szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - infekcje pochwy w ciąży


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
mnc
2005-09-13
Email
Witam przyszłe mamuśki! Chciałam zapytać, czy miałyście w ciąży infekcje pochwy? Ja jestem obecnie w 6 m-cu ciąży i od 2-go miesiąca mam grzybice, teraz ziarenkowce, stosowałam już Clotrimazolum, Metronidazol, ale jakoś nic nie pomaga, gini mówi, że w ciąży się nie da tego wyleczyć, lecz tylko zaleczyć. Jak to może wpłynąć na maleństwo i jak się tego pozbyć? Dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam Monia
natula
2012-07-14
19:29:42
Email
U mnie w pierwszym trymestrze już się zaczęło, ale Pimafucin pomógł. Potem miałam w drugim trymestrze, to dostałam Clotrimazolum (bo już można było) i tym razem zaczęłam brać dodatkowo Lacibios Femina. Po tym leczeniu już nie miałam problemów do końca ciaży. Warto wyleczyć przed porodem, bo podobno dziecko może mieć pleśniawki na główce po porodzie jak jest grzybica.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum