szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Termin luty 2006?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
olufal
2005-09-23
Email
Hej :) Czy sa jakies przyszle mamuski ktore takze maja terminek na luty? Pozdrawiam Ciekawska ;) (Ola 18 t.c.)
polka
2005-09-23
10:23:28
Email
Buuuu ja bym miala termin na luty gdyby mi sie wszystko nie popsulo :(((
olufal
2005-09-23
10:46:44
Email
:(((( tak mi przykro...sama w lutym tego roku przezywalam taka sytuacje...poronilam w 8 tygodniu...do szpitala trafilam z plamieniami,zrobili mi USG i stwierdzili ze "tetno jest chyba widoczne" i bez zrobienia mi badan na Beta HCG zaczeli dawac progresteron domiesniowo ktory (jak sie pozniej okazalo) zahamowal naturalne poronienie...po 5 dniach pobytu w szpitalu ,z wypisem "pacientka w stanie dobrym z ciaza utrzymana", zadowolona wrocilam do domku (dostalam L4 na 14 dni zakazem wstawiana z lozka),przestalam wprawdzie plamic ale wewnatrz siebie czulam ze cos jest nie tak wiec zglosilam sie po tygodniu do lekarza i okazalo sie ze ciaza jest juz martwa 2 tygodnie...aby nie doszlo do zakarzenia krwi zrobiono mi lyzeczkowanie...bylam zalamana...po lyzeczkowaniu nikt nie przepisal mi antybiotykow,nikt nie wyslal mnie na testy hormonalne i dopiero w maju,jak okazalo sie ,ze jestem ponownie w ciazy na USG obok malutkiej dzidzi ukazala sie cysta 6 cm...na szczescie ponownie zmienilam lekarza na ginekologa endrokrynologa i szczesliwie dobrnelam do 18 t.c. Nadal biore zastrzyki i tabletki na podtrzymanie ciazy,jestem non stop na L4 ale trzymam ostro kciuki i pozostaje w nadzieji ze tym razem bedzie dobrze... Pozdrawiam Ola
reja
2005-09-23
11:13:18
Email
do OLUFAL - czy teraz nie masz zadnych plamien
reja
2005-09-23
11:15:01
Email
do OLUFAL - czy teraz nie masz zadnych plamien
olufal
2005-09-23
11:56:32
Email
w tej ciazy plamilam w 6 tygodniu ( cale 4 dni)a jak na razie (odpukac w nie malowane ) plamienia nie mam. Pozdrawiam Ola
Monii z Lublina
2005-09-25
21:22:52
Email
Hej dziewczyny:))))))) Ja mam termin na luty:)))) i sadzę ze bedą to moje urodziny:))) bo fasolka jest DUŻA:))))))))
Monii z Lublina
2005-09-25
21:32:20
Email
Olufal właśnie przeczytałam Twoją historię i trzymam za Ciebie kciuki,głowa do góry wszystko będzie dobrze bo nie ma innej możliwości, a swoją drogą też się boję o moją fasolkę czy jest zdrowa i w ogóle, 5 pażdziernika idę na kontrolę i będę miała usg wtedy się zobaczy co tam w brzuszku się dzieje, nie ma dnia abym o tym nie myślała, pozdrawiam wszystkie mamuśki:))))))))
kachna27
2005-09-26
09:18:12
Email
ja mam termin na 1 marca :)
aska
2005-09-27
12:01:18
Email
czesc, mam 36 lat, czwórkę dzieci (13,12,7,6) w właśnie wczoraj dowiedziałam się że znowu jestem w ciąży. nie ukrywam, że był to szok, ale pomału oswajam się z tą myślą. Mam termin na 9 czerwca
aska
2005-09-27
12:03:25
Email
przeprasza podałam przed chwilą zły adres
olufal
2005-09-29
12:23:34
Email
Czesc Moni! Przepraszam ze wczesniej nie odpisalam ale niestety dorwala mnie grypa :( na szczescie powoli wracam do zdrowia. Ja mam USG co 2-3 tygodnie wiec sie dzidzi naogladam ze hej ;)Jest to ciaza zagrozona wiec doktor non stop nas do siebie wzywa-w tamtym tygodniu mialam robiony test potrojny i z niecierpliwoscia czekam na wyniki... Pozdrawiam i duzo zdrowka dla Ciebie i malenstwa :)
andzia_01
2005-10-01
08:55:29
Email
Cześc dziewczyny! Ja też mam termin na luty 2006r, a konkretnie na 16-go. Jest to moja 3-cia ciąża, dzidziuś będzie drugi, usg mam miec 4 października i mam nadzieje, ze wszystko jest ok, że bobasek jest zdrowy. Ja czuje się bardzo dobrze. Też miałam "przeboje" z pierwszą ciąża. Trzymam kciuki za wszystkie mamusie te obecne i te przyszłe! Monia, na marginesie to ja też jestem z Lublina, pozdrawiam!
basiar
2005-11-06
09:26:32
Email
czesc dziewczyny, ja mam termin na 23 lutego wg kalendarza, a wg usg na 17,wiec juz sama nie wiem ktora date podawac jesli ktos pyta.brzuszek mam spory jak na 26 tydzien, a dzidzia daje sie niesamowicie we znaki:)szczegolnie jak klade sie spac.jest mi coraz ciezej, czuje sie naprawde gruba, bo przytylam juz jakies 9 kilo.Niech juz szybciej bedzie ten luty:)
olufal
2005-11-06
11:23:49
Email
A z tymi terminami to dziwne wszystko jest bo ja np. jestem teraz w 24 tygodniu(biorac pod uwage ze dzis niedziela to juz w sumie moge pisac ze w 25) i tez mam termin na 25 lutego. Jak u Ciebie z apetytem? Ja od czasu do czasu mam takie napady np. wczoraj maglabym zjesc konia z kopytami a dzis wrecz wmusilam w siebie sniadanie... Co do smakow to jedzonko ktore uwilebialam przed ciaza -ryby w kazdej postaci- teraz nie chce przejsc mi przez gardlo i juz na sama mysl robi mi sie nie dobrze :)))) Innych smakow nie mam chodz w przeciagu minuty moge zjesc sledzia z czekoldka ;) Pozdrawiam Ola
basiar
2005-11-06
17:29:08
Email
No, apetyt mam spory, biorąc pod uwagę ile przytyłam. W zasadzie jem wszystko, ale ostatnio napadłam na mandarynki, no i soczki typu Kubus, moglabym pic je hektolitrami.Wiesz co jest dziwne? Odkad smaruje brzuszek kremem przeciwko rozstepom, porobilo mi sie tyle tych fioletowych paseczkow,ze strach patrzec.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum