szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Czy sa jakies Mamusie z terminem na Grudzień ??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Karolcia
2005-09-27
Email
Bardzo Cieplutko Witam Wszystkie Mamusie((((((:Jestem w 26tyg.i chcialam zapytac czy sa tu Mamcie,ktore mają podobnie termin porodu jak ja???Goraco pozdrawiam(:(:!!
katarina
2005-12-20
12:36:25
Email
Ja tez bym chciala aby dzidzia byla juz na swieta, ale z drugiej strony to bedzie nici z potraw wigilijnych... :P Wiec moze lepiej pooo ??? :D Dla mnie najlepij bylo by po nowym roku, bo ja nie pracuje, studiuje i przysluguje mi becikowe, a ponoc od nowego roku ma byc 1000zl, a w grudniu jeszcze 500zl, ale czy to prawda to nie wiadomo ;P z urzedasami roznie bywa !!
Dori
2005-12-20
20:45:01
Email
CZy macie termin na styczeń? Ja mam na 20 brdzo sie boję a zarazem ciesze to bedzie dziewczynka
katarina
2005-12-25
13:48:46
Email
28 grudnia mam skierowanie do szpitala, zobaczymy co postanowią !! Wesołych świąt
Karolcia
2005-12-26
19:22:09
Email
Katarina no to może już dzidzia będzie niedługo z Tobą((((((((:!!!Ja to już niewiem kiedy nasza dzidzia sie pojawi między nami do terminu 2 dni , a dzis się skurcze uspokoiły):A miałam przez ostatnie 2 dni bardzo reguralne nawet przez 3 godziny co 7 minut no ale dalej nic! A Tobie to życzę by wszyściutko dobrze było((((((:!!!!
katarina
2005-12-27
09:47:26
Email
No dziś w nocy co chwila się budziłam, przez zaśniecięm silny ból mnie złapał w dole brzucha, promieniujący do pachwin, potem sie ulozylam w dogodnej pozycji i dzidzia zrobila sie bardzo aktywna, potem ucichła i jakies pojedyncze skurczyki mialam. Przez całą noc co chwila się budziłam, bo coś ne dawało mi spać, ale nic sie nie wydazyło... Po za tym to się przeziębiłam... OOO no to już sie szykuj moim zdaniem to znak ze to już czas Twój nadchodzi !!!
alinka
2005-12-27
17:00:36
Email
czesc mamusie:)też sie troszke denerwuje bo grozi mi przedwczesny poród.. lekarz jednak mowi ze dobrze jak wytrzymamy z malutką do polowy stycznia , potem juz bedzie traktowany jak w terminie, wiec jeszcze niecale 3 tyg i moze wychodzic :)pozdrawiam te mamcie, ktore teraz bedą rodzic :)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum