szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - karmienie jedna piersia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
katka
2006-09-06
Email
Jakos tak wyszlo że mloda lubila prawa i częsciej po nia siegała. Z czasem w jednej było duzo mleka a w drugiej mniej. Teraz przeastałam karmić, mleko jeszcze jest ale tylko wtej prawej-efekt dwa nierówne cycki i różnica jest spora. Nie popełniajcie tego błędu. Druga piers była cały czas sciagana laktatorem,ale jak widac ,dzidzia robiła to lepiej po swojemu.
pinkie
2006-09-06
21:34:35
Email
Fajnie, ze o tym napisałaś. Może ktoś coś jeszcze dopisze, czego nie robić, przed czym przestrzega się inne mamusie. Ja od siebie mogę dodać tyle: unikajcie lekarzy, którzy bez zastanowienia i pobrania wymazów, posiewów itp przepisują antybiotyki.
GraNia
2006-09-15
23:22:58
Email
czesc jaa tez karmiłam jedna piersią przez 6 roku i teraz po 2 miesiącach piersi mi sie wyrównaały i nie ma róznicy w wielkości.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum