szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Farbowanie włosów


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
bea1978
2008-07-07
Email
Dziewczyny pomóżcie, bo mam dylemat...mam blond włosy, a dziś kupiłam sobie "intensywnie rubinową czerwień" i byłam zdecydowana się farbować. Jednak teraz, kiedy mam już to zrobić ogarnął mnie strach hihi. Powiedzcie czy będzie szansa w razie jak by mi się bradzo nie podobało, wrócić spowrotem do blondu?Może któraś z Was przefarbowywała ciemniejsze włosy na blond i będzie umiała mi odpowiedzieć, liczę na szybkie odpowiedzi :)
bea1978
2008-07-07
20:55:01
Email
Wybaczcie, nie w tym dziale miało się to znaleźć no ale już się stało...
supermum
2008-07-07
21:02:42
Email
hehe a ja wlasnie od fryzjera wrocilam :D chyba cos wisi w powierzu na kolorki bo teraz mam na wloskach jasny kassztan miedziany :) jestem zadowolona ale z powrotem do koloru to hmm albo czekac az farba zejdzie, moze dekoloryzatorem ale to niszczy wlosy albo...szamponem przeciwlupiezowym :D tez podobno kolor farby zlazi :)
ciekawa
2008-07-07
21:30:13
Email
Bea przy takich drastycznych zmianach koloru zwłaszcza z blondu na ciemny radze udać sie do fryzjera-bo......czasem wychodzi na zielono-coś tam jest z pigmentami ze tak może sie stać. Zawsze można z powrotem zrobić piling włosów i rozjaśnić ale włosy będą straszne-suche i poniszczone-idź lepiej do fryzjerki niech raz ci ona zrobi.
bea1978
2008-07-07
21:46:30
Email
No dzięki dziewczyny za szybkie odpowiedzi. Ciekawa nie mam czasu na chodzenie po fryzjerach, do tej pory to fryzjer przychodził do mnie hhihi ale naszło mnie na zmianę koloru, a fryzjerka czasu nie miała. Mąż mi już pofarbował, siedzę właśnie z farbą na głowie, czerwień kosmiczna hahaha no zobaczymy na efekt końcowy. Słyszałam o tych odbarwiaczach do włosów, że niszcza włosy itp ale czy faktycznie odbarwią do końca?Pal licho zniszczone włosy haha najważniejsze, żeby wróciły do starego koloru hihi
supermum
2008-07-07
22:10:47
Email
to trzymam kciuki i czekam na foto relacje:) ja jeszcze nie mam fotki w nowej (lepszej?) wersji :P
bea1978
2008-07-07
22:21:31
Email
Ech no kolor superowski, piękna czerwień ale...chyba nie dla mnie buuuuuuuuuuuuuuuuuu Foto postaram się wrzucić jutro hihi
bea1978
2008-07-07
22:22:38
Email
Supermam a Ty też tak drastycznie zmieniłaś kolorek?
supermum
2008-07-07
22:37:59
Email
aha:) jak wejdziesz na mojaowo czerwcowe dzieciaczki to zobaczysz jakie wlosy mialam jeszcze wczoraj... hihi
bea1978
2008-07-07
22:52:38
Email
Oj chyba nie tak drastyczne farbowanie jak moje hihi Ja miałam prawie białe a teraz mam czerwone jak Wiśniewski!!! ha ha ha Czekam na Twoją fotkę po farbowaniu :)
agnieszka_z
2008-07-08
08:32:39
Email
No Bea odwazna jestes :) jesli mialas jasny blond to czerwony kolor szybko sie wyplucze (zreszta jak kazdy inny nalozony na blond) i moze wyjsc cos blizej nieokreslonego- nie to ze sie madrze tylko sama jestem mistrzynia w warjaciach kolorowych na glowie i juz nie raz lecialam z placzem do mojej fryzjerki zeby mnie ratowala bo na glowie mam marchewke :) do tego wszystkie kolory z odcieniem czerwonego/rudego najtrudniej usunac- o blondzie na razie zapomnij bo spalisz sobie wlosy (tym bardziej sama) a efekt bedzie wscieklo marchewkowy!! jedyna szansa to jakis ladny ciemny kolor, ktory bedzie przeswitywal na czerwono :) a potem dopiero po jakims czasie balejage ale koniecznie u fryzjera bo nalozony nieprofesjonalnie skutkuje zgnila zielenia :)
agnieszka_z
2008-07-08
08:34:09
Email
Supermum czekam na twoje foto bo wydaje mi sie ze do twarzy ci w nowym kolorze :)
supermum
2008-07-08
11:20:57
Email
hehe to musze meza poprosic o mala sesyjke foto :) moja mum jak mnie zobacyzla to chyba byla lekko zaksocozna:) no coz ja sie dobrze czuje jako ruda wiewiora:D mrauuuuu :)))
bea1978
2008-07-08
11:49:47
Email
jesulu a jak mnie dzisiaj wszyscy znajomi oglądali, a jak ludzie na ulicy się gapili!!!!! Więkrzość mówi że to kwestia przyzwyczajenia, że teraz to szok ale jest niby okej. Mi się moja zmiana nie podoba :( Dam włoskom z tydzień odsapnać i farbuję na ciemniejszy kolorek.Wkleję fotki ale marne bo sama robiłam komórką, drżącą ręką hihi
bea1978
2008-07-08
11:50:15
Email
PRZEDPhotobucket
bea1978
2008-07-08
11:50:34
Email
POPhotobucket
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum