szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - WOZKI...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, następna
Napisano: Treść:
Kajka
2006-05-24
Email
Mam propozycjie, uzywamy roznych wozkow i chciala bym zaproponowac abysmy napisaly zalety i wady wozkow ktore uzywamy- taki test zrobiony przeznas. chodzi mi by przyszlym mama latwiej bylo sie zdecydowac co kupic :)
Goga66
2006-06-02
16:47:41
Email
No, cieszę się Pinkie - a kolor zielony czy niebieski wybrałaś?
pinkie
2006-06-02
23:32:35
Email
To jest takie zestawienie granatowego z jasno-trawiasto-zielonym i pomarańczowa delikatna lamówka. Gondola jest z przewagą granatowego, a spacerówka i fotelik z przewagą zielonego. Bardzo lubię ten wiosenno-zielony.
Yuta
2006-07-04
09:52:52
Email
Podciągam temat, bo jestem na etapie zakupu spacerówki. Mam pytanie do mam używających trójkołowca Haucka. Jak oceniacie ten wózek, czy jest praktyczny, wygodny dla dziecka, łatwy w składaniu i przewożeniu w samochodzie i jak się sprawdza w użytkowaniu. Pytam, bo mimo, że jestem prawie zdecydowana to wolałabym znac wasze zdanie. Pozdrawiam wszystkie mamcie i ich bąbelki.
polishgirl
2006-07-04
09:59:57
Email
Ja co prawda mam czterokołowca Haucka. Z tego co czytałam to lepszy jest czterokołowiec bo mozna podjechac narózne podjazdy dla wózków, a trójkołowcem niestety. A to co pisałam o tym wózku: Jest rewelacyjny. Przednie skręcane kola, prowadzi sie go jak samochód. Zdarza sie że musze prowadzic jedna reką, to zaden problem. Poprostu sam jedzie. Koła duże pompowane. Doskonała amortyzacja żaden inny wózek tak nie tłumi nierówności. Super gondola, duża wygodna, odpinana. W zestawie dwie folie przeciwdeszczowe , na gondole i spacerówkę, plecak pod kolor wózka. Minusem jest to, że razem z gondolą jest dosyć cięzki przy wnoszeniu np. na piętro, ale spokojnie mozna odpiąc gondolę i samą znieśc ze schodów. potem spacerówka jest juz duzo dużo lżejsza i prowadzi się rewelacyjnie. Minus tez taki że nie przekłada się rączki i czasem słonko razi dziecko. Plusem i atutem tego wózka jest zastosowanie wachaczy jak w samochodzie, dzięki temu zadne nierówności terenu nie są zmorą. ypróbowaliśmy w lesie i naprawdę zdał relację. Do samochodu po złożeniu miesci się swietnie, my mamy co prawda kombi.
anna27
2006-10-25
14:51:45
Email
witam wszystkie mamy mam pytanie bo własnie stoje przed podjęciem decyzji zakupu wózka i tak sie zastanawiam nad BREAKEREM cztero kołowym. Podoba mi sie on z wygladu ale nie wiem jak sie bedzie sprawował na codzień. Proszę o wady i zalety tego wózka bedzie mi łatwiej wybrac :)
Atka
2006-10-28
17:23:43
Email
Ja mam Baby Lux. Jest koszmarny i drogi. Ciezki wiec nie umiem zniesc go sobie po schodach, zle sie składa( czesc materiału trzeba zdjac), buda sie składa sie tylko czesciowo i nie mozna jej zdjać, poza tym ma jesli zrobi sie zniego spacerówke to siedzisko jest tak zrobione ze mikolaj siedzi jak na zjezdzalni. Kiedy raczke przekładam do tyłu to nie umiem najechać np na kraweznik ani stopien bo nie mozna go odchylic do tyłu (trzeba podniesc za raczke wozek do gory obrocic sie o 180 stopni i wjechac na chodnik tylem). Jedyna zaleta wydaje sie gruby nieprzewiewny materiał. Wozek nie za bardzo nadaje sie tez do kolyszania dziecka bo jest strasznie sztywny. Zaluje ze go kupilam. A wygladał tak dobrze i wielofunkcyjnie...w sklepie. Spacerówke mam super ( Baby desing) odpinana budka , dolaczony pokrowiec na stopki i folia przeciwdeszczowa. Raczki ma kształcie lasek, konstrukcja lekka( moge ja zniesc po schodach z mikolajem w srodku bez obaw ze upadne albo nie doniose), latwo mozna go złozyc i miesci sie po złozeniu przed przednim siedzeniem w samochodzie (polozony na stojaco). Ma zdejmowana raczke z przodu i pieciopunktowe pasy, koszyk na zakupy. Nie jest drogi (250zł)
gigabyte
2006-11-01
17:01:13
Email
implast driver 4xl ja mieszkam w malej miejscowosci ale do miasta czy rodzicow mam dosc daleko a droga do mnie jest okropna bruki krzywe chodniki i do tego jeszcze jestem sama caly czas wiec wozek dzien w dzien wprowadzam sama na 1 pietro gdyby nie te zawieszenie scs miala bym po wozko mam go 1 rok i 2 miesiace jestem zadowolona na te waronki po jakich jezdze to jest wozek nie do zdarcia kolezanka mieszkajaca kolomnie miala zwykly tani wozek mowi ze przez te drogi wymienila dwa glebokie i dwie spacerowki pozdrawiam i poleca choc juz troszke sa luzne kola ale mowie ja go wciagam po schodach wdzien w dzien.
kabria
2006-11-02
17:04:44
Email
my mamy URBAN RAIDER MUTSY...rewelacyjny:) bardzo drogi, dlatego kupiliśmy na allegro uzywany,,jednak bardzo polecam, nawet używane są nie do zdrcia..pozdrawiam
kabria
2006-11-02
17:10:11
Email
zapomniałam napisac, że ma skretną tylną oś, dlatego bardzo dobrze sie go prowaddzi i pomomo ze waży 13kg w ogóle tego nie czuć, cztery pompowane koła, sprawuje sie bardzo dobrze w każdym terenie(mieszkamy na jurze),,,nowoczesny nie starzejący sie wyglad :)
Kajka
2006-11-02
20:43:12
Email
ok, ja mam wozek ALU SPRINT teraz uzywamy spacerowki, i powiem wam ze uwazam ze ma duzo wad... albo siedzi dziecko albo lezy:( wg mnie to wada... hmm co jeszcze dziwnie wyglada i wg mnie jest zle wywazony gdy dziecko jest ustawione do nas... |FAKT bylismy z mezem nim w gorach (szklarska poreba)chodzilismy po nartostradzie lolobrygida i powiem wam ze jak terenowy(hihi niemal jak w reklamie nissana) sie super trzymal!!
karolina
2006-11-09
21:44:52
Email
ja tez mam ALU SPRINTA.kupilam podrobe bo bylam zachwycona Mutsy ale niestety za drogi.obecnie jezdze juz spacerowka mimo ze gondola jest duza bo do 8 miesiecy ale nie moglam nigdzie dalej jechac bo Maksiu doslownie ryczal na spacerach i musialam go wyjmowac i niesc(byc moze gondola tez zle wywazona) potem zreszta chyba byl ciekawy co sie dzieje i zaczal dzwigac glowe.teraz jest zadowolony i oglada wszystko dookola ale faktycznie wada jest poziom oparcia.maksiu jezdzi na pollezaco i na razie jest zadowolony.aha zapomnialam dodoac ze zalozylam spacerowke jak Maks mial 4 miesiace.
ania23
2006-12-08
17:17:55
Email
Cześć dziewczyny! Mam pytanie czy któraś z was mam może wózek MIKADO OX-FORD. nam bardzo sie podoba tylko na 4 kołach i na paskach tylko nie wiem jak sie go użytkuje w praktyce?
Atka
2006-12-19
16:22:51
Email
Inka specjalnie for you ;) pokazane z kazdej strony, czyli: jak wyglada sam wozek, jak odpina sie z boku raczka, jak wyglada po zlozeniu i jak wyglada od tylu.Do budki dopinana jest z przodu folia przeciwdeszczowa ale nie umaialam jej znalezc w domu.
karolina
2006-12-19
16:49:32
Email
Dziewczyny czy ktoras z was ma wozek chicco CT 04 bo chcialabym zminic na lzejszy i ten wpadl mi w oko a nie chcialabym kupowac kolejnego wozka w ciemno.
femag
2006-12-22
14:19:50
Email
My mamy ten wózek karolino tzn.chicco ct04 i bardzo jestem z niego zadowolona. Jest lekki i dobrze się go prowadzi, mieści się do bagażnika do fiata uno:), a poza tym jest dość szeroki i przez to wygodny dla dziecka. Polecam.
Inka
2007-01-09
20:27:34
Email
Belu Atka zrobila prezentacje tego wozka. Ja tez go mam. I jest super.
bela
2007-01-18
19:39:52
Email
czy ktoras z Was miala wozek z firmy EUROBABY?? Chodzi mi o wozek spacerowy model SPARk????
bela
2007-01-18
19:41:07
Email
MONISIA jakiej firmy jesat Twoj wozek spacerowy??Wyglada tak samo jak ten spacerowy Eurobaby tylo ze ta firma ma brzydkie ciemne kolory
Joanna26
2007-03-06
10:39:19
Email
Pinki,czy moglabys napisac o Twoich doswiadczeniach z wozkiem jak do tej pory?
pinkie
2007-03-06
11:03:05
Email
Przekopiuję Ci coś, co napisałam na innym forum:
Prawdopodobnie nie ma wózka idealnego dla każdego dziecka. My mamy Xlandera 3kołowego, 3 funkcyjnego (dostaliśmy też moskitierę, folię na gondolę, śpiworek na nóżki do spacerówki). Kupiliśmy go własnie za 1500zł, ale tak naprawdę bardzo zadowolona jestem tylko ze spacerówki. Każde dziecko jest inne, a nasze nienawidziło wręcz spacerów w gondoli (nie jest to wina wózka, ale wkurzały mnie te histerie na kazdym spacerze), od 4-go mies był wożony w spacerówce. Też koniecznie chcieliśmy zakładac fotelik na stelaz, ale wyobraź sobie, ze ta funkcja nie została użyta ani razu!!! Po prostu tak małe dziecko nie powinno za długo przebywac w foteliku, skoro wozisz je w samochodzie, to na spacer bierz je w gondoli albo w spacerówce. Nie mówiąc już o tym, ze w foteliku jest styropian i dzieciak grzeje się niemiłosiernie. Tez myślałam, ze bedziemy sobie z fotelikiem jeździć na chociażby zakupy - nic z tego, dziecko chorowało często i nie można takiego malucha zabierać do sklepów ze względu na zarazki. A stelaż sam zajmuje w bagażniku tyle miejsca co ze spacerówką. Niby ładnie się składa i koła tez się zdejmują, ale i tak zajmuje dużo miejsca. W porównaniu z innymi tego typu wózkami xlander jest dosyć lekki (14kg) i bardzo lekko się go prowadzi. Trochę trudne jest podnoszenie oparcia gdy dziecko jest w środku - jakies dziwne rozwiązanie, bo ściaga sie na pasek z tyłu. Ale ten wózek podobno świetnie się sprawdza na plazy, w górach i w trudnym terenie. Teraz może i kupiłabym xlandera, ale na pewno bez fotelika (bo można kupic to o wiele taniej i wydaje mi się, ze fotelik xlander nie jest zbyt wygodny ani dla dziecka ani dla rodzica) i być może bez gondoli (bo oparcie wózka można położyć - wystarczyłoby włożyć takie nosidełko-gondolę). Za to sam stelaż bardzo lekko i przyjemnie się składa, koła tez sie łatwo wyjmuje i wkłada. PO roku czasu użytkowania z wózkiem nic się nie dzieje, działa jak na poczatku. Bardzo lekki w prowadzeniu, Jedno przednie obrotowe koło - to jest właśnie to, czego szukamy, zeby prowadziło się lekko , łatwo i przyjemnie.Ostatnio w sklepie widziałam jeszcze delikatniejsze wózki, ale nie sprawdziłam ceny, możliwe, ze były jeszcze droższe. Acha: xlander ze względu na to, ze jest bardzo stabilny nie ma niestety przekładanej na drugą stronę rączki, a czasami bardzo by się to przydało - gdy idzie się pod słońce lub pod wiatr. My to rozwiązujemy w ten sposób, ze odwracamy wózek tyłem, blokujemy koło, zeby się nie skręcało i nawet przyjemnie sie to ciągnie. Pozdrawiam
Joanna26
2007-03-06
11:21:25
Email
Dzieki!Wlasnie stoimy przed wyborem wozka i bylam ciekawa Twoich doswiadczen.Pozdrawiam!:)
mayasun
2007-03-09
15:20:24
Email
Mam pytanie do Atki i do MoNiSiI - jak się sprawuja Wasze spacerówki po pewnym czasie użytkowania?
dodka591983
2007-03-16
21:43:04
Email
My zakupilismy wozek firmy niemieckiej HARTAN model VIP XL. Jestem bardzo zniego zadowolona, gdyz ma same zalety, jest lekki, zwrotny (przednie kolka sa ruchome, lub mozna przestawic na nieruchome) lekki (waga z gondola jakies 10kg) jest to wozek wielofunkcyjny wiec mozna przerobic na spacerowke. Mozliwosc ustawienia zarowno fotelika jak i gondoli przodem lub tylem do kierunku jazdy. Wozek po zlozeniu zajmuje bardzo malo miejsca. Wszystkie materialowe elementy mozna odczepic i wyprac. No jedyny minus moze to cena gdyzkosztowalnas 500euro ale stwierdzam ze to dobrze zainwestiowane pieniadze. http://www.hartan.de/produkte/main.php?artnr=1285-75-440 polecam napewno
Monik
2007-03-19
00:05:01
Email
Dziewczyny mam termin porodu na maj i nie wiem jaki wózek kupić. Byłam już zdecydowana, ale znów mam kompletny mętlik w głowie... Czy któraś z Was może coś powiedzieć na temt Atlantic BAby Design(wielofunkcyjny). Poniżej zamieszczam jesgo zdjęcie.Czytałam wszystkie Wasze wpisy, ale na temat tego wózka nie znalazłam opini. Proszę o pomoc!!!

venuss
2007-03-19
09:21:50
Email
Pokaze raz jeszcze tani wozek ktory kupilam, jestem zadowolona. Cena z wysylka 405 zl. Opis na stronie jest prawdziwy, do wyboru rozne kolory, maly, zgrabny. http://www.allegro.pl/item175812878_super_wozek_wielofunkcyjny_najtaniej_nowy_gratis.html to dla osob ktore do konca nie wiedza czego chca i nie maja duzo do wydania... potem zawsze mozna zmienic na mala spacerowke, ale uwazam ze ta tez jest ok, pozdrawiam V.
Goga66
2007-03-19
11:28:18
Email
wiesz co Venuss, za tą cenę ekstra wózeczek. Ja bym tylko brała z pompowanymi kołami. Poza tym wygląda bardzo OK. I jakaś ludzka cena wreszcie.
pinkie
2007-03-19
19:27:13
Email
Monik, widziałam ten wózek w sklepie - to jest ABC, prawda? pytałam o niego sprzedawcę, bo kolega jest zainteresowany. Ten wózek ma kilka minusów: pełne koła - mimo, ze duże, ale będzie to twardy wózek, nie katuj dziecka spacerem nawet po lesie. Po drugie: ma płytkie siedzisko- szkoda, ze nie posadziłam w nim synka, ale wydaje mi się, ze w tej chwili już miałby mało miejsca, a nie ma mowy, zeby wózek służył do 3 lat. Po trzecie - cena jest wysoka, jak na wózek 2 funkcyjny. Za te cenę można kupić wózek z pompowanymi kołami i dodatkowo fotelik. Jerdynym wg mnie plusem tego wózka jest waga: 10kg. Ale bądźmy szczerzy - 10 kg+10kg dziecko - i tak nie wniesiesz tego sama na któreś tam piętro. Moje ogólne wrażenie - wózek atrakcyjny wizualnie, ale w praktyce może się nie sprawdzić. Mojemu koledze zaimponowało to, ze sprzedawca trzymał w jednej ręce gondolę, a drugą złożył stelaż - hehehe - niezły trick. Czy mógłby to powtórzyć z dzieckiem w środku???
pinkie
2007-03-19
19:40:48
Email
Wiesz, co, Monik, może sie pomyliłam, moze Twój wózek, to nie jest ten ABC?
Monik
2007-03-19
22:07:25
Email
Pinkie ABC to inny wózek. Mój to Atlantic BAby Design.
kasiarys7
2008-01-23
23:54:26
Email
Goga masz jeszcze trójkłowca...Haucka ? napisz jaki model i naprawde jak sie sprawdza.Widze na allegro i sie zastanawiam nad nim Szkoda ze w sklepach ich nie ma..Nie wiem czemu.Nie mam jak sprawdzić a podoba mi się bardzo i cena przystepna.Jak z serwisem ?
Goga66
2008-01-24
19:53:47
Email
Kasiu - używam go jeszcze ale ma kilka wad. To Hauck ROADSTER. Pierwsza - słabe amortyzatory - można w razie czego wymienić w Wawie za 20 zł więc dla mnie może nie problem ale po 2 latach może to być konieczne. Druga wada to taka, że kosz na zakupy przeciera się nieco od kółek i to we wszystkich egzemplarzach jakie widziałam. 3 - chyba słabe opony, bo już obie mam zmienione na polskie. Może moja wina, bo nie dopompowywałam. Czwarta wada - oparcie nigdy nie jest w pozycji 100 proc. siedzącej tylko zawsze lekko półleżącej za to ma system rozkładania bez ograniczeń do każdej możliwej pozycji aż do leżenia (tylko do pełnego siedzenia nie). Reszta ok - regulowana rączka ale rozczarowała mnie niemiecka słaba jakość części. Spodziewałam się po firmie czegoś mocniejszego. Moim orionem Polakiem jeździ kolejne dziecko i to wózek mało zwrotny i ciężki ale niezniszczalny i z materiałów bez pudła. Acha i miejsce materiałowe na nóżki w haucku jest z materiału, który się strzępi jeśli buciki mają rzepy. Poza tym - wózek jak wózek - przy cięższym dziecku, które siedzi niespokojnie i mocno wychyla się na boki jak większość trójkołówek może się przewrócić.
Goga66
2008-01-24
19:58:12
Email
Jeszcze jedno - Zu ma 92 cm ale już od jakiegoś czasu nóżki mocno jej wystają a podnóżek nie jest regulowany więc wiszą jej po bokach.
Goga66
2008-01-24
20:02:37
Email
teraz jestem na etapie kupowania b. lekkiej i taniej parasolki do pomykania po mieście. I chyba zdecyduję się na coneco - joker (149 zł) ale też tylko w sklepach internetowych więc opieram się na wpisanych opiniach, że nie najgorszy
kasiarys7
2008-01-24
21:41:55
Email
Dzięki a jeszcze jedno jak jest ze zdejmowaniem kół na jakiej zasadzie?A budka jest odpinana na lato tak ? Cała czy tylko jej tył i jest siateczka ..Acha w tym co teraz widze na allegro podnózek jest regulowany i dodatkowa amortyzacja.I wydaje mi się że kosz jest wyżej i koła nie dotykaja ale może się myle - wiesz to tylko zdjęcie.A wogóle to są dwa HAUCK Roadster SL i HAUCK Jeep.
Ja teraz mam Tako Fajny stabilny pakowny dużo bajerów ale cięzki a dziecko swoje waży + zakupy.Mnie interesują koła pompowane bo to wygoda dla mnie bo lekko sie prowadzi i wszystkie nierówności naszych chodników pokonują a dla dziecka komfort jazdy.
MatkaPolka
2008-01-24
22:00:46
Email
Hauck ma w Niemczech bardzo zla opinie, przegladalam kiedys fora w niemieckim necie i malo kto poleca wozki tej firmy, wrecz przeciwnie - najczesciej odradza. Ja mam polskiego x-landera xa, i mimo paru wad jestem z niego zadowolona.
kasiarys7
2008-01-24
22:53:02
Email
A jak jest z tapicerką ? Zdejmowana do prania ?
Goga66
2008-01-24
23:28:04
Email
Budkę można zawijać z tyłu, składać lub całą wyjąć. Co do tapicerki nie zdejmowałam całej więc nie wiem. ale i bez tego łatwo się pierze. Dużo zapięć na rzepy. Kosz jest niby daleko od kółek ale w jednym miejscu się przeciera.
kasiarys7
2008-01-24
23:33:40
Email
Chyba sie zdecyduje tylko jeszcze który.? Jestem zakręcona..
kasiarys7
2008-01-24
23:34:10
Email
DZIĘKI ! ! ! !
kasiarys7
2008-01-25
08:40:27
Email
MatkoPolko a co takiego piszą złego o tym wózku...I czy o tym modelu co mnie interesuje.Wiesz chyba nie ma wózka który byłby w 100 % idealny (pod każdym wzglęndem) A jakie wady masz w swoim..?Bardzo podobają mi się wózki Quinny ale ..dla mnie sa one za drogie
Ulka
2008-01-25
10:36:16
Email
Kasia ja mam quinny speedi sx, jak kupowałam brałam pod uwage długosc gondolki, zeby starczyła na dłuzszy czas ale nie wzielam pod uwage ze ta gondolka jest profilowana a jak wiadomo zima dziecko ubiera sie w spiworek i pomimo tego, że na długosc bylo jeszcze trochę miejsca to Ulka ryczała bo bylo jej za ciasno , spacerówka jest ok tyle ze nie ma pałąka zabezpieczajacego jesli dziecko jest spokojne i ladnie siedzi w pasach to super ale Ulka to bardzo żywe dziecko i musialam dokupic barierke udalo sie tyle że musiałam ja przytwierdzic na stałe bo Ulka ją wykopywala , fakt wózek ma duże siedzisko łatwo sie jezdzi po sniegu i po lesie ale jest cięzki i zeby go zatachac do samochodu, tez trzeba sie nameczyc wazy coś koło 11kg, przy wyborze wozka patrz na to czy raczke da sie przełozyc tyłem i przodem do kierunki jazdy to wzne szczególnie wtedy kiedy wieje silny wiatr. ja dziś jak bym miala jeszzce raz wybierac kupiłabym najtanszy wożek głeboki wiadomo dzieci szybko wyrasraja , a wiecej pieniazków przeznaczyłabym na jakąs porządną lekka spacerówke
kasiarys7
2008-01-25
11:00:32
Email
Hubert ma prawie rok i myśle o spacerówce.Ale takiej na pompowanych kołach - takiej jak Hauck trójkołowiec.Wózka nie wnosze wysoko bo 1 pietro i mam winde jakby co .Chodzi mi oto żeby była zwinna i wygodna dla dziecka a ja z reszta dam sobie rade.I łatwo wypinane koła żeby szybko schowac do bagażnika.Jak widze dzieci w spacerówkach (parasolkach ) wciśniętych jak sardynki zimą to mnie to sie nie podoba i czy wygodnie takiemu brzdącowi...A jeszcze te kóleczka przy nich to dopiero trzeba miec nerwy ze stali..U mnie małe koła nie wchodzą w gre za dużo pokonuje kilometrów i nie tylko po chodnikach.
Goga66
2008-01-29
10:20:24
Email
Kasiu - Hauck waży tak jakoś między 9-10. Waga wózka jest o tyle ważna, że dziecko też jest coraz cięższe. Ale konieczny jest 1 wózek ze sporymi kołami, bo nawet jeśli ktoś jeździ tylko po chodnikach, to w ostrzejsze zimy wcale dozorcy i służby miejskie nie nadążają z odśnieżaniem. Nawet te odrobinę większe kółka parasolek niestety nie dają sobie rady w takich trochę bardziej ekstremalnych warunkach. A wózek z większymi kołami na pewno będzie mieć już powyżej 8 kg.
Ula - Ty mówisz o 11 kg - dla mnie to piórko - mój, podobnie jak wiele wózków kompaktów ważył 17,5 kg. Widziałam super zachodnie o wadze nawet 20 kg. Ale jeśli już kilka razy przy mojej wadze 48 kg i wzroście 160 cm udało mi się wtachać śpiącą Zu 13 kg razem z wózkiem parasolką 5 kg na 3 piętro bez windy, to już chyba nic mi nie straszne:)))
ania23
2008-01-29
10:29:49
Email
Goga podziwiam - jesteś silna :-)
kasiarys7
2008-01-29
11:42:44
Email
Teraz jeszcze mam Tako i wazy 18 kg.+dziecko + zakupy które robie codziennie .Waga całości sięga ok 32 kg czasem więcej .Myśle że spokojnie dam rade z wózkiem o połowe lżejszym i ze skrętnym kołem .Tym bardziej ze Hubert nauczy się chodzić i wnoszenie bedzie pestką..Teraz dzwigam wszystko na raz i żyje.Ale powiem ze duże pompowane koła to super sprawa dlatego teraz tez zdecydowałam się na takie.
Ale w przeciwieństwie do Gosi ja waże sporo więcej - Dlatego tez Goga ty masz ręce i kregosłup ze stali..
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum