szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Czy sa jakies Mamusie z terminem na Grudzień ??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Karolcia
2005-09-27
Email
Bardzo Cieplutko Witam Wszystkie Mamusie((((((:Jestem w 26tyg.i chcialam zapytac czy sa tu Mamcie,ktore mają podobnie termin porodu jak ja???Goraco pozdrawiam(:(:!!
ania 77
2005-09-27
15:05:08
Email
hej hej, ja mam termin na 5 stycznia, (z USG na 10 sty.), ale ponoć dziewczynki rodzą się przeważnie wcześniej, więc być może już w grudniu zobaczę moją Kryszynkę. pozdrawiam
Karolcia
2005-09-27
18:43:44
Email
Ja tak wlasciwie termni porodu mam na 28.grudnia,ale mam przedwczesne skurcze przedporodowe macicy wiec wszystko jest mozliwe,ale teraz musze duzo lezec by maly sie nie urodzil za szybko!Ale jestem dobrej mysli(:(:Ja bede miala chlopca ale tez slyszalam ze dziewczynki rodza sie szybciej(:Wiec moze juz szybciej bedziesz cieszyc sie swoim aniolkiem(:Ale najwazniejsze byscie byli zdrowi(:(:!Goraco pozdrawiam(:(:(:
sabciar
2005-10-01
19:13:25
Email
Hej! Ja tez mam termin na grudzien.Dokladnie na 12.12 i juz nie moge sie doczekac. Wlasnie wybieram wózek i inne drobiazgi dla maluszka. Tez miewam skórcze wiec nie wiem czy wczesniej czy w terminie urodze.Pozdrawiam was
iza_k-82
2005-10-11
19:18:43
Email
Witam,ja mam termin na 25.12.2005i lekarz niedawno uświadomiłmnie że mam skurcze przepowiadające,problem w tym że nie umiem ich sama wyczuć. Jakie toodczucie, czy któraś wie,proszę o poradę.
Karolcia
2005-10-12
11:21:47
Email
Witam Baaardzo Gorąco(:(:(:!
Labor
2005-10-13
12:50:31
Email
Witaj! ja mam termin na 31 grudnia:))) wszystko u mnie na szczęście w porządku i mała nie wybiera sie jak do tej pory na świat wcześniej. Ja natomiast słyszałam, że to dziewczynki rodzą się później a chłopcy wcześniej a nie odwrotnie:))))) Czy wy też zauważyłyście mega ilość mitów na temat ciąży?:)) jest to niesamowite. pozdrawiam gorąco!
Karolcia
2005-10-21
16:50:39
Email
Witam(:cos ostatnio mialam problemy z komputerem i nawet nie moglam wyslac wiadomosci,mam nadzieje ze teraz sie uda(:Droga iza_k-82 jak sie ma skurcze to w tedy bardzo twardnieje brzuszek(tak sie stawia),natomiast skurcze przepowiadajace sa krotkie i nieregularne,nasilaja sie i mijaja,moga trwac pare sekund a nawet ponad 2 minuty.Ja mam bardzo czesto skurcze czasem to caly dzien albo cala noc,a to ponoc nie dobrze.Lecz gdy podczas skurczow ma sie bole w podbrzuszu albo bole krzyza to lepiej skontaktowac sie z lekarzem,choc dla wlasngo spokoju(bo to nigdy nic nie wiadomo).Mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze(:(:POZDROWIONKA(:(:(:(:
Karolcia
2005-10-21
16:53:22
Email
A jak sie mamcie czujecie????No i jak tam przygotowania na narodziny Waszych aniolkow??? GORACO POZDRAWIAM(:
Katex
2005-11-02
16:56:22
Email
Ja mam termin na 17 grudnia - Pozdrawiam wszytkie mamuski :)
Katex
2005-11-02
17:00:16
Email
Ja się czuję dobrze 34 tydzień - ale jak dzidzi mnie kopnie pod żebrami to nieżadko zaboli - mały siłacz ;pp A jeśli chodzi o przygotowania to powoli juz kompletuję wyprawkę do szpitala, ciuszki, kosmetyki a obecnie jestem na poszukiwaniu fotelika i kołyski :)
Karolcia
2005-11-02
20:12:13
Email
No mój maluszek też nieźle daje popalić moim żeberką); czasem to aż zabardzo (:(:(;Bidne te moje żeberka(: Ale dzidzia rośnie jak na drożdżach(: My już mamy łóżeczko jest ślicze aż niemoge się doczekać jak nasza dzidzia będzie w nim leżała(:(: nam jeszcze zostalo pare drobiazgów głównie pielęgnacyjnych bo ciuszki już mamy(: no i teraz na dniach będziemy wózek kupować(: Te zakupy to coś wspaniałego ale im więcej tego już jest tym bardziej się chce by dzidziuś już był(:(:(:
katarina
2005-12-16
10:33:23
Email
Hej. Ja mam dwa terminy porodu, co dziwne, w dalekich od siebie odległościach. Normalnie mam na 10 stycznia, ale 2 tygodnie temu byłam na usg, i ma dzidzia jest już ułożona główką do dołu, termin lekarz ustalił mi na 19 grudnia. Moja dzidzia jest ogromna, 2tygodnie temu ważyła prawie 4 kg. To dziewuszka. Ostatnio miewam pare razy na dzień jakieś bule - skurczowe w dole brzucha, może już się coś przygotowuje do porodu. właściwie to nie wiem jak te bóle opisać, ale jak nadejdą to momentalnie mnie aż prostuje. Na szczęście wiem kiedy będą bo zaraz przed tym bólem, czuje coś co przepowiada to. Może to skurcz?? Jeśli tak maja wyglądać skurcze to ja dziękuję ... :))
Goga66
2005-12-16
11:00:43
Email
katarina - zobaczysz niedługo jak wygląda poród i czy to, co przeżywasz ma ten poziom bólu ;))) Niemniej wszystko jest do przeżycia, w czasie porodu skupiasz się też na samym porodzie i inaczej się wszystko odbiera. A co do terminu... Może ta miesiączka, którą podałaś jako ostatnią to były już krwawienia w czasie ciąży a nie ostatnie przed ciążą? Tak się dość często zdarza. Moja koleżanka miała regularne "miesiączki" przez 4 pierwsze miesiące - nawet dość obfite i o ciąży dowiedziała się pod koniec 5-tego miesiąca :)
katarina
2005-12-17
15:15:49
Email
Wiesz, tylko chodzi o to że pralam harmonet ! Wszystko sie wyjasni w najblizszym czasie, a dzis znow mialam rano jakies skurczyki w dole brzucha !! Przez jakis czas co jakis czas !!
Karolcia
2005-12-18
23:09:19
Email
A ja to się już doczekac nie moge naszego malenstwa(((((:Teraz to dopiero te pare dni co zostało do terinu to sie ciągna jak niewiem(:No ja to jeszcze mam nadzieje , że maluszek będzie już z nami na święta((:No ale to się jeszcze okaże bo jak narazie to chyba mu się coś nie śpieszy(:Bo jak zawsze miałam silne skurcze tak im bliżej terminu to są naprawde rzadkie no i bezbolesne!Mam nadzieje , że teraz nie przenosze ciąży!
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum