szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Nasze dzieci i my - chwalimy się - zdjęcia, zdjęcia!!!
temat - SESJA ZDJĘCIOWA "Z BRZUSZKIEM" LUB Z NIEMOWLAKIEM


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,
Napisano: Treść:
kf_studio
2007-11-25
Email
Jestem początkującym fotografem - poszukuje kobiet w ciaży lub młodych mam z dzieckiem - na sesje zdjęciową. Gwarantuje dojazd do domu klienta, niepowtarzalne ujęcia, artystyczne spojrzenie na ten cudowny stan kobiet. Jesli chcecie na zawsze zapamiętać kształ waszago brzuszka, czułość i delikatność dotyku ukochanego dotykającego was, ale równiez pierwsze miesiące maleństwa...przekonacie się że takie "zatrzymanie chwili" na zdjęciach może być przepiękne i wzruszające (wiem jak ważny i niepowtarzalny jest dla was ten stan, sama jestem kobietą..). Wszystko to zupełnie ZA DARMO!!! Zainteresowane kobiety z okolic Katowic, proszę o kontakt: tel. (0)784 14 68 24 gg 3319550
ciekawa
2008-03-12
08:16:04
Email
Amy w Olsztynie też mozemy polecić super pania fotograf-robiła nam sesje w studio na chrzciny Nastusi
kf_studio
2008-03-20
23:16:26
Email
Wesołych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, suto zastawionych stołów oraz jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny… uwiecznianych na przepięknych fotografiach ....................................... www.karinafalinska.com

kf_studio
2008-03-20
23:26:08
Email
Może teraz uda sie wkleić zdjęcie;-)

Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum