygodnia ciąży poleżysz a potem już do końca bedziesz sie cieszyc ciążą. Tego Ci życzę :)
Moni25
2007-11-19
11:35:36
Email
Dziękuję za wsparcie i odpowiedz. Mam nadzieje, że wszystko będzie ok. Mam nadzieje ze za 7 miesięcy bedemogła ucałowac moje zdrowe malenstwo

Olka79
2013-01-20
16:37:52
Email
Wczoraj dostałam małe plamienie takie lekko brązowe, polecialo tego troszkę, dzis już czysto. Dzwonilam do lekarza, powiedzial,że na tym etapie nic nie zrobimy, że to małe plamienia i przeszło, więc nic niepokojącego, za 3 tygodnie kolejna wizyta. Dodam że plamienie to nie wystąpiło w dniu spodziewanej miesiaczki. planowo powinna przyjśc kolejna za jakies 10 dni. Bardzo się tym martwie, chodzę co trochę do ubikacji sprawdzac czy wszystko ok. :(
Olka79
2013-01-20
16:40:49
Email
Nie napisałam,że jestem w 6 tygodniu ciaży, juz po pierwszej wizycie i usg. Gdzie wszystko bylo ok.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum