szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Nasze dzieci i my - chwalimy się - zdjęcia, zdjęcia!!!
temat - BARDZO PROSZę O GłOS:)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, następna
Napisano: Treść:
Basia.26
2006-12-22
Email
kochani bardzo prosze o wsparcie nas w konkursie:) każdy głos jest na wagę złota;) konkurs trwa do końca stycznia i kazda osoba może głosować RAZ KAżDEGO DNIA!! bardzo, bardzo prosze o wsparcie, jesteście moja nadzieją:) AGA 74 proszę zrób odnośnik do tego linka. dziękuję, dziękuję:)http://escejp.superkonkurs.pl/Details.aspx?id=5218
agnieszka74
2006-12-24
15:43:39
Email
Głosować !!!!
Basia.26
2006-12-26
09:45:33
Email
dzięki dziewczyny za każdy głos... ;)
Kornela
2006-12-28
12:20:57
Email
Zagłosowane :-)))
21Aneta
2006-12-28
12:55:24
Email
Basiu ja głosuję codziennie :D Tylko powiedz mi - do kiedy ten konkurs trwa i co możesz wygrać??
karolina
2006-12-28
16:37:03
Email
ZAGLOSOWANE.
czesia
2006-12-29
14:21:27
Email
zrobione!
Basia.26
2006-12-29
15:09:01
Email
dzięki dziewczyny, ale jestescie fajne:) dzioekuję za tak sumienne głosowanie:) a nagrodami sa aparaty cyfrowe. widze jednak, że jakiś haker wlazł i chyba nam wszystkie nagrody sprzed nosa zwinie:( no ale walczmy do końca:) dziękuje jeszcze raz:) pozdrawiamy:)
Migotka
2006-12-30
21:12:51
Email
Ej,to nie sprawidliwe,codziennie głosuje na moją yszkę,a tu jakieś paskudztwo ma wygrać?Przecież to coś do niedawana nie miało prawie głosów.Basia nie da się tego zgłość?
Basia.26
2007-01-02
14:24:39
Email
Migotko próbowałam interweniować u administratora, ale na nic się to zdało;( ten ktoś chyba potrafi zmieniac na kompie IP i w ten sposób sam nabija niewiarygodne ilości punktów. z reszta łamie regulamin, bo nie można zamieszczać znaków zastrzeżonych a JVC do takich należy... no ale od administracji nie mam żadnych informacji. ten gosć zamiescil dwie foty, a to tez jest zabronione... więc juz calkiem nie rozumiem.
lidiamital
2007-01-02
14:39:00
Email
Wogóle jest to wredne. Teraz ja jako głosujący napiszę do admina. Basia wstawiłam dopiero aktualne zdjącia Damiego- ale dzięki!
lidiamital
2007-01-02
14:52:47
Email
Wiesz co Basia tak się na niego wściekłam, że hej. Infolinia zajęta. Gdzie to jest pod jaki adres do admina mam zareagować? Linka dałam wszystkim moim znajomym młodym więc trochę netu obleci.
Daniel
2007-01-02
14:59:47
Email
my też już zagłosowałyśmy dzis:)
dota
2007-01-02
18:26:52
Email
My z Nadusią oczywiście też głosujemy :) suuper jest to ziewnięcie, musicie wygrać :) oprócz oddawania głosów trzymamy kciuki :) pozdrówka
Basia.26
2007-01-02
18:36:07
Email
Administrator konkursu Regularnerysy administrator@regularnerysy.pl to adres administratora. na moje maile nie reaguje, może wy coś pomożecie :) dzięki za wsparcie, jesteście kochane!!!!!! znam ten adres tylko dlatego, że z niego przyszło mi potwierdzenie akceptacji udziału w konkursie. ale nie znalazłam innej metody kontaktu z nimi.
bela
2007-01-02
18:50:05
Email
Basia tez glosuje ale nie wiem o co chodzi z ta administracja???? J atez wystawilam zdjecie Tomka "ekstremalmnie zdziwiony"
filipinka
2007-01-02
21:21:15
Email
No nie!Taka z Ciebie koleżanka..wyszło z szydło z worka.Fee..nieładnie robić konkurencje małemu dziecku!I tak nie wygrasz,więc po co to?Nie...niespodziewałam sie tego akurat po Tobie!
bela
2007-01-03
07:52:51
Email
Filipinka tzn ktoras z forumek (po co piszesz pod tym nickiem, nie trudno. Wystawilam moje zdjecie nie po to zeby wygrac bo daleko mi do czolowki a poza tym kazdy ma prawo wziac udzial. I nie uwazam zeby to bylo Fee tym bardziej ze tez biore udzial w glosowaniu na Milosza i nie prosze calego forum by ktos glosowal. Wiec sie nie czepiaj bo napisalas bzdure ktora nijak ma sie do rzeczywistosci. Wogole nie rozumie Twojego egoistycznego podejscia i komentarza.Przeciez chyba nie czujesz sie zagrozona bo jak pisalam daleko mi do 4 miejsca???
bela
2007-01-03
07:59:06
Email
zdenerwowalam sie bo nie sadzilam ze ktos mnie o cos takiego posadzi i na mnie naskoczy. I tez moge napisac ze nie spodziewalam sie tego po Tobie. Ja glosuje uczciwie, sama wiec jak pisalam daleko mi do 5 obecnie miejsca ktore zajmuje Miloszek. Urazilas mnie i jest mi przykro :-(
bela
2007-01-03
09:52:03
Email
kurcze chyba za bardzo to przezywam bo to bylo przykre . Ale taka jestem uczuciowa. Basia 26 moglas to napisac pod swoim nickiem. Nie msz czego sie obawiac. Ej... ide do pracy moze tam na chwile zapomne.....
filipinka
2007-01-03
10:41:51
Email
tak dla jasnosci,to nie basia to napisała,tylko ja
Goga66
2007-01-03
11:16:09
Email
i brzydko napisałaś (też Basi nie podejrzewam), bo każdy ma prawo zamieścić fotkę dziecka. Bela o nic nie prosiła. A co do konkursów - zawsze znajdą się nieuczciwe osoby, które bezpardonowo walczą o nagrodę. Szkoda, że i tu ktoś nieuczciwy połasił się ona wygraną
bela
2007-01-03
15:19:02
Email
moze i pochopnie posadzilam kogos ale to tak zabrzmialo jakby to pisala Basia. Wywnioskowalam to ze slow, ktore dla mnie byly jednoznaczne z opinia osoby bezposrednio bioracej udzial w konkursie.... Poza tym inne osoby forum ktore wiedzialy o tym (pisalam o tym w lutowych) nie skomentowaly ze zle zrobilam a tylko oddaly glos. Bo co to kogo interesuje ze ja tez wystawilam fotke??? Jak ktos chce to oddaje glos i po sprawie. Mysle ze nie ma co zazdroscic. Nie jestem jedyna osoba z forum ktora bierze udzial w tym konkursie. A z reszta to szkoda slow..... Jest mi bardzo bardzo przykro i mam nadzieje ze ta Osoba troche sie nad tym zastanowi skoro nie ma odwagi pisac pod prawdziwym nickiem :-(((((
bela
2007-01-03
15:19:05
Email
moze i pochopnie posadzilam kogos ale to tak zabrzmialo jakby to pisala Basia. Wywnioskowalam to ze slow, ktore dla mnie byly jednoznaczne z opinia osoby bezposrednio bioracej udzial w konkursie.... Poza tym inne osoby forum ktore wiedzialy o tym (pisalam o tym w lutowych) nie skomentowaly ze zle zrobilam a tylko oddaly glos. Bo co to kogo interesuje ze ja tez wystawilam fotke??? Jak ktos chce to oddaje glos i po sprawie. Mysle ze nie ma co zazdroscic. Nie jestem jedyna osoba z forum ktora bierze udzial w tym konkursie. A z reszta to szkoda slow..... Jest mi bardzo bardzo przykro i mam nadzieje ze ta Osoba troche sie nad tym zastanowi skoro nie ma odwagi pisac pod prawdziwym nickiem :-(((((
bela
2007-01-03
15:20:36
Email
dzieki Goga :-)
Basia.26
2007-01-03
15:45:01
Email
ej dziewczyny... no extra... tobie belu przykro... a mi?? kurcze fajnie, znów ktoś za kogoś tu adwokatuje na forum, a już to chyba jakas norma, że w moich wątkach wpisuje się osoba pod nickiem a'la dorotka czy filipinka... nie ma mnie na forum od wczoraj, wchodze i takie klocki widzę... ten watek nie na tym miał polegać, ale oczywiście zawsze znajdzie się osoba, która chce się pokłócić i... co najwazniejsze, nie pod swoim nickiem
Basia.26
2007-01-03
16:00:33
Email
a poza tym chcę dodać, że skoro biorę udział w tym konkursie to obserwuję osoby, które są w czołówce. skoro belu mi w zadnym stopniu nie zagrażasz, to po co miałabym takie bzdury wypisywac... mało tego, odkad wiem, ze tomek jest w konkursie to na niego głosuję.... ech...
Basia.26
2007-01-03
16:05:00
Email
aha, no i informujac o takim konkursie na publicznym forum liczę się z tym, że ktoś inny tez może wstawić tam swoje zdjęcie... kto wie, może przodujacego davidv'a to ja lub ktoś z mojego otoczenia nieświadomie poinformował o konkursie... to jest po prostu ryzyko, które ja zgodziłam się ponieść. więc o co ta kłótnia cala... a z reszta jest mi wesoło, bo przed chwilą zadzwoniła do mnie pani i powiedziała, że wygrałam Voucher na kwotę 250 zł w konkursie organizowanym w drogerii:)
lidiamital
2007-01-03
16:31:02
Email
Dziewczyny ja głosuję i na jedną i na drugą i jest jescze jenda księżniczka Wiki z naszego forum na którą też głosuję.
lidiamital
2007-01-03
16:49:17
Email
Dobra dość tych kłótni i posądzeń. Bo wszyscy po tyłku dostaną. To miejsce jest poto żeby sobie pomagać, a nie roztrząsać żale. Weźcie się w garść, a te chore nicki mam nadzieję, że w końcu administracja je usunie!
katka
2007-01-03
20:55:38
Email
ja tez zagłosowałam-pierwszy raz ale zawsze to jeden głos. Gratuluje wamdziewczyny wytrwalości w konkursach,ale ja nie mam do tego serca,nigdy nic nie wygralam. moze za malo sie staram. Mąż wysylal sms z coli i tez nic.Ale wam zycze szczęścia.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum