szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Termin luty 2006?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
olufal
2005-09-23
Email
Hej :) Czy sa jakies przyszle mamuski ktore takze maja terminek na luty? Pozdrawiam Ciekawska ;) (Ola 18 t.c.)
polishgirl
2005-11-06
22:23:02
Email
Hej. A ja mam termin na 10 marca. Jestem w 22 tyg. Czuje sie dość dobrze, zaczynaja mnie boleć tylko krzyze i podbrzusze- czuje jak dzidzia mnie uciska. Smaków jakos wogóle nie mam, kazdy sie pyta czy mam na coś smaki, a meżulek sie pyta kiedy będę miała jakieś zachcianki, żeby mógł mi je spełniać ;-)). Pozdrawiam wszystkie brzuchatki
olufal
2005-11-07
00:22:39
Email
Ja tez ostatnio odkrylam mandarynki ;) wcinam po 1kg dziennie! Co do kremu na rozstepy to uzywalam Musteli ale ze wzgledu na cene zamienilam ja na olejek dla dzieci -jak na razie (odpukac w niemalowane!)rozstepy sie nie pojawily...A jak tam u Ciebie ze zgaga? Buzka Ola
Agata26
2005-11-07
15:59:47
Email
Cześć Mamuśki! Ja też mam termin na luty. Moja córcia, jak się ostatnio okazało, powinna pojawić się na swiecie na początku lutego. Juz sie nie moge doczekac! Pozdrawiam wszystkie cieżarówki!
olufal
2005-11-08
09:47:30
Email
Czesc Agata :) Ale Ci zazdroszcze ze juz wiesz co nosisz pod sercem :) Ja jeszcze nie wiem kto mnie tam co rano bombarduje od srodka :))) Pozdrawiam Ola
basiar
2005-11-08
15:48:53
Email
Olu, ale to chyba wieksza bedzie niespodzianka jesli nie wiesz co nosisz w brzuszku:) ja tez jeszcze nie wiem, ale nie spieszy mi sie aby sie dowiedziec.juz nie moge sie doczekac az bede kupowac te sliczne malutkie ciuszki:)ale chyba mam jeszcze sporo czasu na to.wczoraj zaczal sie 26 tydzien i moja pani doktor bardzo sie zdziwila jak zobaczyla moj duzy brzuszek, ale najwazniejsze ze wszystko jest w porzadku, no moze tylko za duzo tyje:(wiec musze sie troche ograniczac. nie wiem kto to wymyslil ze ciaza to najpiekniejszy okres w zyciu kobiety, narazie nie potwierdzam tego, bo mam wszystkie dolegliwosci zwiazane z ciaza i wiem ze nie bardzo moge tego uniknac. zgage mam, owszem, oprocz tego rozstepy( pisalam juz o tym),zaparcia i bole plecow:( nie martwie sie tym bardzo bo chce tylko jednego, aby moje dzidzi bylo zdrowe, reszta jest niewazna:)
olufal
2005-11-09
13:04:50
Email
Ech ja z natury jestem strasznym niecierpliwcem i juz chcialabym wiedziec :) Dodatkowo moj partner ma juz 2 dziwczynki z poprzedniego malzenstwa i ciagle mowi do mojego brzucha Maks :) On czuje ze to chlopak -pewnie bardzo by chcial... Dla mnie to bez roznicy -oby tylko zdrowe bylo! Ale chcialabym juz rozwiac te watpliwosci :) Pozdrawiam Ola
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum