szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - luteina


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
mi
2005-10-16
Email
Cześć, minął rok od mojego poronienia(tzw.ciąża biochemiczna). Teraz jestem w 7/8 tyg. drugiej ciąży i ponieważ zaczęłam plamić na kolor brązowo-brunatny, a lekarz odkrył krwiaczek i odklejający się trofoblast przepisał mi luteine, polecił nie dzwigać i nie współżyć, ale poza tym pozwolił mi robić wszystko...Poza dyskomfortem ze strony gorzkiej niemiłosiernie luteiny nic mnie nie boli, ale..Czy branie luteiny zagwarantuje przetrwanie ciąży czy nadal mam się liczyć z ryzykiem poronienia?? Czy to plamienie mimo luteiny może się utrzymywać? A jeśli nie powinno to po jakim czasie powinno ustać???Czy zupełny brak objawów ciażowych w ciąży (poza powiększonym biustem)nie powinien niepokoić? Żadnych mdłości, bólów brzucha...Czytałam, że z martwym płodem można "chodzić w ciąży" tygodniami i szczerze mówiąc ta świadomość mnie dręczy - gotowa byłabym codziennie robić usg żeby się upewniać, że serduszko bije...
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum