szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - marzec 2006


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, następna
Napisano: Treść:
karol_ina
2005-12-19
Email
CZY SĄ NA FORUM CIĘZAROWKI Z TERMINEM NA MARZEC 2006? PZDR
polishgirl
2005-12-19
15:39:24
Email
Witam. Ja mam termin na 10 marca, chociaż po ostatnim badaniu USG wyszło że jestem w 29 tyg., wiec termin zmienia sie w takim układzie na ostatni tydzień lutego.
karol_ina
2005-12-19
15:54:05
Email
ja mam wyznaczony termin na 13.03 (wg ostatniego okresu) a z usg wyszlo 21.03, malenka jest "wąska w pasie". lekarz sie smiał ze to dobrze bo bedzie szczupla laska. znasz plec swojego malucha?
polishgirl
2005-12-19
16:58:04
Email
Tak. Na 100 % będzie chłopczyk. Bardzo sie cieszymy, a chyba najbardziej dziadkowie, zwłaszcza mój tato, bo ma 4 córki ( wraz ze mna) i dwie wnuczki, wiec u nas w domu to zawsze taki babiniec, a teraz będzie mały chłopczyk.
kachna27
2005-12-20
07:21:56
Email
a ja mam termin na 1 marca, ale wg USG wychodzi 25 luty - dzidziuś jest duuży :)
karol_ina
2005-12-20
12:59:33
Email
u mnie w domu jest totalny babiniec (mieszkamy z mężem z moją mamą i dwiema siostrami) i...jeszcze sie powiekszy! Mała bedzie miala na imie Hanna. A wasze maluchy?
polishgirl
2005-12-20
13:17:55
Email
My chyba zdecydujemy sie na imie Maksymilian. Mojej rodzince sie podoba i mnie również, no i miare dobrze mi sie kojarzy ;-). Pracuje w szkole i niestety , miałam naprawdę problem z imieniem, bo każde kojarzyło mi sie z jakims uczniem, albo niegrzecznym, albo niemiłym itp. Mąż mów abym zastanowiła sie nad aleksandrem, ale niepodoba mi się niestety zdrobnienie Olek.
karol_ina
2005-12-20
14:04:00
Email
my mielismy dla chlopca zaplanowane imie Kacper, ale poki co sie nie przyda...moze nastepnym razem ;)))) z ciekawosci: pracujesz czy jestes na L4? ja obecnie wypoczywam
polishgirl
2005-12-20
15:49:42
Email
Jestem na L4. Niestety co chwile łapało mnie jakieś przeziebienie, katar , kaszel, denerwowałam się, że jak tak będę chorować to zaszkodzi to dzieciaczkowi. Pracuję w szkole i miałam do czynienia z dziecmi, chorymi itp., wiec nie ryzykowałam i jestem juz na zwolnieniu. Teraz czuje sie swietnie, i przeziebienie juz mnie od tego czasu nie łapie (odpukać ;-))
Eryka
2005-12-20
16:55:18
Email
Polishgirl! czy jesteś nauczycielką? Jakiego przedmiotu uczysz? Pozdrawiam serdecznie:)
karol_ina
2005-12-21
15:41:22
Email
ja wlasnie koncze swoj pierwszy dzien w pracy po 3 tygodniach nieobecnosci ;))) szybko mineło... do porodu zostalo mi 10 tygodni z hakiem, ale od lutego zamierzam juz tylko "wypoczywac". a wy?
polishgirl
2005-12-21
16:29:03
Email
Eryka, jestem nauczycielem-wychowawcą na świetlicy. Fajnie że sie pojawiłaś na forum, bo mam do Ciebie pytanko: Pracujesz w szkole prawda? Mianowicie pisałaś kiedys że byłas na zwolnieniu lekarskim przez wakacje i do macierzyńskiego doliczyli ci wolny urlop za wakacje. Ja jestem tez juz na zwolnieniu i będę do końca ciąży, poród mam w marcu, w takim razie przez okres ferii równiez będę na zwolnieniu. Czy nalezy to potem przedstawic w szkole, że chcę sobie odbic ferie, czy powinni mi automatycznie to wliczyć, czy tez moze należy pisac jakieś podanie??? Z góry dziekuje Ci za odpowiedź.
polishgirl
2005-12-27
15:41:21
Email
Czesc dziewczynki. Jak tam po świetach, objadłyście sie bardzo?? Ja nawet nie tak strasznie. Dziś naszedł mnie dzień wielkich rozmyslań i zamiaru kupowania, musze kupic posciel dla dzieciaczka, znalazłam fajna stronke ze sklepem internetowym i wydaje mi sie że są nawet nie drogie rzeczy. Przy okazji kupie jesczetakie tam "pierdółki" jak szczotka dla dzieciaczka do czesania, wkładki laktacyjne dla mnie, termometr, i płyn do mycia z oliwka, oraz olejek na ciemieniuszke. Musze juz pomału sobie to wszystko szykować. Zajrzyjcie do tego sklepu, wydaje mi sie że ceny są niższe, nawet z rzeczami na allegro. /www.bobomarket.pl/ Pozdrowionka
karol_ina
2005-12-28
13:23:08
Email
Hello Marcówki, i po swiętach.... z reką na sercu twierdze ze nawet porzadnie nie pojadłam....a w wigilie położyłam sie spac o 19.30. wstyd! jednak zmeczenie wygrało z chęcią pójścia na pasterke :((( ja rowniez zaczynam rozgladac sie za rzeczami dla Małej, przy czym przyznaje bez bicia ze wiekszosc ciuchów juz mam, chyba nawet zbyt duzo. kupilam mnostwo pieknych ciuszkow od kolezanki, ktora ma roczne coreczki blizniaczki, wiekszosc wyglada za zupelnie nieuzywane. zdaje sobie sprawe z tego ze mozecie pomyslec: jak to? uzywane? ale razem z mężem stwierdzilismy ze nie ma w tym nic zlego. jakie jest wasze zdanie?
karol_ina
2005-12-28
13:27:21
Email
polishgirl, tak z ciekawosci: u jakis uzytkowników na allegro sprawdzalas ceny? mozesz podac? ja sie przymierzam do zakupów u Timur00 albo Dawidar. znalazlas jeszcze kogos?
polishgirl
2005-12-28
14:00:20
Email
karolinka, u timura kupiłam dosyc dużo rzeczy - polecam - rożek pieluszki flanelowe kolorowe, podpaski bella, nozyczki, prześieradełko flanelowe, ceratki itp. naprawde polecam , super jakość. A ceny porównywalam ostatnio u uzutkownika : All8 i 2o2 . I tak np materacyk piankowo kokosowy, który muszę kupic u 2o2 kosztuje 59 zł, a w tym sklepie internetowym bobomarket - 56,90 - (zastanawiam sie czy kupic piankowo-kokosowy czy sam piankowy )i tak np u uzytkownika All8 takie pierdółki jak grzebyk, szczoteczka, nozyczki, patyczki higieniczne itp. są tez droższe o jakies 1-2 zł. Tak więc jeśli sie kupi wiekszą ilosć rzeczy, a ja mam zamiar jeszcze dokupic pościel to wyjdzie naprawdę o wiele taniej. Zawsze to na jakąś dodatkowa rzecz, albo np przesyłka wyjdzie za darmo. A co do ciuszków, to uważam że spokojnie mozna kupic uzywane, tymbardziej że taki maluch naprawdę ich nie zniszczy. Ja dostałam troche od mojej siostry, wydaje mi sie że narazie wystarczy, a potem bede dokupywac, z tym ze szczerze mówiąc przegladajac na allegro uzywane nie moge się oprzeć , niektóre sa takie ładne i niezniszczone. Ale jestem zdania że z ciuszkami na początek nie ma co przesadzac.
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum