szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - przeziębienie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
punta
2005-01-25
Email
Wiecie co to się nazywa pech. Byłam dzisiaj rano u gina. Całkiem zdrowa wróciłam do domu. Jest wieczór i pojawił się problem. Bierze mnie katar i zaczyna boleć gardło. No i co tu zażyć, bo zostało mi 5 tygodni do porodu, a nie chciałabym wylądować na septycznym po urodzeniu, bo to żadna frajda. Niestety mój internista (nie obrażając innych lekarzy)nie jest w stanie nic doradzić poza lekami homeopatycznymi. Niestety one żadko pomagają.Doradźcie, może miałyście takie same problemy.
Nata
2005-10-01
20:11:51
Email
Hej Dziewuchy. jestem w 13.tygodniu ciazy i tak jak wy tutaj, przeziebiona. Chcialam wam tylko serdecznie podziekowac za rady. cytrynki, czosnki, miody i inne. Naprawde w ciazy ma sie nie malego shiza kiedy dopadnie Cie katarek, ale dzieki takim forum jak to, szybko sie czlowiek uspokaja.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum