Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.
[Rozmiar: 18178 bajtów]
szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Fryzjer dla dzikusa ...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
agnieszka74
2007-04-03
Email
Dziewczyny mam problem jak obci?? Kubie w?osy.. Za ?adne skarby nie daje. Boje sie i?? do fryzjera, ?eby mi sceny nie odstawi? ;)
Moze znacie jakies sposoby na dwu i pó? letniego dzikusa ???

Goga66
2007-04-03
20:40:07
Email
W Warszawie s? punkty dla dzieci, gdzie przed nosem dziecka leci bajka na specjalnie ustawionym monitorze. Mo?e gdzie? u Ciebie kto? wpad? na ten pomys?. Nie wiem, na ile si? to sprawdza ale kiedy? te? b?d? zmuszona wypróbowa?. Na razie podci??am Zu troch? sama ale te? mi si? wyrywa?a :(
kyja
2007-04-03
22:38:09
Email
Aga, ja tez mia?am problemy z podci?ciem w?osów Misia-nawet wida? je na fotkach sprzed roku,hihi;-))M?ody za nic w ?wiecie nie chcia? podcinania w?osów-wyrywa? si?, z?o?ci?, itp. Ale do czasu-gdy nie mog?am ju? opanow?c jego fryzury, porozmawia?am z nim-powiediza?am,ze pódziemy do pani fryzjer, ?e pani zrobi ciachu ciachu,?e Misio b?dzie elegantem,itp. Na drugi dzie? posz?am z nim do fryzjera-by? troch? niespokojny-siedzia? mi na kolanach, nie da? sobie za?o?y? fartucha i troch? si? niecierpliwi?.Ale strzy?enie si? uda?o;-)))wkrótce znowu sie wybieramy-Aga,?ycze powodzenia!!!
Michalina
2007-04-04
12:23:27
Email
Jaki? czas temu w Niani by? przedstawiany ten problem. Niania u?wiadamia?a mam?, ?e nie mozna dziecka prowadzi? do fyzjera z zaskoczenia. Trzeba go do wizyty przygotowa?. Opowiedzie? mu dok?d si? idzie i w jakim celu. Jak b?dzie wygl?da?o obcinanie w?osów itd. Faktycznie ma?y siedzia?, na fotelu, jak zaczarowany a we wcze?niejszych migawkach by?a przedstawiona ca?a histeria. B?d? musia?a t? sam? taktyk? zastosowa? u ?ukasza, bo fryzjer to prawdziwe wyzwanie.
Atka
2007-04-06
17:53:58
Email
Ja wybra?am si? do domu fryzjerki. Posadzi?y?my Miko?aja na sto?ku i wsadzi?y?my mu garnek po ty?ek bo za nisko siedzia? i g?owa nie chcia?a mu wystawia? nad oparcie krzes?a. Zgodzi? sie nawet o dziwo w?ozy? ten kaftanik fryzjerski, a na koniec odkurzy? szczotk? z w?osów! ca?y czas zabawia?o go 5 - letnie dziecko fryzjerki - jako dodatkow? atrakcj? przynios?o mu swoje zabawki. Miko?aj oczywi?cie by? zauroczony i nowo poznanym koleg? i jego zabawkami. Mo?e spróbuj za?atwi? ma?emu koleg? albo kole?ank? + nie znane mu do tej pory zabawki na czas obcinania? Te po?yczone s? nalepsze. Bolaly mnie jedynie kolana bo kl?cza?am przed nim podtrzymuj?c go na tym garnku ?eby nie zlecia?, bo moje dziecko to ma chyba ca?e stada nieoswojonych mrówek w ty?ku.
agnieszka74
2007-04-10
11:46:38
Email
Dzi?ki dziewczyny za porady. Chyba jednak bede musiala nadwyr??y? zdrowie moje i fryzjerki ...hehehehe ;)))
Zarós? juz jak dziki agrest..

Goga66
2007-04-10
12:07:10
Email
Aga - Twój ma?y jest prze?liczny w tych d?ugich w?oskach. Masz fantastycznego ch?opaczka!
Kamila
2007-04-10
12:37:29
Email
Aga, Goga ma racj?, jest ?liczny! Nie obcinaj mu w?osków!!! Ostatnio odwiedzi?a mnie kole?anka z synkiem Wincentem (super imi?!!!), który mia? super d?ugie w?osy :) tylko u niej to kawaler nie chce obci?? w?osków :) Kuba ?licznie wygl?da :)
Julia
2007-04-10
13:34:27
Email
Aga Kubus ma ?luczne w?oski, naprawd? :o) Mój Bartek tez ma takie d?ugie, tylko chyba mniej g?ste ni? Kuba i do tego kr?c? mu sie w takie super loczki z ty?u, na razie nie mam zamiaru scina?, jedynie grzywk? mu obci??am, jak zacz??a wpada? do oczu. Mi si? strasznie podobaja dzieci w takich d?u?szych w?oskach, s?odko wtedy wygl?daj?.
agnieszka74
2007-04-10
13:45:56
Email
Grzywke obowi?zkowo musz? mu ?ci??. A reszty tez na krótko nie bede obcina?. Zostawie mu d?u?sze..
Migotka
2007-04-17
15:57:08
Email
No to ja kazdemu polecam oddac dziecko do strzyzenia do swojej te?ciowej!!!!!!!Alu? mia? juz naprawd? d?ugie w?oski i chociaz kreci?y mu sie jak u baranka i ?al mi by?o okropnie od razu po swi?tach sama mu je obci??am.Przyznam,ze wysz?o mi ca?kiem ?adnie,pocieniowa?am je zgrabnie i wygl?da teraz jak prawdziwy ch?opczyk:)Moja t?ciowa uza?a,ze wygl?da cudnie,ale jak dowiedzia? si?,ze to ja mu te wlski scie?am to zmienila zdanie trwierdzac,ze oszpeci?am dziecko i ona zrobi?a by to o wiele lepiej..za kilka dni przychodzi do mnie szwagierka ze swoj? Sandr?...o matko widok tej ma?ej przerazi? mnie ..wyglad?? PASKUDNIE...jak by wpad?a pod kosiark?...pytam si? szwagra co jej si? sta?o na co on nerwowo odpowiada,ze wracj? od mamy-te?ciowej,która chcia?a wyrówna? ma?ej wloski....i tak jej pociacha???e teraz po wizycie upewdziwego fryzjera ma?a ma Baaaaaardzo krciutkie w?oski,a nosi?a wczesniej prawie za ramiona.....:)
Anna
2007-04-22
21:25:58
Email
Ja tez si? ba?am pierwszej wizyty Mi?osza u fryzjera, ale wko?cu stwierdzi?am ?e mój talent fryzjerski to juz troch? za ma?o jak dla takiego faceta i poszli?my. Wcze?niej opowida?am u same super rzeczy na temat czynno?ci u fryzjera i wzie?am oczywi?cie nagrody: naklejki, mamb?. By? naprawd? dzielny siedzia? bardzo grzecznie, wiec kiedy by?o juz po wszystkim powiedzia?am mu, ?e jestem z niego dumna. Potem pytany przez kogokolwiek o now? fryzur? zawsze dodawa? "i mama jest ze mnie dumna"
Michalina
2007-04-23
19:36:56
Email
?ukasz nie cierpi chodzi? do fryzjer. Za wzorem niani opowiada?am mu o obcinaniu w?osków przez ca?y dzie?, o tym, jak fajna pani zrobi no?yczkami "cyk cyk" i ze b?dzie ?adnie wygl?dal i takie tam. ?ukasz na moje pe?ne entuzjazmu opowiadania o frzyzjerze kwitowal krótkim "nie". I oczywiscie u fryzjera histeria. W ko?cu trafilismy do zak?adu, w którym by?a ma?a fontanna. Ma?y nie móg? od niej oczu oderwa?, a fryzjerka szybciutko obci??a mu w tym czasie w?osy. Gdy fontanna zacze?a byc nudna, a trzeba by?o wyrówna? ty?, pani da?a M?odemu wa?ki do zabawy i tak to oto po raz pierwszy mój syn nie chcia? wyj?? od fryzjera:)
kyja
2007-04-28
16:49:22
Email
za nami ju? druga wizyta u fryzjera-tym razem ma?y siedzia? na specjalnym sto?ku dla dzieci i da? sie ?adnie ostrzyc, za?ad?? jedynie,abym sta?a przy nim.Wiecie,?e pamietam swoj? pierws?a wizyt? u fryzjera? mia?am niespe?na 2,5 roku i na fryzjera mówi?am"fiziel", co bardzo roz?miesza?o moja mam?;-)))nawet pami?tam, gdzie znajdowa? sie ten zak?ad fryzjerski;-)
Ewka25
2007-04-28
19:53:43
Email
Ala, od kiedy by?a u fryzjera w wieku 1,5 roku po raz pierwszy bardzo lubi chodzi?. Co wi?cej-sama si? dopomina:) Chyba mam szcz??cie... A czy macie jakie? do?wiadczenia z dentyst?? Ala na razie ma wszystkie z?by OK, ale kiedy? pewnie nadejdzie ten moment...co prawda w tym wypadku te? mam dobrze, bo m?? jest dentyst? i Ala wiele razy siedzia?a na fotelu, on jej przegl?da? z?by, psika? wod?, wszystko po to, ?eby si? przyzwyczai?a i w przysz?o?ci si? nie ba?a. Mo?e to jest sposób, dziewczyny?Jak b?dziecie u dentysty ze "swoimi" z?bami mo?e warto posadzi? dziecko na chwil?, ?eby si? przyzwyczai?o?
agnieszka74
2007-04-30
19:38:25
Email
Naaare?cie mojemu kud?aczowi obcie?am troche w?osy. Umy?am mu w?osy, da?am ciastolin? (wi?c mia? zaj?cie) i ciach ciach..nawet bardzo nie protestowa? i siedzia? w miare spokojnie. Moze nie jak fryzjerka ale zawsze...
Strona 1 - 1, 2, następna
Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum