szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - NIEROWNE PIERSI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
ami
2007-08-14
Email
od pewnego czasu zauwazylam ze mam nierowne piersi(lewa jest wieksza od prawej)nigdy dotad nie mialam z tym problemow bo zawsze byly rowne i nie milam co do nich zarzutow a teraz?czuje sie dziwnie... dodam ze jestem mama 1,5 rocznego synka ktorego jak dotad karmir piersia.staralam sie jednak aby rowno ssal piers lewa jak i prawa..czyzby to byl moze moj blad w karmieniu ostatnimi czasy czy co??siagam waszych porad bo niewiem co to bedzie jak przestane karmic..juz widze roznice a co dopiero jak odstawie malego od cycusia:( ehh/ zrozpaczona
dodka591983
2007-08-14
09:34:20
Email
Ami ale tak zazwyczaj jest ze jedna piers jest wieksza od drugiej, nic w przyrodzie nie jest takie same. JA tez karmie i zauwazylam ze synek woli jesc z lewej i ta produkuje mi wiecej mleka, przez co jest lewa piers wieksza. Ale znam wiele przypadkow (zarowno u kobiet ktore sa juz mamai, i te ktore jeszcze nie sa) ze jedna piers maja wieksza.
ami
2007-08-14
09:50:49
Email
ehhh no niby tak,wiem ze sa takie kobietki co maja podobny problem jak ja ale ehhh...czy nie ma na to rady?oczywiscie operacja nie wchodzi w gre a kremy i inne preparaty zapewne jest tylko wyrzucaniem pieniedzy w bloto:/ ehhhmoze da sie cos jeszcze zrobic?-skoro lewa jest wieksza to znaczy ze wiecej mleka produkuje tak?hmm no to moze do tej prawej mam go czesciej dostawiac to moze po jakims czasie dorowna prawej wielkoscia???jejkuuu ale ta prawa to troche miejsza jest i boje sie ze jak bede go teraz dostawiac do tej prawej to juz wogole sie pomiejszy hihihih...ojejku co za żywot hihih.
dodka591983
2007-08-14
10:02:38
Email
taki nasz los kobiet matek
ami
2007-08-14
11:28:01
Email
:(( i co?nikt juz mi nic nie napisze??kobitki????ehhh ..pewnie wszystkie jestescie idealne tylko ja taka wybrakowna ostatnini czasy ehh :p
pinkie
2007-08-14
11:37:30
Email
Moja lewa pierś też produkowała szybciej i więcej mleka, teraz jest odrobinę większa. Ale nie jest to zauważalna różnica. Widać ja tylko jak założę biustonosz i jedna piers sie lekko 'wylewa'. Nie karmię od 6 miesięcy. Kiedyś już był podobny temat na forum, może Cię pocieszy
ciekawa
2007-08-14
11:43:08
Email
Ami kochanie ja mam prawego cycka dużo większego-teraz gdy karmie i piersi no co tu kryć sie obniżyły to już nie pozwolę sobie na bluzeczkę bez stanika. Kiedyś nawet mój kolega-nie wiedząc czemu uświadomił mnie ze prawą piers mam większa i powinnam nosić wkładkę w jednej miseczce-hmm...chyba myślał ze o tym nie wiem:) Wybierz sie na okład z guamu-uelastyczni skórę a tym samym poprawi wygląd piersi-nie będzie ci to tak przeszkadzać.
ami
2007-08-14
11:45:38
Email
droga przedmowczyni dziekuje za slowa otuchy i wsparcia duchownego ale kurcze podany przez Ciebie namiar posiada tylko 3 wypowiedzi :( niewiem jak wrocic do poczatku tamtego tematu sprzed jakiegos czasu,chyba ze te 3 wypowiedzi to wszystko hmm?
pinkie
2007-08-14
11:46:15
Email
I co to w ogóle za kiepska samoocena? ASYMETRIA JEST MODNA :)
ciekawa
2007-08-14
11:46:28
Email
Oj nie doczytałam-ten okład to jak zakończysz karmienie-używaj kremu z mustelli ładnie pielegnuje skóre. Musiałaś mniej lekka różnicę i teraz poprostu zrobiło sie to widoczne. Na początku moja prawa produkowała więcej pokarmu teraz jakoś chyba lewa. Przystawiaj regularnie na zmianę lepiej nie kombinować żeby w drugiej piersi jakieś guzy sie nie porobiły.
pinkie
2007-08-14
11:47:47
Email
Tylko trzy wypowiedzi były, ale ta ostatnia była krzepiąca: WSZYSTKO WRóCI DO NORMY
ami
2007-08-14
11:49:14
Email
poprzednia moja wypowiedz dotyczyla przedmowczyni pinkie:)
ami
2007-08-14
11:50:20
Email
aaahaaa.:)no tak krzepiaca :)no to sie ciesze!:))dzieki pinkie za otuche .dzieki...ehhh
pinkie
2007-08-14
11:51:50
Email
...ale pielegnacja piersi jak i całego ciała na pewno nie zaszkodzi ;)
ami
2007-08-14
11:54:58
Email
hmmm...nooo w sumie moze i masz racje ciekawa hmmm ale wiesz jak to prawie kazda kobieta cos zauwazy w piersiach to o zgrozo zaraz czlowiek sie stresuje..:) kremow jakotakich nie mozna stosowac poki sie karmi bo wyczytalam ze maja jakies substancje ktore mogly by wchlaniac sie do pokarmu badz tez cos tam innego.wogole nie urzywam zadnych kremow ani balsamow ujedrniajacych czy na rozstapy ktore mnie tez dopadly na piersiach i w innych wiadomych partiach ciala ale baa..poki karmie to gównatus pewnie zrobie :/ kochane jestescie kobitki:)) sledze caly czas forum takze piszta :)
ami
2007-08-14
12:25:27
Email
:)
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum