szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Jak zmienia się twój stosunek do ciałą w ciąży?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Agnieszka
2005-01-22
Email
Hej. Interesuję się postrzeganiem i ustosunkowaniem do własnego ciała kobiet w ciąży, chciałabym napisać na ten temat pracę zaliczeniową, jestem w trakcie gromadzenia materiałów, najistotniejsze jednak wydają mi się opinie samych zainteresowanych. Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami i wrażeniami. Czekam na posty i e-maile. Z góry dziękuję.
justyna
2005-08-21
15:48:26
Email
nigdy nie czuła sie tak pięknie jak teraz kiedy jestem w ciąży. zaczynam się martwić, że to już 28.09!!!uwielbiam mój duuuży brzuszek, tylko niebardzo nowe piersi, ponieważ są monstrualnych wymiarów, przytyłam 9kg, myślę, że co najmniej połowę piersi:)!!!do 6 m-ca czułam się rewelacyjnie, żadnych mdłości,piekna chociaż bardzo blada cera,miałam wręcz nadmiar energii, później miałam trochę problemów 4tyg w szpitalu i przymusowe leżenie.ale właśnie dopiero w ciąży naprawdę zaczęłam lubić swoje ciało, bo wiem, do czego ono służy:)!uwielbiam nosić ciuchy które eksponują mój stan i naprawdę czuję się wyjątkowo!!!jestem bardzo pogodna i radosna,cały czas się uśmiecham, wyglądam jak na lekkim haju;), złagodniałam.nie boję się nawet porodu, chociaż to będzie mój debiut, zresztą to będzie też debiut mojej córci, więc ufam, że razem damy radę:). mimo wielu problemów najpierw z utrzymaniem ciąży, teraz okazało się że mam wodonercze i kamicę,jestem trochę zmęczona i ciężko mi oddychać to chciałabym być jeszcze nie raz w ciąży, zapominam o tym wszystkim kiedy Rozalcia cudownie rozpycha się w moim brzuszku.pozdrowienia!
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum